Underrated Bulduklarınız

(Akif Köksoy) #1167

Peaky Blinders ve Atlanta dizileri.

(Sena) #1168

Bu harika atıştırmalık.

(Acıktım) #1169

Sulukofte yemeği çok underrated bence. Herkese sıradan geliyor. Yemekhanede çıkınca insanlar burun kıvırıyor. Sulukofteyi beğenen çok insan yok maalesef :frowning:

(Enes Sarıkaya) #1170

Çok net bir şekilde Özer Atik diyorum. Eminim ki fotoğrafını görse bütün herkes tanıcak ama şarkılarından bi haberiz.Şarkılarına bi bakın derim sözleri olsun tarzı olsun bilinmesi gerekiyor diye düşünüyorum.

(⏬) #1172

Kabul 12 yaşındayım. Yani bir zamanlar öyleydim. Ama filmi de, hikayeyi de hala güzel buluyorum, müziklerini hala dinliyorum ve filmin varlığıyla yokluğu bir.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #1173

Youtube da nostalji turu yapıyordum yeniden Megas XLR ile karşılaştım underrated oğlu underrated.

(Dilay) #1174

Benim de en sevdiğim Disney filmlerindendir kendisi ama kime sorsam herkesin öyleymiş. En azından şu an lise çağında olanlar arasında underrated değil film, ama daha fazla övgüyü de hak ediyor kesinlikle.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #1175

Cartoon Network’ü batırmaya çalıştığın için teşekkürler Christina:
Christina_miller

(Ertunç Doğan) #1176

Cartoon Network’ün executive ekibinin de komple gitmesi gerek çünkü bu hale :+1: olmasalar şu an çoktan yemişti istifayı.

Fakat Miller CN’ü mahvetti mi hem de nasıl…
Bize de eskilere bakmaktan başka bir şey düşmüyor artık

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #1177

CN şu an gayet güzel işler çıkartıyor (yani eski güzel işlerini devam ettiriyor) Christina’nın sorunu hem bu projelere hak ettikleri önem ve değeri vermemesi hem de yeni çıkan projelerin o eskisi gibi olmaması. Yoksa eski işler hâlâ devam ediyor.

(⏬) #1178

(Boş İnsan) #1179

Oyun filmlerinin arasında en iyisi.

(Can) #1180

Bana hiçbir zaman hakkı tam olarak verilmiyor gibi geliyor. Muhteşem bir iş.

(Burak) #1181

Hayvan gibi underrated. Devamını o kadar uzun zamandır bekliyorum ki, beklerken askerlik kağıdım bile geldi bunun ikincisi gelmedi.

(⏬) #1182

Bence oyun filmlerine kıyasla iyi bir film değil, düz iyi bir film. Hikayesi de öyle dümdüz basit bir güç kovalama konsepti değil. Şaşırtıcı düzeyde girift ve yeterince derin. Winter Soldier’ı bile andırıyor bazı sekanslar, en azından bana andırıyor. Kadro bayramlık, oyunculuklar röveşeta vuruyor, ama asıl karakterleri güzel yazmışlar o yüzden bence böyle bi cast’ın yapılması +1, normalde iyi oyuncu getirtmek filme + olarak yazılmaz ama karakterler iyi yazıldığı için bilinçli olarak tercih edilmişler gibi geldi bana özellikle Destan, Tamina, Nizam, Şeyh Amar ve Tus çok güzel yazılmışlar. Atmosfer kusursuz, iç açıyor bi kere film, müzikler beklenmedik düzeyde iyi, kareografiler zevkli, yer aşırı iyi özellikle attığın klipte. Ben böyle zeki ve zevkli kareografiler beklemiyodum ilk izlediğimde ama benim asıl sevdiğim manzarayı, atmosferi kullanma fırsatını hiç kaçırmıyorlar. İzleyeli 2-3 sene oluyor belki de sandığım kadar yoktur ama iç açıcı bir izlenim bırakması bile yeterli, bu kafayla bir daha izlesem iyice göklere çıkarabilirdim belki. İnsanın içini açması o filmi başlı başına iyi bir film olmaktan çıkarıp güzel bir deneyim haline getiriyor o yüzden filmlerde beni en çok etkileyen, bir şeyi sevdirebilitesi en yüksek olan faktör atmosfer ve şöyle derin bi nefes aldırıp insanın içini açması falan, bu film o yüzden süper bence.

(fza) #1183

Cidden ya. Yalnız değilmişim, ben de seviyorum bu filmi ve en azından bir üçleme olmaması canımı sıkıyor. :confused: Haşhaşiler bayağı rahatsız ediciydi, özellikle çivi fırlatan dingil. :DD

(Boş İnsan) #1184

Muhiti seviyorum.

(Ömer Taşkaya) #1185

Ah ah. Şu dizi hayatımın en underrated dizisi olabilir ya. Bu ve Into The Badlands. İkiside izlenmiyor ya canım acıyor resmen.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #1186

Bu arada bu yorumları değil, başlıkları underrated buluyorum.

(Sapere Aude!) #1187

Demek başlıklarını canlandırmak istiyorsun.