Türkçe Çizgi Roman Haberleri

(Taylan) #1560

hangi yayınevi basıyormuş?

(Oozaru) #1561

Lal yayin evi basacak.

(Oozaru) #1562

Seneler önce Gerekli Şeyler’in bastığı, Captain America: Kış Askeri ciltlerini Marmara Çizgi birleştirip yenide basmış. Harıl harıl Kış Askeri ciltlerini arayanlara duyurulur!

Etiket fiyatı 46 TL ve 304 sayfa

(H. Yakup) #1563

Ben çizgi romanda baya geri kaldım. En temizi biriktirip Tüyap kitap fuarında vurgun yapmak.

(Taylan) #1564

uzun bir bekleyişten sonra dedektif hikayeleri vol.5 geliyor

(Salih Ege Akar) #1565

JBC Endgame’ın kapağını yayınladı ismi Son Oyun yerine Son Oyunu olsaydı sizce de daha mantıklı değil miydi?

(Oozaru) #1566

(Atakan Y.) #1567

(Yasin Duyar) #1568

Kurukafa Yayınları Gantz basacakmış,cesarete gel!!!:open_mouth:

(Oozaru) #1569

Ben Rene Tardi Stalag IIB Kampında Savaş Esiri

Boyut: 22.5x30 cm, Ciltli
Sayfa Sayısı: 188
Etiket Fiyatı: 40 TL

YKY şu haberi ile beni dev mutlu etti. İnşallah başka Tardi eserlerini de basarlar.

(BW) #1570

https://www.okubi.com/oku/notan-comics/noesis/atalar_diski_1

Yeni bir Türk çizgi romanı başlamış.

(öğnkü) #1571

Çok geriden geliyorlar ama cilt 4 ile cilt 5 arasında 1 ay falan zaman farkı var, kendileriyle karşılaştırırsak hızlılar.

(Muhsin Bayram) #1572

Ooo bak bu hikaye güzel baya. Bana göre Men of Tomorrow ile birlikte en iyi iki New 52 Superman hikayesinden biri.

Uzun süredir Türkçe çizgi romanı almıyorum. Bunu alırım büyük ihtimalle.

(Yasin Duyar) #1574

(Oozaru) #1575

Gerekli Şeyler, Annihilation’ı basacak sanırım? Çok belli olmuyor ama afişin sağ üst kısmında Gerekli Şeyler logosu var. Fuara çıkartırlar sanırım.

1A55B8F2-B78B-4EBF-BD5D-54088ED7407D (1)

Uzun zamandır ses çıkmayan serinin 7.cilde duyuruldu sonunda! Tamamlanmasına 3 cilt kaldı. Gecikmeden çıkartsalar bari:

Versus & Aylak Kitap bunu ilkbahar aylarında duyurmuşlardı. Çizimleri falan çok hoş.

22 Eylül’de çıkacak. Jedbang’in sitesinde ön siparişe açıldı:

(Taylan) #1576

annihilation harika haber :heart_eyes: ingilizce baskısı yok piyasada, e-bayden 300 dolara sipariş verecektim omnibusu :smiley: kurtardın beni @Estranged :+1:

(öğnkü) #1577

JBC’nin Endgame için varyant, Avrupa için de varyant ve HC yapması müthiş ama keşke Batman - Harley Quinn için de bu tip atraksiyonlara girişselermiş. Endgame’in Jedbang varyantını Avrupa’nın da HC’ını almışken o kitap tarafımdan resmen sallanmayacak sırf bu yüzden ahahah.

(öğnkü) #1578

New 52 ve Rebirth Green Lantern’ına hiç bulaşmadan en tontiş fener hikayelerini basan bahçe gibi bahçe Arkabahçe’ye ARO. Sinestro Corps War Part 2 geliyör. Yanına da Ms. Marvel’ı falan koymuşlar yani amaç dostlar baskıda görsün o da.

(Batuhan) #1579

Rebirthe kadar olan hikayaler basılacak demişlerdi bana bir buçuk sene önce. Flash ve iron man gibi geriden başladılar. İron man da marvel NOW u basmadan All new all difrenta geçmek gibi bir saçmalık yaptılar. Green Laternda da aynısını yaparlar mı bilmiyorum. N52 serisi genel anlamda çöp lakin Green Laterni okumadım.

(Oozaru) #1580

Yayın planlarına N52 nin ilk 3 cildi dahildi. Belki oradan Rebirth’e geçerler. Ve umarım bu sefer her 2 Lantern dergisinide basarlar.