Underrated Bulduklarınız


(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #1175

Cartoon Network’ü batırmaya çalıştığın için teşekkürler Christina:
Christina_miller


(Ertunç Doğan) #1176

Cartoon Network’ün executive ekibinin de komple gitmesi gerek çünkü bu hale :+1: olmasalar şu an çoktan yemişti istifayı.

Fakat Miller CN’ü mahvetti mi hem de nasıl…
Bize de eskilere bakmaktan başka bir şey düşmüyor artık


(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #1177

CN şu an gayet güzel işler çıkartıyor (yani eski güzel işlerini devam ettiriyor) Christina’nın sorunu hem bu projelere hak ettikleri önem ve değeri vermemesi hem de yeni çıkan projelerin o eskisi gibi olmaması. Yoksa eski işler hâlâ devam ediyor.


(Martha Kemal) #1178

(Boş İnsan) #1179Oyun filmlerinin arasında en iyisi.

(Can ) #1180

Bana hiçbir zaman hakkı tam olarak verilmiyor gibi geliyor. Muhteşem bir iş.


(Burak) #1181

Hayvan gibi underrated. Devamını o kadar uzun zamandır bekliyorum ki, beklerken askerlik kağıdım bile geldi bunun ikincisi gelmedi.


(Martha Kemal) #1182

Bence oyun filmlerine kıyasla iyi bir film değil, düz iyi bir film. Hikayesi de öyle dümdüz basit bir güç kovalama konsepti değil. Şaşırtıcı düzeyde girift ve yeterince derin. Winter Soldier’ı bile andırıyor bazı sekanslar, en azından bana andırıyor. Kadro bayramlık, oyunculuklar röveşeta vuruyor, ama asıl karakterleri güzel yazmışlar o yüzden bence böyle bi cast’ın yapılması +1, normalde iyi oyuncu getirtmek filme + olarak yazılmaz ama karakterler iyi yazıldığı için bilinçli olarak tercih edilmişler gibi geldi bana özellikle Destan, Tamina, Nizam, Şeyh Amar ve Tus çok güzel yazılmışlar. Atmosfer kusursuz, iç açıyor bi kere film, müzikler beklenmedik düzeyde iyi, kareografiler zevkli, yer aşırı iyi özellikle attığın klipte. Ben böyle zeki ve zevkli kareografiler beklemiyodum ilk izlediğimde ama benim asıl sevdiğim manzarayı, atmosferi kullanma fırsatını hiç kaçırmıyorlar. İzleyeli 2-3 sene oluyor belki de sandığım kadar yoktur ama iç açıcı bir izlenim bırakması bile yeterli, bu kafayla bir daha izlesem iyice göklere çıkarabilirdim belki. İnsanın içini açması o filmi başlı başına iyi bir film olmaktan çıkarıp güzel bir deneyim haline getiriyor o yüzden filmlerde beni en çok etkileyen, bir şeyi sevdirebilitesi en yüksek olan faktör atmosfer ve şöyle derin bi nefes aldırıp insanın içini açması falan, bu film o yüzden süper bence.


(fza) #1183

Cidden ya. Yalnız değilmişim, ben de seviyorum bu filmi ve en azından bir üçleme olmaması canımı sıkıyor. :confused: Haşhaşiler bayağı rahatsız ediciydi, özellikle çivi fırlatan dingil. :DD


(Boş İnsan) #1184

Muhiti seviyorum.


(🔫) #1185

Ah ah. Şu dizi hayatımın en underrated dizisi olabilir ya. Bu ve Into The Badlands. İkiside izlenmiyor ya canım acıyor resmen.


(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #1186


Bu arada bu yorumları değil, başlıkları underrated buluyorum.


(Sapere Aude!) #1187

Demek başlıklarını canlandırmak istiyorsun.


(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #1188

No, I do not want to.

I already did.


(Berkay Küçük) #1189

Wonder Woman Soundtrack Album

Dinlediğim en güzel superhero soundtrack albümü herhangi bir rakibi yok benim için.


(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #1190

Hank Pym
Fantastic Four


(Berkay Küçük) #1191

En sevdiğim muhitkar sensin Audo :smile:


(Geek Velet) #1192

Ben de çok severim F4’ü ama 2000’lerin başına kadar parsayı yediler. Ancak haklısın. Bu güzel çizgi roman 2015’den sonra ilk kez geri dönüyor. :blush:


(Petyr Baelish) #1193

Star Wars’un ta kendisi


(Boş İnsan) #1194

Bence overrated ve underrated kavramlarını karıştırıyorsun.