Underrated Bulduklarınız

(Gobel) #895

İmkansız bir hayal olmasa gerek günde 3 kere çay içmek :smiley:

(Küçük Tatlı Sincap 🐿️) #896

İmkansız değil aslında hakkatten :thinking:

(Ali) #897

Bizimde doğalgaz faturasının %70’i tüpten geliyor. Çayı hayatımızdan çıkarsak 400 tl olan fatura rahat 200 gelir.

(⏬) #898

Su. Hem içilebilir suların az olmasının edebiyatını yapıyoruz hem de içmek dışında her şey için israf ediyoruz.

(*kahkaha atan çay bardağı*) #899

Demlemeye üşenmezsen içersin de,çok da abartmamak lazım tabi.Bunu ismi kahkaha atan çay bardağı olan birisi olarak diyorum bak,dikkate al :joy:.

Bizim de evde hep çay olur ocakta,zamanı hiç fark etmeksizin.İçilmese bile demlenir,alışkanlık olmuş artık.

(Kaan ) #900

(Küçük Tatlı Sincap 🐿️) #901

Çay arkadaşım yaw! Çay!
Bu arada:
images (6)

(From here, I can see nine realms and ten trillion souls.) #902

Muhitin Twitter Arşivine atacaktım ama buraya nasipmiş.

(Kürşad Chieh-she-shuai) #903

Bak iyi aklıma getirdin. Ben tuvalet temizliği için su kullanılıyor olduğunu düşündükçe çıldırıyorum. Bu kadar değerli bir maddeyi sırf tazyik gücü için boşa attığımıza inanamıyorum. Bilim adamları parçacık çarpıştırmayı falan bırakıp sifon için suya bir alternatif bulmalı artık.

(Burak) #904

Joaquin Phoenix

(İbrahim Kaya) #905

Benim nazarımda harika bir Bruce Wayne ve harika bir Batman portresi çizebilecek potansiyelde bir adam.

(Geek Velet) #906

Underrated Bulduklarınız konusunu Underrated buluyorum!

(Invictus Maneo) #907

Av Mevsimi’ni izledim. Underrated’ın babası. İzlemeyenler bir şans versin.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #908

Gerçekten , Türkiye’de nadir yapılan filmlerden biri, harika bir film.

(Invictus Maneo) #909

IMDb puanı küfür gibi. 7.5 nedir ya?

(Kaan ) #910

İyi bence, tam olması gereken puan.

(büşra) #911

Nazan Öncel’i underrated buluyorum. Yani etrafımda dinleyen insan sayısı çok çok az. Çağdaşlarından (Sezen Aksu’dan mesela.) söz ve beste olarak bi tık daha ileride bence - özelikle 90larda-. Lafı dolandırmadan söylüyor ne söylüyorsa. Ayrıca çoğu klibi siyah beyaz ya da sepya bu da sempati besleme nedenlerimden biri. Özellikle Göç albümü efsane ama nedense hak ettiği değeri görmüyor gibi. Neyse şuraya birkaç güzel şey bırakayım.

:cherry_blossom:

(dan) #912

Mükemmel bir uyarlama ancak underrated. Aksiyon filmine katılmış RDJ’ın Sherlock Holmes’una tercih ederim bunu.
mr-holmes-make-up-image

(Geek Velet) #913

Müthiş bir tespit değil mi ya?
@acyberexile

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #914

Bu> RDJ Sherlock Holmes> Sherlock

Aksiyon Sherlock Holmes kitaplarının doğasına aykırı bir olay değil. Kitaplarda da aksiyon var.