Türkçe Çizgi Roman Haberleri

(Yaşar Can Özcan) #1477

ben başlıycaktım türkçe çevirimi kötü?

(Oozaru) #1478

(Mert İdil) #1479

Serinin 8. Cildinde "İsrail" yazan yeri "Türkiye" diye çevirmişlikleri var. Keza grafik işleri de güzel değil.

(Doğukan Çolak) #1480

İsrail mevzusu gerçekten çok yanlış olmuş. Her ne kadar ben'de İsrail'i savunmasamda orjinaline sadık kalınmasını isterdim. Gene bazı yerlerde grafik hataları göze çarpıyo. Ama İngilizcem çok iyi olmadığı için idare ediyorum işte.

(marko) #1481

Aranızda bu seriyi okuyup önerecek olan var mı? Veya şöyle sorayım New 52'da Batman/Superman mi yoksa Superman/Wonder Woman mı?

(Oozaru) #1482

Fasikül ulan! :heart_eyes:

(Yiğit ) #1483

new 52de içinde superman geçen herhangi bir çizgi romanı okumazsan birşey kaybetmezsin.baya kötüler çünkü

(Batuhan) #1484

ohooo bizde 273 sayfa olanı basıcak sanıyorduk. Yıllardır öyle diyorlardı bildiğin. KALBİM KIRILDI

(marko) #1485

Valla sırf Grant Morrison yazdığı için Action Comics'e bakmayı düşünüyordum ama şu an kafamı karıştırdın sağol. :smiley:

(Oozaru) #1486

Şahsen böylesi daha çok hoşuma gitti.

(Golden Guardian of Good) #1487

Facebook sayfalarında resmin altına gelen bir yoruma cevaben, "Cilt versiyonu da çıkacak." dediler. Ben de fasikül halinde almayacağım.

(Batuhan) #1488

Fasikül olan hikaye 3 fasikül sürüp bitiyor. Cildli vetsiyonu 273 sayfa başka hikayeler var diye biliyorum. @TheSentry

(Mert İdil) #1489

Ciltli versiyonunda 3 sayılık Batman hikayesi dışında 3 tane daha hikaye var.

(Oozaru) #1490

Doğrudur. Ciltte toplam 12 fasikül vardı. Belki cildi de basarlar bilmiyorum.

(Oozaru) #1491

Presstij yayin evi tarafindan, fasikül şeklinde yayinlanacakmis

(Mert İdil) #1492

Keza bunu da basacaklarmış. Star Trek'i bilmiyorum ama Judge Dredd umarım kesilmez ve sonuna kadar basarlar seriyi

(iso) #1493

Birisi sormuş. Görünen o ki maalesef sadece 3 fasikülün birleşimi olarak basacaklar cildi :frowning:

(Batuhan) #1494

Yıkıldım....

(Oozaru) #1495

Yayin evinin bu zamana kadar bastığı yayınların hepsi yarım kaldı. Bunlarin da tamamlanacağını sanmıyorum.

(Batuhan) #1496

Ülkemizde reklami iyi yapilirsa judge , injusticenin satişini geçecektir bence. Fakat yapılamazsa 2 fasikülden sonrası gelmez