Türkçe Çizgi Roman Haberleri

(H. Yakup) #1497

Sevindim ama kesin yarım kalacak yav. Çeşke cilt şeklinde çıkarsalar.

(Mert İdil) #1498

Biliyorum, o yüzden üzülüyorum bir yandan da

(Mert İdil) #1499

Bu seri 30 sayı sürüyormuş ve 2012'de başlamış. Ardından 2015'te tekrardan başlatılmış seri ve son sayısı Kasım 2016'da çıkmış o serinin de. Yani, önlerinde 42 sayılık bir seri var. Umarım bunu bırakmazlar

(Yanıyorsun Fuat Abi) #1500

Yakında

(H. Yakup) #1501

Bu başlığa ay sonuna doğru bakacağım. Öteki türlü maaş yatana kadar ofiste, evde dört dönüyorum koşup almam lazım diye.

(Oozaru) #1502

Batman 6'nın varyant'ı:

Sınırlı sayıda basılmış. Sadece JBC'nin Ankara'daki dükkanında satışa çıkacakmış.

Kemiksiz 40 TL

(Mert İdil) #1503

İnternet sitelerinde de var

(Bugra) #1504

bu yky neden justice league superman vs. yayımlamıyor daha tribe sokarlar adamı rebirth baslayacak patates oldular

(Yanıyorsun Fuat Abi) #1505

Yky yine sessiz sedasız basmış.

(Oozaru) #1506

Obaaa! Surpriz oldu resmen.

(Oozaru) #1507

YKY'nin etkinlikte, Wonder Woman Earth One'in Ön Okumasını dağıtmış. Cildi de gelecek ay çıkar sanırım.

(Yanıyorsun Fuat Abi) #1508

(Bugra) #1509

yani tatmin edici değil pek superman ve justice league ile ilgili zayıflar hiç ses yok

(Onur Çetin) #1510

Ya arkadaşlar allah affetsin de bu Earth One WW Sasha Grey'in karbon kopyası değil mi yahu ? :joy:

(Yiğit ) #1511

güzel mi earth one ww? hatta tüm earth one serileri

(Onur Çetin) #1512

Superman Earth One'in ilk 2 cildini okumuştum. Çizimleri disinda olmazsa olmaz bir kitap degildi bence. Ama çizimler gercekten gözümü gönlümü şenlendirmişti. WW çıktığında muhtemelen direkt alırım, merak ediyorum açıkçası.

(Oozaru) #1513

Ait Olmayı Başaramadığı İki Ayrı Dünyanın Arasında Sıkışıp Kalmıştı

Grant Morrison (Final Crisis, the Multiversity) ve Yanick Paquette’in (Swamp thing, Batman INC.) usta zihinlerinden Wonder Woman hakkında şimdiye kadar gördüğünüz en kışkırtıcı başlangıç hikâyesi geliyor, onun zengin tarihini onurlandıran müthiş, yeni bir anlatım.

Binlerce yıldır, Cennet Adası’nın Amazonları erkeklerin yıkımından uzakta, güçlü bir toplum kurmuşlardı. Ama içlerinden biri bu izole yaşamdan mutsuzdu: Diana, Amazonların Prensesi, adanın ötesinde çok daha büyük bir dünya olduğunu biliyor ve onu keşfetmek istiyordu; ancak korumacı annesi tarafından engelleniyordu. Diana kaçma fırsatını hayatında gördüğü ilk adam, Hava Kuvvetleri pilotu Steve Trevor ada sahiline çakıldığında buldu. Pilotun durumu kritikti ve Diana onun hayatını kurtarmak için çok uzun zamandır Amazonlara yasak olan Erkeklerin Dünyası’na cesaretle adım attı. Amazonlar ise peşinden gelecek ve onu Cennet Adası’na zincirlere vurarak geri götüreceklerdi çünkü Diana onlara zulmeden dünyadan uzak durmayı emreden en eski kanunlarını çiğnediği için yargılanmalıydı.

Kışkırtıcı ama saygılı, baştan sona modern ama belli bir zamana ait olmayan bu hikayede, Cennet Adası’nın en büyük şampiyonu Wonder Woman’ın gücü ve cesareti DC Comics’in New York Times çok satan yeni Dünya serisinin yeni çizgi romanıyla okuyuculara sunuluyor!

“Grant Morrison çizgi romanların yüce şamanıdır.”

• Washington Post

“Bir çizgi roman efsanesi.”

• Rolling Stone

“Grant Morrison, günümüzün en yetenekli çizgi roman yazarlarından biri.”

• New York Times Book Review

(Oozaru) #1514

JBC paylaşmış... Under the Red Hood geliyor!

(Boş Gezenin Boş Kalfası) #1515

YESSSSSSS :grinning: :grin: :joy:

(Bugra) #1516

jbc de harley 2.cilt basacak bayadır ses yok adamlar sevmiyor galiba harley i :smiley: ama halen yky ye olan savaşım bitmeyecek la jl nin halen yok 6. cilt