Underrated Bulduklarınız

(Koala lordu/Koç Lisesi Bebeğim! ) #1243

Ege sevdiğin bir türk dizisi söylesene?

(Geek Velet) #1244

Leyla İle Mecnun
Zeyrek İle Çeyrek
Avrupa Yakası belki.

(Witch-Dentist of Muhit) #1245

Metallica çok dinlemem ama şu konseri çok farklı.

( ◉) #1246

Kanıt yayınlanırken 7.5 yaşında falandın Ege, bu neyin tahlili böyle. Oradaki iddia açık zaten, Türkiye’nin en iyi polisiye dizisi.

Kanıt dizisi salt polisiye sayılmazdı, içinde hap bilgiler de bulunduruyordu. Her bölüm farklı bir kurgusu ve son ana kadar olayı çaktırmayan bir hikayesi bulunuyordu. 0nlü oyuncuları yoktu ancak yönetmenliğinde nasıl bir sıkıntı vardı merak ettim sen şimdi çok kötü bulunca.

(Geek Velet) #1247

TV 2 tekrarlarını veriyordu oradan izliyordum yazın. :grin: 3 yıldır izlemiyorum.
Yönetmeni beğenmememin sebebi bazen çok yakın çekim oluyordu ve gözüm çıkıyordu ama evet kurgusu iyiydi. Kabul. Ama oyunculukların baş roldeki iki kişi hariç ağır kötü olması çok zorlaştırmıştı benim için izlemeyi. :slightly_smiling_face:

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #1248

Yok Ege beşik sallandığı için öyle gelmiştir sana :d

(Kid A) #1249

Post-Rock.

Ha bir de ondan daha underrated olan sinematik post-rock var.

(Berk Kaynak) #1250

Aşk mısın aşık mısın nesin?

(Kid A) #1251

En sevdiğim post rock gruplarının başında gelir bunlar ya. Ayrıca o albüm baştan sona muazzam bir şey.

Bu aralar Lights & Motion’ın Chronicle albümüne tutuldum ben de. Bayağı başarılı bir sinematik post rock albümü olmuş. Tavsiye ederim.

(idil) #1252

podcastler(daha çok Türkiye içerisinde underrated bir şey bu tabi)

( ◉) #1253

Podcastlerle benim şöyle bir sorunum var. Sırf podcast dinleyemiyorum. Bir şeyle uğraşırken arkadan açsam bi süre sonra uğraştığım şeye dalıp kaçırdığımı farkediyorum.

Uzun otobüs yolculukları için çok güzel bir alternatif olabilir ama o zaman da indirip telefona atmaya üşeniyorum…

(idil) #1254

bu söylediğin doğru ama halledebilmek için de iki alternatif var.Eğer mesela İngilizceni geliştimek istiyorsan cümleleri daha dikkatli dinlemeyi,bilmediğin kelimelere odaklanmanı öneririm eğer dil sorunun yoksa da dinlerken not alabilirsin dinlediğin podcast hakkında, sonrasında anlatılanları unutmamak adına da güzel bir özet olmuş olur :slight_smile:

(Witch-Dentist of Muhit) #1255

Ya ben iPhone’daki podcast’ten Jack Ü, Skrillex konserleri, yayınları dinliyorum. Böyle kültürel şeyler görüyordum ama bakmıyordum hiç.

( ◉) #1256

Bana mı cevap verdin anlamadım ama podcast dinleyeceksem zaten eğitsel tarzda dinlemiyorum. Popüler bilim/sanat veya gır gır tarzında oluyor. Dil öğrenmek için falan değil yani. Youtube videosu izlemek gibi bir şey benim için.

(idil) #1257

farzı misal not almak için belli bir ciddiyet mertebesine ulaşmak gerekmiyor burada nasıl tükettiğine podcastleri en nihayetinde ben cevabımda daha konsantre dinleyebilmek neler yapılabilir onu yazdım,sözüm meclisten dışarı…

(Kürşad the Falcone) #1258

( ◉) #1259

Türk yapımı en başarılı kara komedilerden birisi. Böyle güzel bir oyuncu kadrosu ve hikaye varken bu filmi izleyene neredeyse hiç rastlamamış olmam beni epey üzüyor.

Tavsiye ediyorum. Tanıtım yazısı yazmayacağım, çeşitli mecralarda gayet güzel yorumlanmış ve övülmüş bir film zaten.

. +hangi örgüttensin onu soruyorum bana keriz numarası yapma!
-bi numara yaptığım yok o kerizlik bende doğuştan var.hiçbir örgütle ilgim yok. beni adamdan sayıp alacak örgüte zaten ben girmem. o örgüt ibrahime kaldıysa örgüt bile sayılmaz.

(Lupus Dei) #1260

Karl Urban’lı Dredd filmi. Aşırı zevk aldığım bir filmdi, şu sıralar dizisinin yapılacağı ve Karl Urban’ın olacağı yönünde haberler duyuyorum hadi hayırlısı. Ve tabiki Penny Dreadful…

(Berkant) #1261

Wonder Woman’ın son 30 dakikası.Benim için 2 saat 21 dakikalık bir filmde karakter gelişimi anlatılan bir süperkahramanın karakter gelişimini çok güzel noktalamıştı.CGI’ları da söylenildiği kadar kötü bulmuyorum.

(⏬) #1262

Bence çok hoştu. Tema müziği de müthişdi.
images