Türkçe Çizgi Roman Haberleri

(Şevval) #1456

(H. Yakup) #1457

Sıra onlarada gelir umudu kesmemek lazım.

(Oozaru) #1458

Adamlar 2 senedir Superman Unchained'i basacak. Onu geçtim, 2 senede sadece 3 tane Action Comics cildi bastılar. Güya Türkiye'nin en güçlü yayın evlerinden biri ama çizgi roman konusunda çok kötüler.

(H. Yakup) #1460

Durumları o kadar iyi değil diye hatırlıyorum yky'nın, belki o yüzden pek sallamıyorda olabilir yayınevi.

(Oozaru) #1461

Ellerinde Yaşar Kemal, Sabahattin Ali, Orhan Pamuk gibi ağır toplar olmasına rağmen durumları kötüyle yazık. Üstüne bir de arkalarında Yapı Kredi Bankası var.

(H. Yakup) #1462

@Estranged Nadasa bırakıyorum ben uzun süre çıkmayınca, insan unuttuğu an denk geliyor bazen bonus sevinç oluyor.

(Yaşar Can Özcan) #1463

preacher çıkıyomuş şaka maka şuan yüzümde saçma bi sırıtma var

(Bugra) #1464

ya ben anlamıyorum bu yky superman basmaz gider patates işler yapar hadi geçtim ya justice league bitirin bari arka bahçe ve jbc öttürüyor

(Axl Rose Fanboyu) #1465

Evet lan evet

(H. Yakup) #1466

Umbrella Academy'nin üçüncü cildinden haber yok mu yav, rafları toplarlarken farkettim eksik bu diye. Üç ciltlik bir seriydi bu. Eyy JBC unutmadım!

(Mert İdil) #1467

(H. Yakup) #1468

(Oozaru) #1469

Batman 6 da bu ay cikacakmis. Güzel bir variant yapacaklarmış.

(Doğukan Çolak) #1470

Sonunda be!

(Mustafa) #1471

beni bayan süper kahraman temalı çizgiromanlardan sonra fables ilaç gibi geldi bana ilaç .

(Doğukan Çolak) #1472

Batman ve Superior Spiderman dışında takip ettiğim süper kahraman yok. Çok sıkıldım gerçekten kahramanların sürekli kazanmasından. Yakın zamanda Daredevile başlamayı düşünüyorum bide.

(Mustafa) #1473

valla ne kadar bağımsız çizgi roman varsa onlara dadandım :slight_smile:

(Oozaru) #1474

Batman 7: Endgame'da yetişirse bu ay, yoksa Haziran'da çıkacakmış. Batman ana seri hızlanmaya başladı. Söz verdikleri gibi giderlerse, 2018'de Rebirth'leri okumaya başlarız.

(Mert İdil) #1475

Fables'ı gerçekten sevmek istiyorsanız ingilizce okumanızı tavsiye ederim

(Oozaru) #1476

Uzun zamandır bekliyordum. Nihayet...