Underrated Bulduklarınız

(.) #956

Tadı güzel değil.

(Doğukan) #957

Bu senin görüşün kanka. Ben de Şalgam Suyu sevmem :smile:

(Doğukan) #958

Ah be ben “Neden sevildiğini anlamadım” diye okudum. Ben hiç sevmem Nolan filmlerini.

(Şeyma Şimal Akın) #959

Dürüst olmak gerekirse Türk özgün müziğinden Suavi underrated geliyor bana.

@GeekGozlugu Aynen ben de ayranı içemiyorum mesela.

(Kürşad the Falcone) #960

Sevmeyenler azınlıkta aslında da, bilim kurgunun bilim kısmını fazla zorlandığı için diğer filmlerine göre çok tepki aldı. Fazla zorlandığı en azından benim fikrim, ama ben severim Interstellar’ı.

(Doğukan) #961

İlla Duygusal Bilim Kurgu isteyen var ise bence Arrival izlemeli. Interstellar cidden çok pffff bir film. Memento ve The Dark Knight sevenlere saygı duyabilirim esasen ama gerçekten The Prestige ve Interstellar gibi Filmlerde ne bulurlar hiç anlamam.

(Kürşad the Falcone) #962

Kardeşim Nolan konuşuyoruz, araya girmez misin lütfen?

(Şeyma Şimal Akın) #963

Ben de illa bilim kurgu izlemek istiyorsanız Lucy’yi önerebilirim. Her ne kadar beynimizin ne kadarını kullanabildiğimiz yanlış gösterilse de çok kaliteli bir filmdi.

(elif) #964

Ben çok az görünse de David Bowie’den dolayı çok seviyorum. Eşsiz bir film değil ama atmosferi ve oyunculukları başarılı.

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #965

Elinin körünü buluyoruz Doğukan dostum.

(Doğukan) #966

Lucy benim en sevmediğim 3 filmden biri diğerleri de Warcraft ve Inferno. Gerçekten Lucy kadar Çöp bir Film olamaz üzgünüm ama.

(Şeyma Şimal Akın) #967

Bu senin görüşün. Ben de Harry Potter ve LOTR sevmem mesela :smiley:

(Kürşad the Falcone) #968

Ben nedense Warcraft filminden aşırı keyif almıştım sinemada-ki hayatımda oyunun yanından geçmedim. Aşırı fantastik öğe barındırdığı için heralde. Müzikleri de çok iyiydi bu arada.

(Ali) #969

Prestige filminde ne buluyorlar mı ?

Really kid?

(Doğukan) #971

Ben valla hiç Nolan sevmiyorum. CS’nin Rogue One sevmemesi gibi bir şey lütfen üstüme gelmeyin. Ben Christopher Nolan, Steven Spielberg ve David Fincher gibi adamların filmlerini sevmiyorum işte. Gayet basit değil mi?

(elif) #973

giphy

(Gizem) #974

Don’t feed the troll

Muhit Kıraathanesi :coffee:
(Kürşad the Falcone) #975

5 muhabbetin 6sında bunu dile getirmesen bu durum yaşanmayacak. Take it easy

(Doğukan) #976

İnsanlar birbirlerinin kararlarına saygı duyduğunda bu Dünya daha iyi bir yer olacak.

(Ali) #977

Muhitin yeni üyeleri de maşallah tam sinirlenmelik