Underrated Bulduklarınız

(Fakat kaplumbağanın sırtında yalnızca kocaman bir soru işareti belirdi.) #875

Ben @Evsiz i hiç underrated bulmuyorum, hatta overrated buluyorum :joy:

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #876

Aynen, @Evsiz overrated, asıl underrated olan @Audomarus_Fridia , onun gibi mütevazı bir insanı nasıl gözden kaçırırlar!

(Sapere Aude!) #877

Bence de size hak ettiğiniz değer verilmiyor. Sizler için tapınaklar yapılıp kurbanlar kesilmeli.

(Umur) #878

(*) #879

Bu muhitte 3 mütevazı adam varsa ilki sensin moruk.

(⏬) #880

Johnny Blaze. İyi bir amaç uğruna şeytanla anlaşma yapan tek sürücü ol, yetmezmiş gibi iyileştirmek uğruna ruhunu sattığın üvey babanı iki gün sonra motor kazasında kaybet. Hem iyi ol hem de fedakarlığın yanına kar kalsın.

(Aku ) #881

Robbie kötü bir amaç için mi anlaşma yapıyordu?

(⏬) #882

Robbie anlaşma yapmıyor; ödünç aldığı bi arabanın içinde bulduğu bi ruh ona musallat oluyor. Yani robbie’nin içinde ki şey bi iblis bile değil, bi şeytanın ruhu. Ama eski rider’ların neredeyse hepsinin çıkar uğruna, en iyi ihtimalle kendileri için anlaşma yaptığını bi yerde öğrenmiştim.

(Chieh-she-shuai) #883

Ya bırak, cehenneme kadar yolu var. bence komik

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #884

Viserys i oynayan herif (şimdi ismini hatırlayamadım, bakmaya üşendim) çocuğu en son the theory of everything de gördüm ya. Adamı 30 undan sonra bekar evinde çürü diye bıraktılar herhalde

(Invictus Maneo) #885

Person of Interest. Az kişi bilmesinin yanında 8,5 i haketmiyor. 9 olabilirdi ilk iki sezon monoton olmasaydı. Gerçi son üç sezon fazlasıyla telafi etti ama ters köşe klişesinin suyunu çıkardı. Fusco geldi ters köşe. HR geldi ters köşe. HRın başındaki vardı ya, o da ters köşe. Peter Collier geldi ters köşe. Dominic geldi e o da ters köşe?.
Yok yok 8,5’i hakediyormuş potansiyelini dolduramamış tamam.

(salih çolak) #886

Adam Sandler önyargısını yıkıp izlenmesi gereken çok iyi bir film. Gözümden yaş gelmişti. Gülerken ve ağlarken. Puanına aldanmayın.

(Geek Velet) #887

Spectacular Spiderman

(Barış Beyaz) #888

Hidra
Anlatmaya ve övmeye kelimeler yetmiyor.
Söz müthiş, müzik müthiş. Ancak hala genç ve hala yükseliyor, hala gelişiyor

(Hasan Hüseyin Karataş) #889

anime kategorisi konmamış fakat sorun olacağını samıyorum. Psycho - Pass anime olarak da bakmayın. Gerçekten güzel bir seri fakat hak ettiği değeri görmüyor gibi hissediyorum.

(Küçük Tatlı Sincap 🐿️) #890

Çay! Çaya gerekli değer verilmiyor.

(Gizem) #891

Çay mı underrated? Ülkede en çok edebiyatı yapılan içecek.Tüketiminde dünyada birinci sıradayız

(Küçük Tatlı Sincap 🐿️) #892

Daha çok değer verilmeli.

(Gizem) #893

Bizim evde günde 3 demlik çay bitiyor. Daha fazla nasıl değer verilir bilemiyorum :smile:

(Küçük Tatlı Sincap 🐿️) #894

My dream is your life. :star_struck: