Underrated Bulduklarınız

(Kaan ) #1213

Aaaa cidden güzelmiş. Teşekkürler. :heart_eyes:

(⏬) #1214

Şu süper ya. İnsana futbol’u sevdirir.

(Gizem) #1215

Branden sanderson’un sissoylu serisi. Şu ana kadar ilk 3 kitabını okudum. İçerisinde fazlaca aksiyon bulunduran bir fantastik eser olmasına rağmen neden halen filmlerinin çekilmediğini anlayamıyorum

(Çağrı) #1216

Kesinlikle katılıyorum, ne yazık ki -özellikle de ülkemizde- genel olarak Brandon Sanderson kitapları underrated.

(⏬) #1217

:expressionless:
Underratd bulmuyorum. Underrated olduğunun objektif bir gerçek olduğunu ileri sürüyorum.

(Berkay Küçük) #1218

Underrated gibi değil de (sevmiyorum kavram olarak) daha çok öneri niteliğinde olsun

“Party Chat”

(Liquidman) #1219

Her sabah 11 de pc açtırırdı bana,sinema yayınları falan da vardı, çok iyi kanaldı da şimdi daha ziyade oyun yayınlarına yöneldiler ben de koptum biraz.

(Berkay Küçük) #1220

Nezih sabahları bende izlerdim youtubetan çoğunlukla. Nezih geceler yerini tutamadı pek. :pensive: Ama çok takipçili kanallarda oyun yayıni izlemek yerine daha samimi bir ortam olarak onlardan izlemek bana çok zevkli geliyor.

oyun yayınlarıni totalde 2 kere izlemişimdir ama bu benim için yüksek bir sayı baya.

(Berkant) #1221

Bir ara ‘‘Alayına İsyan’’ serisi vardı bunların (hala var mı bilmiyorum takibi bıraktım son dönemlerde).Star Wars’un geleceği ve geçmişi hakkında çok güzel muhabbetler dönüyordu.Aşırı keyif alarak izlerdim :slight_smile:

(Berkant) #1222

Bu biraz abartı gibi gelebilir ama hayatımda hiç bir oyun yayınını başından sonuna kadar izlemedim.Sadece merak ettiğim bir oyunun yayınıyla karşılaştığımda 5 saniye gibi bir sürede görüp kapadım.

(Berkay Küçük) #1223

Bende izlemedim hiç vaktim yok zaten Twitch’e alışamadım zaten hala.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #1224

Megamind inanılmaz underrated bir film. Ayrıca Despicable Me ile kıyaslanıyor bazen, kesinlikle daha güzel ondan.

(Berkant) #1225

Sonuna kadar katılıyorum.

(⏬) #1226

Resmen internet cafe oyunu konumuna düştü oyun ya. 1- Arkham serisi (gerçi o’nu sadece süper kahraman oyunları arasında birinci sıraya koymuyorum ama neyse) 2-Bu.
spider-man-web-of-shadows-(e)(xenophobia)-nintendo-ds

(Berkant) #1227

Web of Shadows bayağı başarılı bir oyundu bence.Spider-Man olmayı dibine kadar yaşatıyordu.Özellikle Amazing Spiderman’in oyunlarından çok daha iyiydi.

(Berkant) #1228

(Geek Velet) #1229

Hikayesi çok kötüydü bence WoS’un. :slightly_smiling_face:

(Yasin Duyar) #1230

Ah be Samanosuke nerede kaldın?

(Kyle Reese) #1231

Martin Scorsese’nin kara mizah filmleri:
After Hours, The King of Comedy

(Varrrrya) #1232

SHOW TV’den Yeni Gelin… Oyuncuklar, çekim açıları, renk paleti… Taş gibi dizi.