Türkçe Çizgi Roman Haberleri

(Koray ) #1765

Hürriyet Kitap-Sanat ekinde gördüğüm kadarıyla 2018’de Justice League 7-8 ,Superman Lois&Clark , Final Days of Superman, Superman Power of the Gods, Superwoman 1 Superman-Wonder Woman 3,Rebirth Superman 1-2 ,Rebirth Action Comics 1-2 ,Rebirth Wonder Woman 1-2 ,The League of Extraordinary Gentleman 1 ,Valerian 1-2-3-4 basılacakmış. Gözümden kaçanlar olabilir ama

Edit:Rebirth Justice League 2’de listede varmış.

(Oozaru) #1766

OHANNESBURGER demek istiyorum. YKY çoşmuş resmen. Corto Maltese basacakları da söyleniyor. Var mıydı listede?

Edit: Bir de Superman Unchained var mıydı?

(Koray ) #1767

Hürriyet e-gazeteden aldım görüntüyü birazcık küçük olabilir :sweat_smile:

(O.T.O.) #1768

YKY satışlarda istediğini alır mı (Superwoman,Lois and Clark,Valerian…)acaba?

(Boş İnsan) #1769

JBC Rebirth Özel edisyonunu 19 Ocakta hardcover olarak satışa sunacağını açıkladı. Bu da demektir ki Şubat ayında basılır Mart ayında elime ulaşır.

(Oozaru) #1770

Ertan Ergil’in, Altinmadalyon adlı çizgi roman forumunda yayınladığı mesajı buraya aynen kopyalıyorum:

Herkese Merhaba,

Çok değer verdiğim bir kaç dostumun ricası üzerine yayınlarımız ile alakalı bir güncelleme paylaşmak istiyorum. Hangi yayın ne durumda , ne olacak diye merak ediyorlar. Bu yüzden topluca bir bilgilendirme yapmak istedim.

Yeni 52 Serileri ve Rebirth Durumları

Batman Ana Seri : Rebirth İlk Cildi 16 Şubat tarihinde çıkartmayı düşünüyoruz. Bu Tarihe kadar Ana Seriyi bitirmeye çalışacağız. 8 cilt hafta sonu baskıya giriyor. Kalan son 2 cildi başarabilirsek aynı anda çıkartacağız.

Batman Dedektif Hikayeleri : Rebirth İlk Cildi Mart’ta çıkaracağız. Bu tarihe kadar son kalan 2 cildi bitireceğiz. Bir aksilik çıkmaz ise 8 hafta sonu baskıya girebilir. Rebirth ilk cilde ana seriden biraz daha fazla zaman ve daha az yayın olduğu için enerjimizi ana seriye harcamak istiyoruz.

Suicide Squad : Rebirth İlk Cildi 16 Şubat’ta çıkartacağız. 4. cilt baskıda , sonraki hafta 5. cildi basıp seriyi bitireceğiz.

Harley Quinn : Rebirth İlk Cildi Nisan’da çıkartacağız. O tarihe kadar elimizdeki son 4 Harley Cildini yetiştirmeye çalışacağız.

Batman / Superman : Rebirth ile bir alakası olmadığı için Rebirth ilk ciltlerin hepsi yayınlanmadan seriyi tamamlayacağız.

One - Shot Hikayeler : Rebirth ciltleri basılmaya başlandıktan sonra araya alacağız. Amacımız Rebirth gelmeden Y52 serilerini tamamlamak.

Diğer Rebirth Serileri

All Star Batman : İlk cildi Nisan’da Harley ile beraber çıkartacağız. Ciltten önce fasikül halinde yayınlanacak.

Nightwing : İlk Cilt Mart’ta yayınlayacağız.

Telifini aldığımız 3 seri daha bulunmaktadır, bu serileri yayınlanma zamanları yaklaştıkca duyuracağız. Süprizleri bozmak istemiyorum

Diğer Yayınlar :

Deadpool : 2018 de tam gaz basmaya devam edeceğiz. Deadpool x Hawkeye baskıda. Haftaya dağıtacağız.

American Vampire : 3. cilt baskıya hazır , rebirth telaşesi bitsin kalan ciltleri hızlı bir şekilde çıkarıp 2018 içerisinde tamamlayacağız.

Yani toparlamak gerekirse :

Şubat : Batman ve Suicide Squad
Mart : Detective Comics ve Nightwing
Nisan : Harley Quinn ve All Star Batman
Mayıs : Süpriz

Sevgiler
Ertan

(H. Yakup) #1771

American Vampire’ı toptan unutmuşum. Haberini duymak iyi oldu.

(Oozaru) #1772

İnşallah tamamlarlar. Cok iyi çünkü.

(Burak) #1773

(Oozaru) #1774

Cilt halinde yayınlayacaklar diye biliyordum. Olsun, fasikül daha güzel.

(Umur) #1775

Infinity Crusade ikisi bir arada.

(Kayra Yeşilırmak) #1776

Bunu fuarlara getirmezler değil mi ?

(Umur) #1777

Bilemiyorum. Facebook’tan mesaj atarsan geri dönerler büyük ihtimalle.

(Oozaru) #1778

Anladığım kadarıyla, Doomsday Clock hikayesini de JBC basacak.

(Mert İdil) #1779

“Başkadiyar” daha iyi bir çeviri mi olurdu ki sanki? Bilemedim

(Oozaru) #1780

Ben bu çizgi romanı sabırsızlıkla bekliyorum. Geçen sene ilk çıktığında çizerinden dolayı “keşke bizde de yayınlasa” demiştim. Çıktığı gibi alacağım. Fasikül formatında yayınlanması da ayrı güzel.

(Koray ) #1781

YKY Justice League 7.cildi duyurdu bu ay çıkacakmış

(Oozaru) #1782

Ilkbahar gelmeden tamamlar sanırım. Malum, Rebirth’leri basacaklar artık

(Muhsin Bayram) #1783

dswar
dswar

(Oozaru) #1784

Serinin tamamlanmasına 2 cilt kaldı. Onlarda çıksın, toplu bir şekilde alacağım. Rebirth Justice League’i almayı düşünmüyorum.