Türkçe Çizgi Roman Haberleri

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #1662

2018 yazında diye konuşuluyordu. Ama sonbahara da sarkabilir. Ben özelden sormuştum.

(*) #1663

Jedbang açıkladı. Yakında V For Vendetta hard cover gelecekmiş. Fiyat için DC ile görüşmektelermiş. Amazon fiyatı ise 78 dolar. 200 TL civarı bile mucize olur.

(Oozaru) #1664

78 dolara satılanin boyu 38 cm. Bizde küçültüp basılacak ve orijinal absolutelar da bulunan slip case olmayacak.

(Oozaru) #1665

V For Vendetta
Batman: Bitmeyen Cadılar Bayrami
Suicide Squad 4-5
Batman Dedektiflik Hikayeleri 6-7
Deadpool x Hawkeye

Birazdan ön siparişe açılacak!

https://www.jedbang.com/urunler.asp?ana_grp_id=37

(y) #1666

yapı kredi justice league new 52yi hala bitiremedi ya 2-3 ay arayla yeni cilt çıkıyor yan hikayeleri basıyorlar sürekli ana cilt yerine

(öğnkü) #1667

JBC Suicide Squad 4-5 ve Deadpool X Hawkeye diye bir şey de basmış, ön siparişte gözüküyor.

**Bu arada Suicide Squad okuyan var mı, tavsiye eder misiniz? Rebirth’e başlamam ama New 52 daha ilginç duruyor.

(Oozaru) #1668

V For Vendetta Absolute, 80 TL, Batman: Bitmeyen Cadılar Bayramı ise 65 TL olarak ön siparişe açıldı. Jedbang.com üzerinden indirimli alınabilir.

(Batuhan) #1669

Son cildin bu olması gerek.

İç savaş 2 yi basmasalarda olurmuş :smiley:

@Estranged evet üstelik D&R da yayınevinde baya indirim var.

(Yanıyorsun Fuat Abi) #1670

Jbc bir bastı tam bastı :smiley:

(Yanıyorsun Fuat Abi) #1671

(Oozaru) #1672

Rebirth geliyor!

(y) #1673

Titans basim haklari jbc demiydi o zaman rebirt titans da gelir subat gibi

(öğnkü) #1674

Hayır Arkabahçe’de, dikkatli bakarsan fotoğraftaki logoyu görebilirsin. Rebirth Titans ve Teen Titans çok önemli, özellikle Titans. Umarım Flash-Titans-Teen Titans üçlüsünü aynı anda yürütebilirler. JBC yıllardır Batman-Suicide Squad-Dedektif-HQ-Batman&Superman beşlisini ite kaka götürdü, bakalım.

(Oozaru) #1675

Bildiğim kadarıyla JBC’de değil. Titans’ı Arkabahçe’nin basacağını düşünüyorum.

(y) #1676

jbc kendi hesabından paylaşmış onlarda diye düşündüm o yüzden arka bahçede ise daha iyi olur en azından çıkıyor bir şekilde yapı kredi gibi unutmuyorlar seriyi :smiley:

(Yasin Duyar) #1677

Breaker 1.cilt çıktı.

YENİ BİR KAHRAMAN! BİR ERKEK… BEDENLERİN ÇARPIŞTIĞI GÜÇ SAVAŞI BAŞLIYOR!

Şiun, liseye başlar başlamaz kendisiyle yaşıt okul çetesinin şiddetine maruz kalır… Dayak yer, parası çalınır,
aşağılanır… Tüm bunlara rağmen yardım alabileceği kimse yoktur. Her günü ızdırap olan Şiun’un karşısına
çıkan bu gizemli kişi kim?

192 Sayfa, Siyah-Beyaz, 14 TL

Spider-Gwen Cilt 0 çıktı.
Paralel evrenin birinde, radyoaktif bir örümcek tarafından ısırılan kişi Peter Parker değil de Gwen Stacy
oldu! Gwen akıllı, çekici ve bir arabayı kaldırabiliyor… ama sakın bunları komiser babasına söylemeyin.
Gwen, Örümcek Evreni’nin ardından kendi başına maceralara atılacak ve kısa bir süre içinde kendisini,
peşine düşen polis memuru Frank Castle ve Vulture’ın saldırısı yüzünden çok zor bir durumun içinde
bulacak! Sonra, Peter Parker’ın ölümünün etkisini üzerinden atamadığı için Peter’ın yegâne aile bireylerini
ziyaret edecek; Ben ve May Parker. Peki, Peter’ın öldüğü gün aslında neler olmuştu? Bu sorunun cevabını
muhteşem Spider-Gwen’in hem sahne ışıklarını hem de dünyanın her yerindeki çizgi roman severlerin
kalplerini çaldığı bu kitapta bulacaksınız!

136 Sayfa, Renkli, 29 TL

(Yanıyorsun Fuat Abi) #1678

Darısı jbcye

(Oozaru) #1679

Titans Avı’nin bu kapağı variant sanırım? Sosyal medya da paylaştıkları kapak farklı çünkü. Bu arada kitabın etiket fiyatı da 42 TL’ymis.

(Muhsin Bayram) #1680

Evet. Jim Lee kapağını kullanmışlar.

(y) #1681

264 sayfaymış indirimle 33 olmuş fiyatı makul bence flasha da baktım indirimle 25 tl olmuş