Underrated Bulduklarınız

(Şeyma Şimal Akın) #978

İzlesem sever miyim arkadaşlar LOTR önerir misiniz?

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #979

Söz konusu kalite ise görüş meselesi değildir. Lucy adım başı klişe dolu, orijinal olmayan bir plotu olan, vasat ve bazen vasat altı oyunculuklara sahip kalitesiz bir film. Ama sevebilirsin elbette.

(Doğukan) #980

Buna katılıyorum Frid. Seven sever tabii ki Lucy filmini ama ben mesela Lucy gibi bir Filmi sevmek için fazla Kaliteli bir Sinemaseverim. Zaten bir kere Stanley Kubrick filmi izleyince Rotten Tomatoes notu %70’in altında olan tüm filmler bitiyor senin için.

(Şeyma Şimal Akın) #981

Evet Lucy bence de çok vasat bir film. Neden sevdim ki bunu ben bile şimdi düşünmeye başladım. En iyisi Full Metal Jacket izleyim de kendime geleyim. :smiley:

(Paladin) #982

Peki, ne diyelim.

(Doğukan) #983

Full Metal Jacket’ı henüz izlemedim ama Eyes Wide Shut haricindeki her Kubrick filmi iyidir. Bundan asla şüphe etmem.

(Berdan ) #984

Haklısın, hatırlattığın için teşekkürler.

(Doğukan) #985

Hiç bir şey demeye gerek yok Muhitin %65’i ila %70’i zaten Kaliteli Sinemaseverlerden oluşuyor. Gözlemlediğim kadarıyla elbette.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #986

That’s a paradox!

(Sapere Aude!) #987

Itiraf ediyorum, ben %30’luk kısımdayım.

(Doğukan) #988

Yok ya öyle düşünme kanka. Eminim ki seninde Sinema bilgin kalitelidir. Mesela en sevdiğin film Avengers: Age of Ultron veya Star Wars: Attack of the Clones değilse kalitelisin diyebiliriz.

(Sapere Aude!) #990

En sevdiğim iki filmi söyledin.

(Berdan ) #991

%30’luk kısımda kimleri görüyorsun gözlük abi? Cidden merak ettim.

(Doğukan) #992

Onunda cevabını ben vermeyeyim Kanka :smile: İşte genel oranlama yaptım açıkçası. Çokta spesifik düşünmedim.

(Berdan ) #993

Ama öyle bir laf ediyorsan arkasında durman lazım gözlük abi. Merak etme kimsenin gülmekten bir şey diyeceğini sanmıyorum. Söyleyebilirsin.

(Doğukan) #994

Ya arkadaşım sen neden sürekli benimle uğraşıyorsun ben anlamıyorum. Ben neredeyse herkesle iyi anlaşıyorum, güzel güzel konuşuyorum. Sen ise sürekli alaycı alaycı şeyler yazıyorsun. Bu hiç hoş değil. Gel arkadaş olalım güzel güzel hasbihâl edelim seninle. Çok zor bir şey değildir arkadaş olmak.

(Paladin) #995

Cheesy rom-com falan seviyorum ben, %30’da ben de varım galiba.

(Invictus Maneo) #996

Pepsi Challenge :slight_smile:

(Emirhan) #997

Şurdaki 28 kişi %30’a giriyor olabilir

PSX_20171104_204921

(Doğukan) #998

Alakası bile yok ben o ankete bakmadım bile.