Underrated Bulduklarınız

(Geek Velet) #1039

(Mrs Mercedes'i Arıyor) #1040

Seth Rogen’ı da beğenmiştim ben

(Ahyoka) #1041

Bence de çok iyi bir karakter Harry ve Hermione aşkının engeli olarak görüp kızı sevmeyen Harry Potter hayranı arkadaşlarım var. Ginny nasıl sevilmez!! Zümrüdüanka Yoldaşlığı ,Melez Prens ve Ölüm Yadigarları (kitaplar) ile benim için devleşen bir karakter

(Gizem) #1042

Şu an duygusal bir an yaşıyorum sonunda bu karakterin değerini bilen biri!

(anon17803553) #1043

Steve Jobs filmi = Oyunculuk Şov

Hala arada YouTube’da açıp replikleri dinlerim. Çıktığı yılın en iyi filmlerinden biriydi.

(Geek Velet) #1044

Hey, Ginny’nin muhteşem bir karakter olduğunu senle tartışmamışmıydık Gizem Abla? :disappointed_relieved:

:sweat_smile:

(Gizem) #1045

Doğru ama direkt böyle bir çıkış yapınca bir mutlu oldum neyse Ege sen de beni anlıyorsun :smile:

(Geek Velet) #1046

giphy-1

(yakışıklı olduğum kadar mütevaziyim de) #1047

Seriyi sadece filmden takip eden arkadaşlarım, sonunda Harry ile evlenmiş olmasını çok saçma bulmuşlardı mesela. O zaman farkına varmıştım karakterin filmde ne kadar gömüldüğünü.
Konuşsam tesiri yok, sussam gönül razı değil durumu oluşmuştu.

Yönetmenler elbette her konuyu irdeleyemezler filmde, ancak serinin en azından son 3 filminde üzerine düşülse en sondaki ‘‘nasıl yaa’’ tepkisini almamış olurlardı.

(Olurolmaz) #1048

Müzik:travis
Oyuncu:patrick wilson,sebastian stan

(Mehmet Önol) #1049

Film: Watchmen
Müzik: Hammerfall
FRP: Zweihander
Edebiyat: Warhammer Romanları, Kara Kule Serisi

Unutmadan Legion dizisini de ekleyeyim

(Geek Velet) #1050

Yoo, ben bütün kitapları kaç kezokumuş olan biri olarak Ginny ve Harry ilişkisinden nefret ediyorum.

(yakışıklı olduğum kadar mütevaziyim de) #1051

Demek istediğim bu değildi ama. Yani anlam veremiyorlardı, ‘‘bu kız kim ki Harry ile evleniyor kaç kere gördük sanki’’ kafasındalardı.

İlişkiyi sevip sevmemek anlamında değil yani, kafalarında bir yere oturmadığı için.

(Lucifer The Enlightened) #1052

Cehennem

Kimse gelmek istemiyor.Halbuki bütün eğlence burada…

(Umut) #1053

Bu grubu bir kaç gün önce Spotify’ın radyo özelliği sayesinde (Bu özelliği de @SvartirSandar sayesinde buldum :smile:) keşfettim, çok hoşuma gitti.

(Mehmet Önol) #1055

Müzik: Postmodern Jukebox
Hani bazen ‘‘Keşke bir zaman makinası olsa, geçmişe gitsek’’ deriz ya. İşte bu grup günümüzün popüler şarkılarını alıp, geçmişin suyuna batırıp çıkarıyor. Bence gayet güzel de bir iş yapıyorlar.
Bkz: https://www.youtube.com/watch?v=aLnZ1NQm2uk

(Mehmet Önol) #1056

Çok tatlışlar değil mi? :smile:

(Umut) #1057

Aman tanrım, bu mükemmelmiş ya. Çok teşekkürler

It… It depends.

(Mrs Mercedes'i Arıyor) #1058

Albüm isimlerinden arada bir gelen dansçılarına kadar cidden kusursuza yakınlar. Benim favorim ise

(Mehmet ) #1059

Belki de gelmiş geçmiş en iyi oyunculuğu içinde barındıran underrated oğlu underrated bir film…
images