Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(Emirhan) #2699

Rica ederim. ├çizimleri mekanlar─▒ falan ├žok g├╝zel. Karakterleri de fena say─▒lmaz. Seslendirme yok oyunda ama diyaloglar g├╝zeldi. S─▒ra tabanl─▒ aksiyonu var. Classlar da g├╝zel. Cyberpunk evrende street samurai, hacker, mage, ┼čaman vs olabiliyorsun. Cyberpunk bir d├╝nyada insan, elf, c├╝ce ve troll ─▒rklar─▒n─▒n olmas─▒ konsepti benim i├žin baya─č─▒ ilgin├ž yap─▒yordu. Ama oyundan fazla bir ┼čey bekleme :smiley: Kararlar─▒m─▒z─▒n ┼čekillendirdi─či bir senaryosu yok.

(dan) #2700

Salg─▒n G├╝n├╝ne ├Âzel Part 2ÔÇÖden poster geldi.
https://jovemnerd.com.br/wp-content/uploads/2017/09/TLOU-FINAL9100.jpg

Gecen sene bu g├╝n Ellie ile ilgili poster gelmisti ve PSX de Ellienin ├Ânplanda oldugu bir trailer gelmisti. Bu posterden de PSX de Joelun ├Ânplanda oldugu br trailer gelecegini anlayabiliriz.

(Bo┼č ─░nsan) #2701

Ge├žti─čimiz g├╝nlerde ├ž─▒kan Fortnite Battleroyale oyunu. Oyun birebir olarak PUBG den al─▒nm─▒┼č. Sadece ├žok daha fazla arcade ve karikat├╝rize. Ki ben b├Âyle daha zevkli buldum. Oynan─▒┼č gayet iyi gibi. Bir ka├ž yay─▒nc─▒dan izledi─čim kadar─▒yla oynan─▒┼č gayet iyi. Ve daha da ├Ânemlisi BEDAVA :smiley: Bi deneyin bakal─▒m.

(Ercan Berber) #2702

Abi steamde g├Ârmeyince konsola ├Âzel sanm─▒┼čt─▒m. Pcde varm─▒┼č. Yar─▒n indiririm. Bu arada ka├ž gb oyun?

(Bo┼č ─░nsan) #2703

San─▒r─▒m 8.

(Robin Ryger) #2704

7 GB oyun. E─čer oyunu oynarsan─▒z fikirlerinizi buraya yazabilir misiniz merak ediyorum baya epeydir de takipteyim biraz daha fikir almak g├╝zel olur.

(Ercan Berber) #2705

Yar─▒n oynar─▒m kesin. Ak┼čam girebilecek olursa topla┼č─▒p girelim.

(Bo┼č ─░nsan) #2706

Ayn─▒ tak─▒mda olamayabiliriz ama yar─▒n umar─▒m kar┼č─▒ma ├ž─▒kars─▒n─▒z say─▒n Ercan bey :smiley:

(*) #2707

Ya zaman─▒nda black deserta bula┼čmad─▒m vpndi zartt─▒ zurttu diye ┼čimdi cs jaho falan oynay─▒nca g├Ârd├╝m biraz y├╝kseldim oynayan varsa ? Bo┼čuna y├╝ksel miyim mi ? Hayal k─▒r─▒kl─▒─č─▒na u─črar m─▒y─▒m ?

(Bo┼č ─░nsan) #2708

OOOOOOF. Yeter.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #2709

Dur biraz daha suyu kalm─▒┼č , onu da s─▒kmalar─▒ laz─▒m. Ama aman ha yeni Elder Scrolls ├ž─▒kartmas─▒nlar. ┼×irk ├ž├╝nk├╝.

(The Bear Jew) #2710

Cidden suyu ├ž─▒kt─▒, Elders Scrolls evreni ve oyunlar─▒ hakk─▒nda ciddi bir bilgiye sahip de─čilim. Ama son zamanlarda Skyrim g├Ârmekten b─▒kt─▒m. VRÔÇÖa gelecek, Nintendo SwitchÔÇÖe gelecek, Remastered hali gelecek derken art─▒k Skyrim haberi g├Âr├╝nce korkar hale geldim. Oyuncular da yeni bir Elder Scrolls g├Ârmek istiyor. B├Âyle b├╝y├╝k bir kitleye sahipken neden yap─▒mc─▒ yeni bir oyun ├ž─▒karmak istemiyor?

(korhan) #2711

Y─▒llar ├Ânce ├ž─▒kan Nexus modlar─▒n─▒ araklama vol. 124515263
Madem SkyrimÔÇÖde bu kadar ─▒srarc─▒lar hikaye i├žeri─či ├╝retsinler, s├Âvsek de seve seve oynayal─▒m.

(Aku ) #2712

images

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #2713

G├Ârmedim ├Âyle bir ┼čey, montaj. Halk─▒m─▒z bu yalanlara kanmamal─▒.

(Kaan ) #2714

FORTNITE
1 Saat civar─▒ oynad─▒m. Oyun OW gibi 1-2 el oynanabilecek, kafa da─č─▒tmal─▒k, e─členceli bir BR oyunu. Oyunun boyutu 7GB ayr─▒ca y├╝ksek sistem gereksinimleride yok san─▒rsam. ─░┼čten, okuldan gelip azc─▒k kafa da─č─▒tay─▒m falan diyorsan─▒z tavsiye ederim. Bana g├Âre oyunun eksileri; in┼ča etti─čimiz ┼čeyler tamamlanmadan onlar─▒ kullanabiliyoruz, bu biraz k├Ât├╝ geldi bana ve harita ├žok k├╝├ž├╝k oyunun ba┼č─▒nda loot yapt─▒n─▒z yapt─▒n─▒z yapamassan─▒z ├žok nadir loot buluyorsunuz.

(Ercan Berber) #2715

┼×uan oynayan var mi girelim tak─▒mca.

(Robin Ryger) #2716

Benim sistemim d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝mden de eski ├ž─▒kt─▒. Oyun stabil ├žal─▒┼čm─▒yor ne yaz─▒k ki ┼čans─▒m─▒ PS4ÔÇÖde deneyece─čim daha sonra.

PS4 demi┼čken bu ay─▒n bedava PS Plus oyunlar─▒:

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4)
Amnesia: Collection (PS4)
RIGS: Mechanised Combat League (PS Plus Bonus ÔÇô PSVR Required)
ThatÔÇÖs You (PS Plus Bonus ÔÇô PlayLink)
Monster Jam Battlegrounds (PS3)
Hustle Kings (PS3)
Hue (PS Vita & PS4)
Sky Force Anniversary (PS Vita & PS4)

Sony son aylarda baya c├Âmertle┼čti ka├ž ayd─▒r bo┼č oyun vermiyor adamlar.

(Burak) #2717

Harika haber. Ge├žen hafta al─▒cakt─▒m son anda vazge├žtim gittim Darksiders BundleÔÇÖ─▒ ald─▒m. Para verip ald─▒─č─▒n oyunun sonraki ay bedava verilmesi rezalet bi trip.

(Robin Ryger) #2718

Zaten ├žok ucuza sat─▒l─▒yor aylard─▒r. PS StoreÔÇÖdan oyun alacaklara tavsiyem e─čer bu tarz oyunlar indirimlerde s├╝rekli 30-40 lira band─▒nda geziyorsa birka├ž ay i├žinde muhtemelen bedava veriliyor, beklemek ak─▒ll─▒ca olabilir. Mesela MirrorÔÇÖs Edge Catalyst uzun zamand─▒r indirimlerde 30 liraya falan sat─▒l─▒yor, gelecek aylarda bedavaya verilirse ┼ča┼č─▒rtmaz.

Bu arada serinin ├Ânceki oyunlar─▒n─▒ oynamad─▒ysan─▒z ve hikayeyi bilmiyorsan─▒z(hatta 80ÔÇÖlerin sonunda MSX2ÔÇÖye ├ž─▒kan ilk Metal Gear oyunlar─▒ da dahil) MGS5 hikaye olarak size ├žok bir ┼čey vermeyecek. En az─▒ndan MGS3, Peace Walker ve Ground ZeroesÔÇÖun hikayelerini %100 bilmeniz laz─▒m. Kojima yeni oyunculara hi├žbir zaman ac─▒maz ├ž├╝nk├╝.