Türkçe Çizgi Roman Haberleri

(Batuhan) #1539

Presstij Kitap aylık olarak Yargıç Dredd ve Star Trek serilerini yayımlıyor üstelik farklı kapaklarla çok hoş olmuşlar. Kitapçılarda çizgi roman köşesinde değil aylık dergi köşesinde konmuş bunca zaman o yüzden gözümden kaçmış. Yargıç dredd ingiliz bir çizgi roman diye hatırlıyorum. tavsiye ederim.

(Taylan) #1540

oralarda da bulamadığınızı 13gezegen.com'da bulabilirsiniz. çok geniş ve sürekli guncellenen bir stokları var

(Oozaru) #1541

Lal Kitap bunu basacak

İnşallah başka Mark Millar eselerini de basarlar.

(Batuhan Demir) #1543

(Oozaru) #1544

TÜM SUÇLARI DURDURMAYA VE EVRENE BARIŞ GETİRMEYE GELDİ.

Captain America ve Spider-Man onun tarafında; Thanos ve Mephisto ise ona karşı. O zaman nasıl kötü biri olabilir ki? Jim Starlin’in yazdığı 90’lara damgasını vurmuş bu kozmik derlemede, Fantastic Four, X-Men, Avengers, Sonsuzluk Gözcüleri, New Warriors ve daha birçok kahraman takımı evrensel bir… inanç krizi içinde.

Infinity Crusade Cilt 1, matbaaya gönderildi. Yakında raflarda!

Sayfa Sayısı: 248
Etiket Fiyatı: 38 TL

(Taylan) #1545

marmara çizgiden 3 güzel haber. ayrıca çizgi düşler de injustice 5.yıl 1.cildi çıkarmış :+1:

(Aku ) #1546

Moon Knight kapağı çok güzel duruyor.

(Highball) #1547

Slott’un TASM serisi çok kötü ama Moon Knight alınır, öneririm.

(Oozaru) #1548

New York Times çok satanlar listesinin gedikli yazarlarından Mark Millar’ın yazıp, Goran Parlov’un çizdiği Starlight hem Amerikan çizgi roman severleri, hem de İtalyan çizgi roman severleri mutlu edecek bir tarza sahip. Millar comics okurlarının Kick-Ass’den tanıyıp sevdiği bir yazar. Millarworld markası altında topladığı çok miktarda eserinde pek çok tanınmış çizerle çalıştı. Bu kitapta çalıştığı Goran Parlov comics okurlarının Punisher : Max serisinden, İtalyan çizgi roman okurlarının Büyülü Rüzgar (Magico Vento) ve Tex serilerinden aşina olduğu bir çizer. Allcomic.com’un « Yaratıcı ekip tam anlamıyla efsane yazıyor diyerek tanıttığı eserde kahramanımız Duke McQueen kırk yıl önce bir solucan deliğinden geçerek gittiği yabancı gezegeni diktatörün zülmunden kurtarmış bir kahramanken aradan geçen kırk senede elinde kalan sadece çocukları ve anılarıdır. Ta ki cennetten gelmiş gibi görünen eski, püskü bir uzay gemisi onu son bir macera için çağırıncaya kadar.

Sayfa Sayısı: 160
Etiket Fiyatı: 29 TL

(Oozaru) #1549

(Batuhan) #1550

Müthiş bir çizgi roman. Son 3 4 yılda oluduğum kesinlikle em güzel çizgi romandı. Tavsiye ederim

(Oozaru) #1551

Bende beğenmiştim. Kitapta “Book One” yazıyor. Umarım devamı çabuk gelir.

(Batuhan) #1552

Umarım. Ben 4. Fasikülden sonra bırakmıştım daha devam etmedim ama türkçe olarak alabilirim hoş olur.

(Oozaru) #1553

Uygarlığın sona erdiği, karanlık ve ıssız bir dünyada; bir baba, iki oğul ve bir defter…

Eisner ve Angoulême gibi çizgi romanın değerli ödüllerinin sahibi, İtalyan çizgi roman ustası Gipi, çizgisiyle sinematografik bir evren yaratıyor.

Yalın olduğu kadar yoğun bir anlatım, etkileyici bir post-apokaliptik öykü.

Havanın ağırlığını, karakterlerin nefes alışını, ıssız dünyada yankılanan sesleri iliklerinize kadar hissediyorsunuz.

Fiyatı: 29 TL
Saysa Sayısı: 288

(Taylan) #1554

karakarga olmasa ne yapardık bilmem. sürekli benzer şeyleri okuyup dururduk.

(Oozaru) #1555

Aynen dostum. Adamlar bir girdi, pir girdi. Çok şahane şeyler basıyorlar. Alternatif işleri basan yayın evleri bir elin parmağını geçmiyor. Flaneur, Kara Karga, Aylak Kitap, Desen Yayınları iyi ki varlar.

(Oozaru) #1556

Dün gece Arkabahçe duyurdu:

(Taylan) #1557

rick remender iyidir. uncanny x-force’ta döktürmüştü :+1:

(O.T.O.) #1558

Secret Wars döneminden

(Oozaru) #1559