Türkçe Çizgi Roman Haberleri

(Batuhan) #1581

Böyle olduğu zaman hikaye ve ya karakteri öğrenmek için insanlar ingilizce olarak internetten okuyor ve daha sonrada satın almayıp internetten okumaya devam ediyorlar. Umarım dediğin gibi latern evrenini tamamlayacı kitapları basarlar. Mesela jbc Batman evrenine sahip olmasına rağmen Batmandan başka hiç bir şey basmıyor :smiley: Batman Beyond, Nightwing gibi alternatifler varken ellerinde ölmesine izin veriyorlar…

(Oozaru) #1582

Üstüne illegal çeviri yapan sitelerede izin vermiyorlar. Ama Rebirth’lerden Nightwing ve Red Hood’u da basacaklarmiş.

(Batuhan) #1583

Büyük ihtimalle n52 olanları anlamadıklarından insanlar zevk almayacak… En son bıraktığımda Red Hood StarFire ile takılıyordu yanlarında da Arsenal vardı sanırım. Kim bilir rebirth de neredeler :smiley:

(Oozaru) #1584

Batman’in en büyük rakibi son bir şaka için geri döndü. Ancak bu sefer, Joker bile gülmüyor. Son karşılaşmalarında, Kara Şövalye, Joker’in büyük planlarının hakkını veremedi; bu yüzden kötü adamımız artık ölesiye ciddi. Oyun bitti ve Suçun Palyaço Prensi son perdede komedi gösterisi sergilemeyecek…

Fiyatı: 32.5 TL
Sayfa Sayısı: 176

Gotham… Dünya’nın en güvenli şehri mi? Burada, Batman ve Catbird olarak da tanınan ortağı Selina Kyle rahat bir şekilde adaleti koruyor ve şehirde yaşayanları üzücü tehlikeleri karşı kolluyorlar. Ancak durum göründüğü kadar parlak değil…

Fiyatı: 40 TL
Sayfa Sayısı: 208

AŞK İNSANA ÇILGINCA ŞEYLER YAPTIRIYOR

Joker’e olan bağlılığıyla tepetaklak olan Arkham psikiyatristi Harleen Quinzel, suçun palyaço prensinin nihai yoldaşı çılgın Harley Quinn’e dönüşmek için kariyerinden (ve akıl sağlığından) vazgeçti.
Elbette Harley’nin Joker ile yaşadığı aşk kolay olmadı. İkili birbirlerinin kollarında olduğu kadar birbirlerinin boğazına da yapıştı ve ne zaman her şey eğlenceli olmaya başlasa, şu oyunbozan Batman hep işe burnunu soktu. Ama birileri ara sıra hapse tıkılmazsa ve hayati tehlike içeren bir belaya bulaşmazsa nasıl büyük bir aşk hikâyesi yazılabilir ki?
Yetenekli yaratıcılar Paul Dini, Yvel Guichet, Don Kramer, Joe Quinones, Neil Googe ve daha birçoğunun hazırladığı bu hikâyelerde, Joker’in bir numaralı manitası başrol oynuyor!

Aşağıdaki hikâyeleri içerir: BATMAN: HARLEY QUINN #1 BATMAN: GOTHAM KNIGHTS #14, 30 DETECTIVE COMICS #831, 837 JOKER’S ASYLUM II: HARLEY QUINN #1 BATMAN: BLACK AND WHITE #1, 3 LEGENDS OF THE DARK KNIGHT 100-PAGE SUPER SPECTACULAR #1 DETECTIVE COMICS #23.2

Fiyatı: 37.5 TL
Sayfa Sayısı: 200

Kick-Ass ve Kingsman’in de yazarı olan usta yazar Mark Millar, Batman çizeri Greg Capullo ile bu çok satan muhteşem maceraya katılıyor.

Öldüğümüzde nereye gideriz? Bizi kim ve ne bekliyor? Bonnie Black yaşlı, hasta bir kadındır. Her gece uyurken kalkamayacağından ve diğer tarafta onu neyin beklediğinden korkmaktadıYenr. Ama öldüğünde, kendini hiç beklemediği fantastik, büyülü bir dünyada, uzun süredir devam eden bir savaşın ortasında bulur. Babası ve çocukluğundaki köpeği onu bekliyordur. Yıllar önce ölmüş kocasını bulmak için beraber inanılmız bir maceraya çıkarlar.

Fiyatı: 34 TL
Sayfa Sayısı: 176

(Batuhan) #1585

Yeniden doğuş değilde Reborn olarak bıraksalarmış iyimiş. Harika bir çizgi roman tavsiye ederim

(Oozaru) #1586

Reborn’u bende çok sevmiştim. Özellikle çizimleri harika. Arkabahçe genelde çizgi romanları Türkçe ismiyle basıyor. Image Comics bu konuda ses çıkartmıyor sanırım.

(Batuhan) #1587

Sanirim…

(Yasin Duyar) #1588

Batman Knight Of Vengeance’in HC bekleyenler için.

Özgün Adı : Batman Knight Of Vengeance
BRIAN AZZARELLO
Yazar
EDUARDO RISSO
Çizerler
Hasan Süpürgeci
Çevirmen
Aslı Dağlı
Editör
Aykut Tanay
Grafik ve Uygulama
Yiğit Sakmar
Grafik Editörü
Bengü Ergil
Yayın Koordinatörü
Ertan Ergil
Yayın Yönetmeni
Barry Allen zar zor tanıdığı bir dünyaya uyandı, ancak bu bir numara ya da paralel Dünya değil. Bir şey ya da birileri zamanda değişikliğe yol açarak Barry’nin dünyasının yerine bu dünyayı koydu. Ve bu yeni dünya güvenli bir yer değil.

1. Baskı Eylül 2017 - Ankara / ISBN : 978-605-9155-42-7 / Sayfa Sayısı : 64
    İç : 135 gr. 1. sınıf parlak kușe kağıt – iplik dikiş
    Kapak : Ciltli / Sert Kapak – Hard Cover
    Fiyat : 30.00 TL
    Çıkış Tarihi : 3 Ekim 2017

(Batuhan) #1589

60 sayfa 30 lira. Ne denir ki buna.

(Yasin Duyar) #1590

25-20 lira gibi bir fiyatla satışa sunsalar yine daha makul olur. Halbuki Year One’ı 35 liraya satmışlardı (İnternette ise 25-22 'ye falan) bu sefer niye öyle oldu anlamadım. :confused: İnternetten alacağım için indirimli fiyatla falan alırım büyük ihtimal, fazla sıkıntı olmaz herhalde.

(Batuhan) #1591

Sanmıyorum alacağımı şaşırdım baya…

(Oozaru) #1592

Öldüren Şaka’da 32 TL’den satışa çıkmıştı. Ayrıca her Batman çizgi romaninin telif ücreti farklı oluyor. Ona göre fiyat biçiyorlar.

(H. Yakup) #1593

Tüyapı bekleyin dostlarım.

(Oozaru) #1594

Tüyap’ta öyle dev indirimler yok. Babil daha iyi indirimler yapıyor.

(H. Yakup) #1595

@Estranged Pazarlığı sıkı yapacaksın dostum.

(Oozaru) #1596

(Batuhan) #1597

Inhumans 13 fasikul 90larin sonunda 2000 lerin basinda cikmisti. Gerekli seylerin bastigi disinda basabilecekleri tek seri o. Valerian hakkinda bir bilgim yok.

(Oozaru) #1598

Valerian fransız çizgi romanı. Avrupa da oldukça popüler. Basılmasına feci sevindim. Bu sene kötü bir şekilde filme uyarlandı.

(Batuhan) #1599

Frankofon okumayı hiç sevmiyorum :frowning: Filmini izlemedim ama kendi başına iyiysi bile uyarlama olarak kötü olduğundan izlemeden emin olabilirm manken kaynıyordu çünkü film :smiley:

(Yanıyorsun Fuat Abi) #1600

Bomboşşş bir eventti bence