Underrated Bulduklarınız

(. ) #999

Spec Ops: The Line. Alışılagelmiş kontrollerden farklı olmasıyla alışana kadar biraz sıkıntı yaşatıyor olsa da senaryosu çok sağlam. Multiplayer’ı ölü ama dediğim gibi single’ında işlenen konu gerçekten çok güzel. Ya torrentden indirin ya da indirimleri bekleyin ve 10 liraya steamden alın.

(imnotevensorry) #1000

Ya bence çocuk ya iyi trol yapıyor ya da gerçekten ‘büyük bir sinemasever’. Ilk başta sinir oluyordum ama gülüyorum artık. Cidden komik :joy:

Ama aslında tüm olay şu sözünde saklı:

Mutluluğun sırrı :smile:

(Boş İnsan) #1001

ok7

(Kürşad the Falcone) #1002

Soprano vokalli senfonik metali bulan kişinin elini öpmek istiyorum.

(halı, kilim, travel) #1003

Vanilla Sky: Bu kadar düşük puanlandırılmayı hak etmiyor.

Ayrıca hepimizin sevgisini kazanan pek çok komedi filmi fazlasıyla düşük notlar alıyor; IMDb, RT gibi sitelerde. Galiba komediler underrated olmaya mahkum.

(fza) #1004

Çok güzel konu, akıcı ve kaliteli işleniş, elini korkak alıştırmayan konular ve olaylar, kaliteli oyunculuklar, tatmin edici bir final. Underrated işler arasında en öne çıkanlardan. Şu an da '‘Nasıl izlemezsin ya!!?? Kesin izle!’, diye her bir sinemaseverin diğerine tavsiye etmesi gereken film; kuzu kuzu yatıyor bir köşede. :frowning:

(This is not necessary) #1005

Ömercan Güldal’ın esprileri.

(Xibalba) #1006

Bu film bu kadar iyiyken, 2. ve 3.sünün tam bir hayal kırıklığı olması… :frowning:

(Geek Velet) #1007

Spielberg de mi sevmiyorsun, arkadaş bu nedir yaw?

(Doğukan) #1008

Spielberg, Nolan’dan daha beter.

(Mert A.) #1009

abi sakin ol :sweat_smile:

(Doğukan) #1010

Tamam Mertcim. Senin hatrın için sakinim :smile:

(Geek Velet) #1011

En azından Back To the Future da hayal ettiklerininin de mi bir gideri yok?

(fza) #1012

Hiç izlemedim. Böyle filmler genelde tek başına duruyor. Aslında düzgün yapılsa ilginç olabilirmiş ama yapamamışlar demek ki. :joy:

(Why did you say that name?!!) #1013

Batman: Arkham Origins
Batman fanları tarafından arkham serisinin en kötü oyunu olarak görülmesine rağmen bence City ve Knight’dan sonra en iyi arkham oyunudur. Zamanın da joker’in hikaye’ye bağlanma şekli çok eleştirilmiş ve oynanış olarak da Arkham City’nin üstüne pek bir şey koymamış olmasından ve oyunu da Rocksteady’nin yapmamış oluşundan kaynaklı çok eleştirilmişdi ama bana göre arkham serisinin en iyi boss fightları da bu oyuna aittir,(Arkham City ile arasında gidip geliyorum) gerek deathstroke ile gerek ise bane ile yaptığımız boss fightlar çok iyiydi. Hikaye olarak çok iyi bir batman hikayesi ve batman’in daha ilk yılları olmasından mütevellit sahip olduğu tezcanlılık, öfke ve toyluğu çok iyi vermiş bir oyundur bence. Jokerin Batman’e olan duyguları ve onun hakkındaki düşüncelerini de çok iyi vermiş olup jokerin batman’e neden bu kadar takıntılı olduğunu da çok iyi açıklamıştı. Tek kötü yanı mark hamill ve kevin conroy olmaması :frowning:
uzun lafın kısası en iyi arkham oyunu değil ama çok iyi bir arkham oyunu.

(Yasin Duyar) #1014

Bence serinin en yazıf halkası ilk oyun arkham asylum, sonraki gelenler kendinden fazlaca şey katıp çıtayı çok yükseltti. Bane’le olan sondaki boss savaşı ise serinin en iyi boss savaşı, az ter dökmemiştim oynarken hakikaten tehditkar bir düşman olduğunu hissettirmişti bana. He bir de benim özel olarak sevdiğim challenges şahaneydi, özellikle deathstrokelu olanlar. Keşke son oyunun challengelarına da koysalardı deathstrokeu.

(Emirhan) #1015

Zamanında Arkham Origins için ben de benzer şeyler yazmıştım:

(Why did you say that name?!!) #1016

Değerini çoğu insan bilmedi dediğim gibi, değeri hala da anlaşılabilmiş değil maalesef.

(Geek Velet) #1017

Zaten 4 oyun yok mu?

(Why did you say that name?!!) #1018

Origins, Asylum, City, Knight işte. Asylum’dan bahsetmemişim ama en zayıf Arkham oyunu olarak görüyorum.