Underrated Bulduklarınız

(Martha Kemal) #1210

Al işte. :man_facepalming: Başlıkta bahsedilen yegane underrated şeylerden biri galiba keep.
Bu, sayın kullanıcı; telefonunuza, PC’nize ve kendinize yapacağınız en büyük iyiliklerden falan olabilir. Google’ın yaptığı tamamen ücretsiz, yapılmış ve yapılacak en hayat kurtaran en işe yarayan ve en ‘‘Allah razı olsun’’ uygulamalardandır. Bir not uygulaması için aşırı hadsiz düzeylerde pratik, kullanışlı ve daha bir sürü şeydir. Resim, ses kaydı, fotoğraf ve her şeyi listeleyip, not alıp, etiketlendirip, renklendirip saçma düzeylerde düzenli bir şekilde muhafaza edeceğiniz bir not uygulamasıdır. Onliine aldığınız notlar mobil ve PC arasında senkronize olur, Chorme’a uzantı olarak kaydedip hızlı notlar alabilir ya da zaten var olan bir bir başlığa kaydedebilirsiniz. Kullanım amaçları gerçekten de saymakla bitmeyecek evlere şenlik bir uygulamadır.

(İbrahim Kaya) #1211

Vay canına! Bu kıymetli bilgi için teşekkürler.

(Martha Kemal) #1212

giphy

(Kaan ) #1213

Aaaa cidden güzelmiş. Teşekkürler. :heart_eyes:

(Martha Kemal) #1214

Şu süper ya. İnsana futbol’u sevdirir.

(Gizem) #1215

Branden sanderson’un sissoylu serisi. Şu ana kadar ilk 3 kitabını okudum. İçerisinde fazlaca aksiyon bulunduran bir fantastik eser olmasına rağmen neden halen filmlerinin çekilmediğini anlayamıyorum

(Çağrı) #1216

Kesinlikle katılıyorum, ne yazık ki -özellikle de ülkemizde- genel olarak Brandon Sanderson kitapları underrated.

(Martha Kemal) #1217

:expressionless:
Underratd bulmuyorum. Underrated olduğunun objektif bir gerçek olduğunu ileri sürüyorum.

(Berkay Küçük) #1218

Underrated gibi değil de (sevmiyorum kavram olarak) daha çok öneri niteliğinde olsun

“Party Chat”

(Liquidman) #1219

Her sabah 11 de pc açtırırdı bana,sinema yayınları falan da vardı, çok iyi kanaldı da şimdi daha ziyade oyun yayınlarına yöneldiler ben de koptum biraz.

(Berkay Küçük) #1220

Nezih sabahları bende izlerdim youtubetan çoğunlukla. Nezih geceler yerini tutamadı pek. :pensive: Ama çok takipçili kanallarda oyun yayıni izlemek yerine daha samimi bir ortam olarak onlardan izlemek bana çok zevkli geliyor.

oyun yayınlarıni totalde 2 kere izlemişimdir ama bu benim için yüksek bir sayı baya.

(Berkant) #1221

Bir ara ‘‘Alayına İsyan’’ serisi vardı bunların (hala var mı bilmiyorum takibi bıraktım son dönemlerde).Star Wars’un geleceği ve geçmişi hakkında çok güzel muhabbetler dönüyordu.Aşırı keyif alarak izlerdim :slight_smile:

(Berkant) #1222

Bu biraz abartı gibi gelebilir ama hayatımda hiç bir oyun yayınını başından sonuna kadar izlemedim.Sadece merak ettiğim bir oyunun yayınıyla karşılaştığımda 5 saniye gibi bir sürede görüp kapadım.

(Berkay Küçük) #1223

Bende izlemedim hiç vaktim yok zaten Twitch’e alışamadım zaten hala.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #1224

Megamind inanılmaz underrated bir film. Ayrıca Despicable Me ile kıyaslanıyor bazen, kesinlikle daha güzel ondan.

(Berkant) #1225

Sonuna kadar katılıyorum.

(Martha Kemal) #1226

Resmen internet cafe oyunu konumuna düştü oyun ya. 1- Arkham serisi (gerçi o’nu sadece süper kahraman oyunları arasında birinci sıraya koymuyorum ama neyse) 2-Bu.
spider-man-web-of-shadows-(e)(xenophobia)-nintendo-ds

(Berkant) #1227

Web of Shadows bayağı başarılı bir oyundu bence.Spider-Man olmayı dibine kadar yaşatıyordu.Özellikle Amazing Spiderman’in oyunlarından çok daha iyiydi.

(Berkant) #1228

(Geek Velet) #1229

Hikayesi çok kötüydü bence WoS’un. :slightly_smiling_face: