Türkçe Çizgi Roman Haberleri

(Burak) #1745

JBC kaliteli, ürünleri iyi falan da çok uğraştırıyorlar satın alma işleminde. Yeterli sayıda basmıyorlar, baskı tükenince ikincileri softcover basıyorlar ondan sonra. Minimum 60 lira olur ama alınır gibi duruyor hardcover olursa şayet.

(marko) #1746

İngilizcesi tükenmeden önce 65 lira olan bir şey 60 lira falan olmaz. 96 sayfalık bir eser, 40 lirayı geçmez etiket fiyatı.

(Burak) #1747

Oha çok azmış yav almaya değmez lol, hardcover’lı için bile 40 lira fazla.

(marko) #1748

64 sayfalık Batman - Flashpoint etiket fiyatı 30 lira olarak çıkmıştı, bu da 40 olur işte.

(Koray ) #1749

Batman Dedektif Hikayeleri de kesin olur.Altın Madalyon’da Deathstroke ve Red Hood and Outlaws da basılacaklar arasında bahsedilmiş

(marko) #1750

Titans da net olacak mesela çünkü Titans Hunt basıldı Arkabahçe tarafından.

(Boş İnsan) #1751

Laughs in Enki. RIP.

(Doğan) #1752

Nihayet çizgi roman dünyasına giriş yapabilirim sanırım bu Türkçe Rebirth serisi ile. Takipteyim.

Rebirth öncesi buradan mı başlamamız gerekiyor?

Not: Hayatımda okuduğum tek çizgi romanın Batman İlk yıl olduğunu belirtmek isterim :smiley: Gerisini getiremedim, nereden tutsam eksik kalacak diye.

(Taylor Swift Fanboi) #1753

Buraya @Symphobia veya @Redrum ‘u çağırıyorum

(Muhsin Bayram) #1754

Rebirth Titans serisini takip etmeyi düşünüyorsan Titan Avı, olayları daha iyi anlamana yardımcı olabilir. Olmazsa olmaz bir cilt değil ama.

Bu arada hikaye kalitesi olarak bence Rebirth Titans’tan daha iyi.

(Oozaru) #1755

YKY umarım bu sefer; Superman ve Action Comics ikilisini de basar. N52’den sadece Action Comics’i basmışlardı. Ki seriyi hâlâ tamamlayamadılar.

(Muhsin Bayram) #1756

New 52 ana Superman serisini basmayarak çok bir şey kaybetmediler zaten. Geoff Johns’un Men of Tomorrow cildi haricinde kayda değer bir cilt yoktu.

(Oozaru) #1757

Öyle de, yine de basıyorlarsa her ikisini de basmalarını isterim. İnşallah bundan sonra öyle yaparlar.

(Doğan) #1758

Ben tüm Rebirth serisini Türkçe olarak takip etmek istiyorum ama maddi olarak ne olurum? Batar mıyım , kaç seri çıkacak, kaç cilt çıkacak hiç bir fikrim yok :smiley: Çok uzağım çizgi roman dünyasına.

(Muhsin Bayram) #1759

Çok fazla seri basılacak görünüşe göre. Hepsini takip etmek hem çok masraflı hem de gereksiz olur. Okumak istediğin karakterlere öncelik ver bence.

(marko) #1760

Hellblazer da basılacaklar arasındaymış.

(Oozaru) #1761

Green Arrow’da var. Hatta çeviri yapan bir blog, teliflendiği için seriyi bıraktı.

(Oozaru) #1762

5-6 sene önce bu kadar çok DC çizgi romanı basılacak deselerdi inanmazdım.

(Koray ) #1763

Anladığım kadarıyla rebirthdeki hemen hemen her seri basılacak.Umarım böyle olur

(H. Yakup) #1764

Bende aynı durumdayım.