Türkçe Çizgi Roman Haberleri

(H. Yakup) #1517

@Bugra Jbc bazen o kadar ara veriyor ki insan unutuyor bunun devamı vardı diye.

(Berk) #1519

Harley Quinn Yeni 52 Cilt 2 : Güç Kesintisi 16 Haziranda Cıkıyor !

(Oozaru) #1520

(Mehmet Can) #1521

Karakarga dergide yayınlanan çizimlerin derlemesi mi olacak acaba yoksa yeni işler mi?

(Oozaru) #1522

Bilgim yok. 20202020

(Bora Tuna) #1523

Kapak çizimi Perkerin tek başına çizdiği dergiden alınmış, Türk Mucizesiydi ismi. Sanırım toplama işler olacak

(Onur Çetin) #1524

Marmara Çizgi'den çıkan "Spider Man: Venom'un Doğuşu" ciltlerini okuyan var mı ? Tavsiye eder misiniz ? Klasik maceralardan olduğundan bir yanım çok okumak istiyor, diğer yanım da sıkılırsın diyor. Devasa ikilemdeyim.

(Mert İdil) #1525

Sıkıcı olan bölümler yok değil, fakat okumaya değer

(Oozaru) #1526

YKY filmin gazıyla Wonder Woman ciltlerini patlattı. Earth One'dan sonra, Wonder Woman: Her Greatest Battles cildini de basacaklarını duyurdular:

Cildin içindeki maceralar:

WONDER WOMAN #6, #119, #210, #219; WONDER WOMAN #41; JUSTICE LEAGUE: PART THREE #3; WONDER WOMAN #23.

(Onur Çetin) #1527

Sonunda WW'da basıldı memlekettr yahu. Umarım Superman'ler gibi yıllara yayılmaz da hızlı basarlar.

(anon97582730) #1528

Cildin biri toplama, öbürü tek hikaye/tek cilt devam kaygısı olmayan işler. Böyle hikayelerle başlanması daha hayırlı oldu

(Yanıyorsun Fuat Abi) #1529

(H. Yakup) #1530

Maşallah kapaktaki Wonder Woman tosun gibi, adeta kuyruk yağıyla beslenmiş.

(Oozaru) #1531

(Oozaru) #1532

Incal'in hardcover olanı da sonunda çıktı. Gerekli Şeyler 2 gün önce internetten satışa çıkartır çıkartmaz tükendi! Tabii mağazalarında hala var. Uzumaki HC gibi bunu da aldım. ^^

Fiyatı 65 TL!

(Arzu) #1533

Türkçe degil de orijinal çizgi romanlari sipariş edebilecegimiz site tavsiyeniz var mi arkadaşlar? Fables toparlamaya başladım ama her cildi her yerde bulmak zor. Arkabahçe , gerekli şeyler malum. Baska tavsiyeniz var midir?

(Uçan Tavuk) #1534

http://www.paralelevrencr.com/arama?q=fables

(Arzu) #1535

Eksik ciltler burda varmış. Mutlu oldum akşam akşam. Teşekkürler :slight_smile:

(Batuhan Demir) #1537

(Bugra) #1538

aralık 2016dan beri justice league yeni sayı bekliyoruz yky akıyor ya bi de utanmadan superman bile çıkartamazken güzelim wonder woman a el attılar :smiley: