Türkçe Çizgi Roman Haberleri

(öğnkü) #1642

Krdşm For All Seasons, Birthright, American Alien falan basar mısın bu ne? Ayrıca etiket fiyatı 39 lira yok deve.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #1643

Gerekli Şeyler’e bir yıldır baskı yapıyorum. Klasik Spider-Man 5 ve devamını basmaları için fakat sürekli planlarında olmadıklarını söylüyorlar. Tam MJ ortaya çıktı adamlar yayımlamayı durdurlar. Üstelik en güzel hikayeler #50 ile #150 arasında bana kalırsa.

Elinizde klasikler yoksa bir an önce toplamınızı tavsiye ederim. Çünkü tükenmek üzereler ve tekrar basmayacaklar.

(Sapere Aude!) #1644

Red Son’dan sonra bir umutlanmıştım. Şimdi en yetkili kişiyle görüşmek istiyorum.

(öğnkü) #1645

Mesela Klasik X-Men’in çoğu cildi tükendi ve ben alamadım.

(öğnkü) #1646

Aklı olan Red Son’ı HC basıp orak-çekicli ayraç basardı.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #1647

Malesef ben de toplayamdım. Çoğu sahafçıda da araştırdım bulamadım.

(öğnkü) #1648

Gerekli Şeyler’in “Bir daha basmayacağız ehehehe” mantığını hiç sevmiyorum. Çok fazla serileri var böyle. Çok hızlılar ve çok şey çıkarıyorlar ama bir daha da dönüp yüzüne bakmıyorlar.

(Oozaru) #1649

Hayatımda böyle salak bir yayın evi görmedim! Adamların ellerinde Superman ve Justice League gibi 2 tane altın madeni var, kıymetini bilmiyorlar. 2 senedir Superman Unchained’i basacaklar. En son sorduğumda Red Son ile birlikte çıkacaktı, sonra 2018’e atmışlar. Gerçi hangi tarihte çıkartacaklarını falan DC Comics karar veriyormuş. Neyse işte, Superman’in bir sürü klasik hikayesi varken, böyle saçma sapan şeyler basmalarına anlam veremiyorum.

Bu arada, Doomed cildini ikiye bölüp bastılar. Normalde bu cilt 500 küsür sayfa. Fiyatına gelince; 2018’de zamlara hazır olun. :slight_smile:

(Oozaru) #1650

Marmara Çizgi’nin daha önce 3 cilt halinde yayınladığı Essex County; tek ciltte ve hardcover formatında da satışa sunulmuş. Fiyatı da 60 TL. Tüyap’tan sonra çizgi roman dükkanlarına dağıtımı yapılacakmış.

(öğnkü) #1651

Nayyyys

(Geek Velet) #1652

Preacher, Vaiz? Whatttttt is happening?

(öğnkü) #1653

Yalnız bir yerde yanlışlık yapmışım, düzeltmek istiyorum. Sayfa sayısına bakınca fark ettim, YKY Doomed ciltlerini ikişer ikişer basmış. Yanı normalde 4 cilt olan arc’ı adamlar 2 cilt yapıp ard arda basmışlar, böylece hem bayağı hızlı hem de ekonomik bir şekilde bu işin altından gelmişler. Fiyatı falan o yüzden çok iyi.

Fakat gel gelelim eleştirimin haklı tarafına, bu adamlar neden bu böyle? Justice League, Wonder Woman ve Superman bu adamların elinin altında. Mis gibi klasik eserler basabilirler isteseler, ne engel oluyor çok merak ediyorum.

(123) #1654

Adamlar piyasa rekabet etme kaygıları olduğundan olabilir canımız ne zaman isterse basarız hesabındalar.Hem orjinal boyutta ve sayfa sayıları çok olan ciltlerde bile diğer çizgi roman ciltlerinden daha uyguna satılıyor internette buda ayrı bir olay.

(Oozaru) #1655

KaraKarga Yayınevi iyi ki var. Muhteşem eserler basıyorlar. Bugün “Le rapport de Brodeck/Brodeck Raporu” çizgi romanını basacaklarını duyurdular. Manu Larcenet’in “Sıradan Zaferler” adlı nefis bir eseri yine KaraKaraga tarafından yayınlanmıştı.

(Oozaru) #1656

Flood yapıyorum kusuruma bakmayın. Yukarıda ki çizgi romanın tanıtımını aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz

(Ayberk) #1657

Punisher Max Cilt 10 - Valley Forge, Valley Forge Tüyap standımızda!

(Ayberk) #1658

İç Savaş II, Tüyap standımızda!!

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #1659

İlkinin tırnağı olmasa da rafımızda bulunur.

(Oozaru) #1660

Marmara Çizgi, Secret Empire’i ne zaman basacak merak ediyorum? Ciltli hali 432 sayfa! İkiye bölmeden basmayı başarırlarsa harika olur.

(öğnkü) #1661

Marmara aynı zamanda All-New Xmen 5 ve Uncanny X-Men 4’ü de bastı.