Underrated Bulduklarınız

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #855

Beğeni hakkım bitmişken nasıl sakin olmamı bekliyorsun?

(Hakan) #856

IMG_1008

(fza) #857

Şeklinde yazmış olsan.

Olabilirdi.

İnşallah bir gün triggerlanırsın da görürüz o zaman. :DD

(Aku ) #858

ftfy

(nam-ı diğer) #859

It Follows

Korku/Gerilim seven herkese tavsiye ederim.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #860

Karıncalanma sözcüğünü arıyordum ben de, aklıma gelmedi onu yazdım :smiley: Sonuç olarak belli oluyor ne olduğu.

(Muhitin En Boş Beleş İnsanı) #861

Bayram çikolatası ve anime olarak Escaflowne.
Ayrıca niye Kıraathane’nin camını kırıyorsun, o taşı kim verdi düşünmek lazım. Kısaca bir komedi filmi olarak A Haber’in belgeselimsileri.

(fza) #862

Olsaydı göndermeyi anlardım. :joy:

@Mestipad

Bana göre hava hoş valla.

@KittyinPluton

Şölen’in pirinç patlaklı çikolataları harika!

(⏬) #863

İlk filmi ben de severim ama 2.nin adı bile anılmıyor. Dizide ise farklı bi yorumunu yapmışlar tamamen. Ben onu da severim.

(Cain) #864

Sena Şener :+1:

(forgetten prince) #865

God of War ve Castlevania serisi arasında kaybolmuş sağlam bir Hack & Slash oyunu.Darksiders bile kıymete bindi şu oyunu hala doğru düzgün bilen yok.Oysa ki ne güzel oyundu,diğer isimlerin gölgesinde kalmasaydı keşke.

(*kahkaha atan çay bardağı*) #866

Kıymeti bilinmeyen anime karakterlerinde bugün,

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #867

Adam MyAnimeList’te 6. bee :smiley:

(meta) #868

John Noble

Steve Carell

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #869

Birbirine benzeyen ünlülere attığını sandım wtf oldum bi an.

(Ali) #870

Tahminen muhitte de bilen yoktur. Underrated konusunda zirve bir şarkı. Dinleyin ve anlamını okuyun. Mükemmel bir OneRepublic eseri.

(meta) #871

Alex Garland

Son yılların en başarılı ve istikrarlı yazarlarından. Kitap(The Beach, The Tesseract,The Coma) yazıyor, film senaryosu(28 Days Later, Sunshine, Never Let Me Go, Dredd, Ex Machina) yazıyor, oyun senaryosu(Enslaved: Odyssey to the West) yazıyor ve bunların arasında iyi olmayan tek bir işi bile yok. Yönetmenlik kariyerine de harika bir başlangıç yaptı Ex Machina ile. Farklı alanlarda böylesine istikrarlı başarılı olabilen kişilere inanılmaz saygı duyuyorum.

(evethearteyes) #872

Zodiac. Elli bin kere Zodiac. En sevdiğim Fincher filmi olmasını geçtim direkt en sevdiğim filmlerden biridir.

Malum olayın etkisini, dönemin basınını çok iyi yansıtmıştır. Jake Gyllenhaal, Mark Ruffalo ve Robert Downey Jr’ın izlenmesi gereken oyunculuklarını da atlamayayım. Özellikle Jake’in en iyi performanslarından biri bence. Filmde bir gerilim sahnesi var, ders diye verilmeli okullarda yemin ederim. Fincher’ın yaptığı en iyi şey zaten.

(Geek Velet) #873

Tom Hanks ve Robert Zemeckis in Kutup Ekspresi

(Umur) #874

BoJack Horseman ve ben. İki karakter de çok underrated…