Türkçe Çizgi Roman Haberleri

(Mert İdil) #1704

Kaynak? (20 karakter)

(Oozaru) #1705

Altinmadalyon isimli çr forumunda söylediler.

(Can) #1706

(H. Yakup) #1707

Batman Long Halloween ne oldu?
Baya uzak kaldım mevzulardan.

(Umur) #1708

(Oozaru) #1709

Bugün çıkmış. Haftaya internet sitelerine dağıtımı başlayacakmış.

(H. Yakup) #1710

@Gwynbleidd @Estranged Adeta çocuklar gibi şenim şu an.

(marko) #1711

Net kötü haber ya HOFF

(Oozaru) #1712

Arkabahce’nin basması mı? :slight_smile:

(marko) #1714

Evet. Dijital olarak okuyordum seriyi, Türkçe cildi çıkarsa alırım diyordum sanırım İnglizce cildini alacağım. En azından aldığım kitap daha ilk okumada elimde dağılmaz ve orijinal boyutta/dilde okurum. Şu son dönemde Türkçe-İngilizce arasındaki fiyat farkının kapanması ve bazı yayınevlerinin çok kalitesiz işler yapması beni buna itiyor açıkçası. 5 lira daha fazla verip orijinal dilinden okumak varken KAĞIT KIZLAR diye çevirip leş gibi kaliteyle basıp aşağı yukarı aynı parayı isteyecek Arkabahçe’ye para veresim yok.

(Oozaru) #1715

Bir de adamlar devam ciltlerini 1 sene sonra cikartiyorlar. İnsanı sinir ediyorlar.

(Umur) #1716

Spawn Klasik Seri Cilt 3 çıkmış.

Kapağı çok güzel.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #1717

Thor klasik cilt 1 tükenmiş vaziyette mi ya ? Geçen ay idefixten sipariş verdim, 3 hafta sabrettim, siparişte bir ilerleme olmadı iptal ettirdim. Sonra başka bir yerden sipariş verdim orada da aynı durum yaşandı. “Stokta var” şeklinde gözüküp yok mu acaba ?

(Oozaru) #1718

YAKINDA!

(Oozaru) #1719

YAKINDA!

(Geek Velet) #1720

Hemen alacağım çıkınca VfV’yi.

(Umur) #1721

Çıktı ki. İlk baskıyı kaçırmadan ver siparişi. Diğer baskılar sert kapak olmayacakmış.

(Doğan) #1722

Muhit kütüphanesi’ne bekliyoruz. Bu mesajdan itibaren son posta kadar okumalısın.

https://muhit.geekyapar.com/t/muhit-kutuphanesi/11013/1480?u=doancruka

(Umur) #1723

(Yanıyorsun Fuat Abi) #1724

Darısı Fantastik Dörtlü’nün başına.