Türkçe Çizgi Roman Haberleri

(Geek Velet) #1601

Peter parker the spectacular spider-man i isteriz

(öğnkü) #1602

Marmara Çizgi Saga, Chew falan bassın. Marvel basacaksa da bu olmasın ı ıh.

(Oozaru) #1603

(Oozaru) #1604

Acaba bunun hangi DD hikayesi olduğunu bilen var mı?

(Batuhan) #1605

Eğer tam ismi buysa bu kitap bir One shoot. 90 ların başında çıkmasına rağmen çizimleri 80 ler ve 2000ler karışımı. 90lar x-men ve ya 90 lar Batman gibi değilde TDK’nın 95 yılındaki hali gibi :smiley: Frank Miller yazar koltuğunda ama çizer hakkında hiç bir bilgim yok

not: Konsept olarak Batman yeni dünyaya benzete bilirim.

(Oozaru) #1606

Benim bildiğim 1 tane The Man Without Fear var; onu da yazın basmislardi. Daredevil’in başlangıcını anlatıyordu.

(Batuhan) #1607

Ülkemizde basılıp basılmadığını ve ya ne zaman basıldığını bilmiyorum. Orijin hikayesin biraz farklı hali gibi olduğundan Batman Yeni dünyaya benzettim.

Not: Bu görsel Netfilx dizisi için yapılan bir Fan Art mış.

(Oozaru) #1608

Ok. Muhtemelen Born Again’i basacaklar. Keşke şunu da bassalar

SX330_BO1,204,203,200

(Batuhan) #1609

Born Again cidden basabilirler çünkü Daredevil’ın yeni sezonunda Born Again işlenecekmiş :smiley: Hep ticari kafadalar :smiley:

(Oozaru) #1610

Artık dizisi, filmi olmayan çizgi romanlar basilmiyor. Tamamen hollywood’a endekslendi.

(Batuhan) #1611

Fumetti hala ayakta bunada şükür

(Oozaru) #1612

9 ve 10.ciltler ön siparişe açılmış!

(Yanıyorsun Fuat Abi) #1613

Yakında

(öğnkü) #1614

Sene başında Devlet Düşmanı’nın 2. baskısı da geliyor, Gerekli Şeyler’e sorduğumda öyle demişlerdi.

(Ayberk) #1615

FB_IMG_1509220270289

(öğnkü) #1616

Oha yalnız ben İngilizcesini almıştım ayıp değil mi bu? AYIP DEĞİL Mİ MARMARA SEN SAGA BASSANA ÇUV BASSANA

(Oozaru) #1617

Southern Bastards’de geliyor.

(Batuhan) #1618

Jbc Batman ve ninja kaplumbağları basıcakmış

(Mehmet Can) #1619

Bunun çevirisi, grafiği nasıl olacak acayip merak ediyorum.

(Oozaru) #1620

Vaiz ne ya! Te allam!

Neyse, İthaki duyurdu. Tüyap zamanı çıkar kesin. Aylardır Sandman 4 için bekleten yayın evi, bunu kim bilir ne zaman tamamlar.