Underrated Bulduklarınız

(K) #1

Size göre değeri az bilinen film, kitap, müzik, grup, oyun ve diğer ne varsa çekinmeden yazın buyrun !

En underrated filmler
(Jerry ) #2

Film : Fright Night (2011) Lone Survivor ve Zero Dark Thirty
Oyun : Dishonored, Enslaved, Batman Arkham Origins
Yazar : Edgar Allen Poe, H.P Lovecraft

(Muhammet Alperen Bayraktar) #3

Her yere de sanki başka bir şey bilmiyormuş gibi bunu yazıyorum ama :smiley:

Jonathan Strange & Mr.Norrell

(D@@m) #4

Planet Of The Apes serisi

(SDD) #5

agents of shield tabii ki de
hala izlemeyenler var!!

(Muhsin Bayram) #6

Oyun olarak Mirror's Edge derim. Faith :heart:

(AyTersOldu) #7

Saint's row serisi. Eğlence garantili ciddiyim ya.

(Doğan) #8

Kendimi underrated buluyorum. :cry:

(Taylor Swift Fanboi) #9

Penny Dreadful
The Dreamers
Bernardo Bertolucci
Predestination
Onur Ünlü
Person of Interest
Kyle XY
Helena Bonham Carter

(Mehmet Ferhan Meraler) #10

white god, grand budapest hotel, les miserables, incendies, this is england, the king of the comedy, inside llewyn davis( tarihin en uderrated filmlerinden)
yönetmen nbc wes anderson coen biraderler
oyuncu paul dano mads mikkelsen patrick wilson oscar isaac

(Berna Ece Gündüz) #11

Chuck. Değerini benim kadar bilen yok be. Namıssızlar.
Lucius oyununu ileri sürmek istiyorum bir de, nedense. Ikinci oyunundaki fiyaskoyu saymadan birinci oyununa odaklanırsak daha güzel bir kitlesi olabilirdi diye düşünüyorum. Herhalde kitle yeterli gelmeyince ikinci oyun da güzel olmadı. Bilemedim.
Kitap olarak da Howl's Moving Castle ve devam kitaplarını demek istiyorum. Üzerine inceleme yaptığımız şu yıl ikinci defa okudum. Her okuyuşta beni kendine çekti valla. Calcifer tam bir underrated karakter hele, müthiş bir potansiyel var ama kimse göremiyor. :cry:
Ya okuyan var mıydı bilmiyorum ama ben Cherub denilen çocuk ajanların olduğu bir seriyi okuyordum bir aralar, onu da sayabiliriz bu kategoriye. Potansiyel var ama harcandı gibi hissesiyorum. (Not: Yedinci kitaptan sonrasını okumadım)

(Doğan) #12

Nikita demek istiyorum. Muhitte bir Allahın kulundan duymadım şu diziyi. Hem aksiyon hem sci-fi olarak gayet doyurucu bir diziydi. Senaristler sıkıntıya mı düştü, yoksa dizi CW'nin elinde olduğundan mıdır ekran ömrü kısa oldu. Ancak 6 bölümlük final sezonuyla bile bir çok diziyi alt eder gözümde.

(Mert) #13

Ben?

(Merve Bilgiç) #14

Aaa ayıpsın ben de izledim ya
Bu arada kesinlikle Person of Interest diyorum.

(Atak Emin) #15

Valla açıkça konuşucağım, senden önce bir iki espri dışında Chuck dizisinden haberim yoktu. Başlıyacağım ama uzun ya çok uzun...

(Berna Ece Gündüz) #16

Benim kadar dedim, dikkat çekerim. :smile:
@fosforoglu Başlamayana ponçik gazabımdan tattırıyorum, bence başla.

(Atak Emin) #17

Link verin lan bana! İzleyeceğim onu...

(Mert) #18

Pardon ama benimle yarışamazsınız bu konuda yani, lütfen :smiley:

(Berna Ece Gündüz) #19

Ha sen Cherub'u diyorsun, ben Chuck sandım. Cherub'a da devam etmem lazım, bitmesi lazım serinin. :smile: Ama harbiden underrated.

(Mert) #20

Neden bahsettiğimi biliyorsun, bilmemezlikten gelmen gerçeği değiştirmiyor ne yazık ki :smile: