Türkçe Çizgi Roman Haberleri

(Oozaru) #1682

Oooo. Bunu alırım o zaman. :smiley:

(Yanıyorsun Fuat Abi) #1683

Yakında

(Agent of S.H.I.E.L.D.) #1684

Deadpool’un basım hakları kimde biliyor musunuz ?

(Oozaru) #1685

Şunu kim basacak çok merak ediyorum

(öğnkü) #1686

JBC basar herhalde, en çok New 52 serisi basan onlardı. Arsız gibi HC da basarlar kesin.

(Oozaru) #1687

Ben isterim şahsen HC basılmasını.

(Mert İdil) #1688

JBC??? Zaten 2-3 senedir basıyorlar, neden bir anda değişsin ki?

(Agent of S.H.I.E.L.D.) #1689

Hayır bilmiyodum da o yüzden sordum teşekkürler .

(Geek Velet) #1690

Ben İCAF’TA sormuştum Rebirth 2018’de geliyor,

(Oozaru) #1691

Aralık’ta sürpriz var diyorlardı.

(Oozaru) #1693

(Oozaru) #1694

Bomba bomba.com

(iso) #1695

Ne ithaki sandmane devam mı ediyor?

(Umur) #1696

(Oozaru) #1697

Zamanında tcctakımı’nın çevirdiği Avengers Now serisini elinde bulunduran var mı? Korsan Türkçe çizgi roman pek huyum değildir. Hatta Infinity ve hikaye ile bağlantılı olan ciltleri alıp okumuştum fakat sonrasında devam etmedim. Elinde olup da, özelden ateşlemek isteyen olursa bekliyorum. :smiley:

(Mert İdil) #1698

Facebook’ta çizgi roman satış grupları oluyor, oraya bakmanı tavsiye ederim.

(Umur) #1699

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #1700

Projeyle ilgili Kenan Yarar şöyle diyor:

Dynamite’ın editörü Matt Idelson, Barbarella projesini bana anlattığında bunun harika olduğunu düşündüm. Barbarella asi, cüretkar, cazibeli ve çekici bir kadın olmasına rağmen nesnelleştirilmiş biri değil ve sayısız eksantrik dünyaya açılabilecek, tuhaf bir evrene sahip. Bu projede kesinlikle yer almak istememe sebep olan şeyse Mike Carey’nin senaryosuydu. Ustaca yazılmıştı, eğlenceliydi ve eğer bir çizer olarak ne tür bir çizgi romanda çalışmak isteyeceğimi sorsalar cevap olarak gösterebileceğim derecede gerçekçi bir felsefesi ve alt metni vardı. Ayrıca senaryo gereği kostümler, silahlar, gemiler ve gezegenler yeniden tasarlanacaktı; tam da böyle işlerden hoşlanırım. Dynamite okuyucularına Barbarella senaryosunu esasen ne kadar güzel ve karmaşıksa öyle sunmayı umuyorum.

(Oozaru) #1701

Image Comics’ten çıkan Elsewhere diye bir seri var. Bu serinin çizeri Sümeyye Kesgin adında bir Türk. 2018’de serinin 4 sayıdan oluşan ilk cildini Sırtlan Kitap basacakmış. Amerika’da Ocak ayında çıkacakmış. Bizde de o tarihlerde çıkacağını düşünüyorum.

(Oozaru) #1703

Arkabahçe, Paper Girls’i basacakmış.