Türkçe Çizgi Roman Haberleri

(Yuso) #1785

Bende son 2 cildi toplu alicam 6yi dayanamayip ingilizce almistim o kadar uzun ara verildiki 5 ten 6 ya kadar kac ay oldugunu hatirlamiyorum

(öğnkü) #1786

Pazartesi DC Universe: Rebirth ön siparişte olacakmış ve sipariş verene bu ayraçlar verilecekmiş. Etiket fiyatı da 35 TL imiş, gayet hoş.

(Oozaru) #1787

Bu ayraçlar, Jedbang’in sitesinden ön sipariş verenlere gönderilecek sanırım.

(Oozaru) #1788

Tüm DC Rebirth kahramanlarının kendi, serilerini okumaya başalamadan önce okunması gereken ilk macera. Her şey bu hikaye ile başlıyor.

Wally West, akıl hocası Barry Allen’ın sebep olduğu Flashpoint yüzünden, uzay ve zamanın dışında mahsur kalmış, boyutlar arası sızıntının boşluklarında kaybolmuştu. Bir yandan bu hiçliğin içinde sürüklenirken, evreni istila eden gizemi sadece Wally –önce Kid Flash sonra da Flash olarak bilinen adam– görebilmekteydi. Hayatlarından 10 yılı kim çalmıştı?

Wally artık Dünya’ya ve onu bir paratoner gibi gerçekliğe bağlayan sevdiklerine dönmek zorundaydı
ama kime ulaşmaya çalışırsa çalışsın, hep biraz daha kopuyor, hiçliğe yaklaşıyordu. Evrenin kaderi Wally West’in YENİDEN DOĞUŞUNA bağlıydı…

1. Baskı Ocak 2018 - Ankara
    ISBN : 978-605-9155-61-8
    Sayfa Sayısı : 96
    İç : 135 gr. 1. sınıf parlak kușe kağıt - iplik dikiș
    Kapak : Ciltli. Hard Cover
    Fiyat : 35.00 TL

Çıkış Tarihi : 19 Ocak 2018

(Can) #1789

“jbcyayincilik; Haftaya Jedbang.com da ön siparişe açacağımız DC Rebirth Özel Ediyon’u sitemizden alan ( Mağazamıza gelip alanlar dahil ) herkese bu jilet gibi (Evet bir öncekiler ile aynı kalitede) yeni ayraçlardan (Evet Tamamı!) göndereceğiz. Takipte kalınız ;)”

instagram’dan böyle bir açıklama yapmışlar.

(Oozaru) #1790

Kimin hangi Rebirth yayınlarını basacağı az çok belli oldu sanırım.

Bildiklerimi yazayım:

Çizgi Düşler:

Aquaman
Green Arrow
The Hellblazer

Arkabahçe:

Flash
Titans
Green Lantern
Hal Jordan & The Green Lantern Corps (bundan tam emin değilim)

YKY:

Superman
Supergirl
Superwomam
Action Comics
Wonder Woman
Justice League

JBC:

DC Universe Rebirth
Batman
Batman All-Star
Detective Comics
Nightwing
Batgirl
Super Sons
Doomsday Clock
Suicide Squad
Harley Quinn
Dark Nights - Metal
*1-2 sürpriz yayın daha varmış. Birinin Deathstroke olduğunu düşünüyorum.

Not: The Button hikayesini inşallah JBC basar.

(öğnkü) #1791

JBC tam bir arsız olduğu için Suicide Squad, Harley Quinn ve Dark Nights - Metal de basacak.

(Oozaru) #1792

4-5 sene önce bu ülkede Batman basılamaz deniliyordu. Şimdi bakıyorum da, Batman’in yanında başka DC kahramanları da basılmaya başlandı/başlanacak.

(Umur) #1793

Bu harbiden çok güzel iş ya.

(Why did you say that name?!!) #1794

Çok mutluluk verici.

(Koray ) #1795

Batgirl and birds of prey ve red hood’da yine basılır

(Berk) #1796

Basılması evet güzel ama önce düzgün yayın periyodu oluştursunlar iki cilt arasında bir sene olacaksa bir anlamı kalmıyor. DC haklarına sahip yayın evlerinin hepsinde fazlasıyla yavaş işliyor işler. İşin içinde değilim belki telif sorunlarından dolayıdır ama çözülmeyeck sorunlar olduğunu sanmıyorum. Ayrıca fiyatlar alım gücü göz önüne alındığında biraz yüksek. Umarım Rebirth ile düzene oturur her şey.

(Oozaru) #1797

Genelde teliften dolayı geç basılıyor. Zaten ne zaman basacaklarini da DC söylüyormuş.

(Oozaru) #1798

Batman Cilt 8 haftaya baskıya giriyor

(Yuso) #1799

green lantern corpsu basar umarım arkabahçe düzenli müşterisi olurum :slight_smile:

(Yanıyorsun Fuat Abi) #1800

(Can) #1801

Gerekliseyler: “Yakında… :slight_smile: #gereklişeyler #marvel #champions

(Yiğit ) #1802

çok iyi seri.gerekli şeylerin basması da iyi olmuş.

(Arda) #1803

Bu CT’nin Çizgi Roman Günlükleri’nde çok eğlenerek okuduğunu söylediği serilerden biri miydi? Doğru mu hatırlıyorum?

(Can) #1804

Zannımca o olması lazım.