Türkçe Çizgi Roman Haberleri

(Koray ) #1725

Bu serinin yayınlanması çok iyi oldu.Çok güzel bir seri :+1:t2::ok_hand:t2:

(Umur) #1726

Coştur bizleri Marmara Çizgi.

(ozando) #1727

Yav arkadaşlar, bu mutlaka konuşulmuştur ama Darth Vader’ın yeni nesil çizgi romanlarının tümünü ülke sınırları içinde bulmak mümkün mü? Türkçe olmasına gerek yok. (Bir an şüpheye düştüm doğru yer burası mı diye, umarım soru yerindedir)

Ben bunları internette okudum ama elde hışır hışır okumak da güzel olur.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #1728

Marmara, bir zamanlar Panini’nin çıkardığı TASM #696-700 arasındaki sayıları basmayacak mıydı? O sayıları okumadan Superior serisine başlamak istemiyorum.

(Mert İdil) #1729

Paralel Evren’de veya başka bir çizgi roman dükkanında cilt/fasikül olarak bulabilirsin.

(Mert İdil) #1730

Basacak. Şu anda 22. cildinde olan Amazing serisinin 31. cildi olarak basılacak o bahsettiğin cilt

(y) #1731

dijital olarak google play kitaplarda var 15 tl di sanırım indirimde şuan bende thanos un bir cildini aldım 7 tlye denemek için nasılmış dijital çr diye hoşuma gitti otobüs yolculuklarında güzel gider

(İnternet asosyali) #1732

Ben Darth Vader ciltlerini bulmuştum ama olmayan şeyler için getirtmelerini rica ediyorum toplu sipariş verecekleri zaman ekliyolar. Bu işi Ankarada yapıyorum ama İstanbulda da olmaması için sebep yok.

(y) #1733

world war hulk okumayan var ise ingilizce olarak 3 tl play kitaplarda.Reklam yapıyormuş gibi algılamayın beni geçen hafta keşfettim orada çizgi romanların olduğunu indirimli hepsi neredeyse

(Mert İdil) #1734

İşte çizgi roman dükkanlarında yapıyorlar onu, o yüzden Paralel Evren veya başka bir çizgi roman dükkanından al diye tavsiyede bulundum

(İnternet asosyali) #1735

Yazdığını anlamıştım, küçük bir ayrıntı eklemek için aynı cevabı verdim sadece. Bilmişlik taslamış gibi anlaşıldıysa kusura bakmayın.

(Bugra) #1736

hayırlı olsun justice league 6 yı sonunda bastı yky

(y) #1737

çok geç ingilizce almıştım gerekli şeylerden yüzde 50 indirimli satıyorlar ingilizceleri 7 ve 8ide oradan alacağım muhtemelen çünkü yky 7 yi artık 2018 yazına kadar anca basar rebirthte 4.ciltler çıktı ya nasıl yetişecekler artık çok zor en iyi flash serisi gidiyor bence türkçe olarak hızlı basıyor arkabahçe

(Taylor Swift Fanboi) #1738

(Oozaru) #1739

(marko) #1740

Yalnız tüm bu serileri düzgün bir şekilde basarlarsa ortalık yıkılır.

Yakalayabildiğim seriler:

All-Star Batman
Batman
Detective Comics
Aquaman
Superman
Wonder-Woman
Flash
Cyborg
Justice League
Action Comics
Supergirl
Green Lanterns
Hal Jordan and the Green Lantern Corps
Superwoman
Batgirl
Supersons
Green Arrow
Harley Quinn
Suicide Squad
Nightwing
Titans
Hellblazer

(Oozaru) #1741

Bunların hepsi basılırsa helal olsun. :slight_smile:

(marko) #1742

JBC iki hafta sonra DC Universe Rebirth Deluxe Edition basıyormuş, hoaydaa.

(Burak) #1743

Hardcover mı?

(marko) #1744

Şurada ilk yorumda 19 Ocak yazmışlar, başka bir detay yok. %90 HC bence.