Underrated Bulduklarınız

(Kaan ) #935

Jake Gyllenhaal.
Tek kelimeyle kusursuz bir oyuncu. Umarım Stronger filmiyle çok hakettiği Oscar’a kavuşur.

(fza) #936

Nightcrawler ile aday bile olamamış olması çok abdürd ya.

(halı, kilim, travel) #937

Bari sen yapma. :confused:

(Doğukan) #938

Adult Swim kanalında yayınlanılmış bir Kısa Film olan Unedited Footage of a Bear. Kesinlikle bir Kısa Film için çok kaliteli. Gerek Alt Metni, Gerek Müziği, Gerek Çekimi, Gerek Ters Köşesi her anlamda mükemmel bir Kısa Film. Uyku Uyumayı sevmesem her gün izlerdim. Ama gerçekten insan bir kere izledikten sonra fena oluyor. Çok Korkunç ve Çok Zeki bir Kısa Film.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #939

“Bayağı” kelimesinin aşağılık, sıradan, vb. gibi anlamları olduğu için, aslında Türkçe’de bir anlama gelmemesine rağmen “baya” kelimesini kullanıyorum.

(halı, kilim, travel) #940

“Bayağı” diye yazdığın kelime de “baya” diye yazdığın harf grubu da “baya:” olarak okunuyor. Eş anlamlı tonla kelime var. Gel etme.

(Fakat kaplumbağanın sırtında yalnızca kocaman bir soru işareti belirdi.) #941

@Audomarus_Fridia @everfesan Screenshot_20171026-085545

(Paladin) #942

(⏬) #943

Migros simidi.

(⏬) #944

(Doğukan) #945

Napoleon Dynamite filmini ben çok sevmiştim, Amerikada da baya bilindiğini biliyorum. Ancak sanırım Türkiyede öyle çok bilinmiyor. Ben baya sevmiştim Napoleon Dynamite’ı hiç bir şey anlatmamasına rağmen çok Eğlenceli ve Komik bir Filmdi. Olağanüstü Repliklerin olduğu da tartışılmaz.

(Kürşad Chieh-she-shuai) #946

Seven Psychopaths
In Bruges yine ünlü bir film sayılır ama Martin McDonagh’ın diğer filmi Yedi Psikopat pek bilinmiyor. Halbuki bu da çok iyi.

(Ekin ) #947

Prometheus filmi.Alien serisini korku filmi yapısından uzaklaştırıp biraz daha bilim kurguya yaklaştıran, evreni harika bir şekilde genişleten ve derin konulara giriş yapan on numara bir film.Maalesef çevreme baktığımda pek de hak ettiği değeri bulamadığını gördüm.

(Doğukan) #948

Faster. Ben iyi bir film olduğunu söylemem elbette. Ama Eğlenceli ve Yemek falan yerken izlenilmelik bir Film. Kill Bill çakması ama yinede The Rock reyis izlettiriyor. Fargo’nun ilk sezonundaki çatlak abide var. Güzel yani The Big Lebowski’de duyduğumuz “My condition was in” parçası da çalıyor filmin bir kısmında.

(Kürşad Chieh-she-shuai) #949

"Kapitalizm neden sorunlu bir sistemdir"in kanlı canlı cevabı Martin Shkreli’nin şerefsizliğini underrated buluyorum. Dünyanın en nefret edilen insanı olarak anılsada yeterince nefret edilmiyor bu “para karşılığı cinsel ilişkiye giren kadın” çocuğundan.

(Doğukan) #950

Pepsi. Bence Coca-Cola’dan ve tüm diğer Kola markalarından daha lezzetli ve kaliteli ama gördüğüm kadarıyla öyle çok sevilmiyor.

(Kaan ) #951

Pepsi’nin reklam politikası bence yanlış. İnsanlar sevmiyor değil, kendini sattırıcak reklamlar vs. yapmıyorlar, bence.

(Doğukan) #952

Onu çok bilmem ama Logosu ve Kutu Rengi bakımından, Coca-Cola’dan daha janti.

(Şeyma Şimal Akın) #953

Interstellar. Neden hiç sevilmediğini anlayamadım.

(Kaan ) #954

Umarım trolldür. :smiley: