Underrated Bulduklarınız

(Berkay Küçük) #1223

Bende izlemedim hiç vaktim yok zaten Twitch’e alışamadım zaten hala.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #1224

Megamind inanılmaz underrated bir film. Ayrıca Despicable Me ile kıyaslanıyor bazen, kesinlikle daha güzel ondan.

(Berkant) #1225

Sonuna kadar katılıyorum.

(⏬) #1226

Resmen internet cafe oyunu konumuna düştü oyun ya. 1- Arkham serisi (gerçi o’nu sadece süper kahraman oyunları arasında birinci sıraya koymuyorum ama neyse) 2-Bu.
spider-man-web-of-shadows-(e)(xenophobia)-nintendo-ds

(Berkant) #1227

Web of Shadows bayağı başarılı bir oyundu bence.Spider-Man olmayı dibine kadar yaşatıyordu.Özellikle Amazing Spiderman’in oyunlarından çok daha iyiydi.

(Berkant) #1228

(Geek Velet) #1229

Hikayesi çok kötüydü bence WoS’un. :slightly_smiling_face:

(Yasin Duyar) #1230

Ah be Samanosuke nerede kaldın?

(Kyle Reese) #1231

Martin Scorsese’nin kara mizah filmleri:
After Hours, The King of Comedy

(Varrrrya) #1232

SHOW TV’den Yeni Gelin… Oyuncuklar, çekim açıları, renk paleti… Taş gibi dizi.

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #1233

Emir Türkileri ile mizah 101

(Varrrrya) #1234

Yav sen nerden geldin Allah’ın belası adam biraz suss ya, mizah değil bu arada, Jessica May gayet iyi oynuyor

( ◉) #1235

Kanıt dizisi.

Türkiye’nin çekilmiş en iyi polisiye dizisidir.

(Ömer Taşkaya) #1236

kesinlikle katılıyorum.

(Buğrahan) #1237

onceleri oyun yayinlarina hic bakmazdim sadece coop play nezih sabahlari felan izlerdim ama rdr serisine basladiklarindan beri nefessiz izliyorum butun videolarini youtube’a geldiginde.

(Berkay Küçük) #1238

Geçtiğimiz günlerde Twitch Türkiye tarihinin en iyi yayınını yaptılar. Dünyanın neresinde Pokemon Theme eşliğinde baklava açılmıştır ki :smile::smile::smile::smile::smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

(Buğrahan) #1239

yayini gordum ama canli olarak izlemedim ve twitchte gecmis yayinlari izlemek rahat gelmiyo playerdan dolayi felan. youtube a attiklari an izleyecegim :yum:

(Umut Zeren) #1240

Queen’in Innuendo şarkısı

Albümünün içinde Show Must Go On olduğundan biraz daha geri planda kalmış galiba, Queen sohbeti olduğunda da ben demesem genelde muhabbeti açılmıyor şarkının, ama benim en sevdiğim Queen şarkısı.

(Winston Smith) #1241

Sakin ol evlat.

(Geek Velet) #1242

Bazen senaryosu iyiydi ama oyunculuklar ve yönetmenlik ağır kötüydü. Annemle Fox Crime maratonu yapan biri olarak Kanıt’ın kötü bir dizi olduğuna eminim. :slightly_smiling_face: