Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(Burak) #2719

Aynen bunu bir de RaymanÔÇÖi falan koyarlar kesin. MGS serisine hi├ž bula┼čmad─▒m, ├Ânceki hikayeyle k─▒yas yapamayaca─č─▒m i├žin be─čenirim b├╝y├╝k ihtimal. Stealth oyunlar daha yeni ilgi alan─▒ma giriyor iyisini k├Ât├╝s├╝n├╝ pek ay─▒rt edemiyorum.

(Robin Ryger) #2720

Daha ├Ânce Ground Zeroes PS PlusÔÇÖla verilmi┼čti bedava. Elinde varsa en az─▒ndan onu oynaman─▒ tavsiye ederim ├ž├╝nk├╝ MGS5ÔÇÖin demosu gibi, 5. oyundaki olaylar Ground ZeroesÔÇÖdan hemen sonra ba┼čl─▒yor.

┼×imdiye kadar PS4 i├žin ├žoktan bir Metal Gear Remaster yap─▒lmas─▒ gerekiyordu zaten. Pek ├žok oyuncu seriye hala uzak, Konami MG ismini s├Âm├╝ren sa├žma sapan zombi oyunlar─▒ yapmakla u─čra┼čaca─č─▒na b├╝t├╝n oyunlara bir remaster yapsa belki rezil olmu┼č imaj─▒n─▒ da biraz d├╝zeltir.

(Burak) #2721

├ľzellikle MGS 3ÔÇÖ├╝ Remastered s├╝rseler satar bence ya, internette ├žok ├Âv├╝lm├╝┼č en ├žok onu merak ediyorum. Last of Us yap─▒ld─▒ysa bunlar da yap─▒l─▒r. Hatta yap─▒ls─▒n bir zahmet.

(Oozaru) #2722

HAZIR MIYIZ?

(Burak) #2723

(Eray | I can save the world alone) #2724

Oyunu pek be─čenmedim ama dans olay─▒ ├žok g├╝zel :dancer:t4:

(Overpowered Matter Core) #2725

Skyrim:EOS ÔÇťFerhangi ┼×eylerÔÇÖeÔÇŁ d├Ând├╝,b*kunun ├ž─▒kmas─▒yla hava at─▒yor.

(Muhsin Bayram) #2726

Rocksteady ekibinden biri b├Âyle buyurmu┼č

(Oozaru) #2727

Superman oyunu geliyor san─▒r─▒m? :heart_eyes:

(Burak) #2728

2K18 oynayan arkada┼člar oyunla ilgili yorumlar─▒n─▒ yazabilir mi? Konsol, PC fark etmez yeter ki bir iki c├╝mle bir ┼čey yaz─▒n.

(Oozaru) #2729

Cuphead ├ž─▒kt─▒! Oyun zor olmu┼č ya. ─░lk b├Âl├╝m├╝ ge├žece─čim diye g├Âz├╝mden terler akt─▒. :smiley:

(Robin Ryger) #2730

CupheadÔÇÖi biraz izledim bug├╝n dibim d├╝┼čt├╝. Hakikaten ├žok zor diyorlar arad─▒─č─▒m oyunu buldum san─▒r─▒m. Yeni nesil oyuncular CrashÔÇÖi g├Âr├╝nce bile ├žok zor diye a─člad─▒lar buna fazla dayanamazlar herhalde.

(H. Yakup) #2732

Fortnite: Battle Royal oynamaya ba┼čaranlar─▒ k─▒skan─▒yorum. Her denemede olmuyor. Epic Games i┼či ┼čuna ├ževirdi bana kar┼č─▒

(Col Serra) #2733

Ben de. Oyun kas─▒yor :frowning::frowning::frowning:

(H. Yakup) #2734

@Goddoman Kasmay─▒ ge├žtim giremedim bile dostum. Arkada┼ča bak─▒p ├ž─▒kaca─č─▒m modunday─▒m art─▒k.
Galiba haftaya bir patch gelecekmi┼č belki b├Âylece biraz daha optimize olur.

(Ercan Berber) #2735

@yekepe ne hatas─▒ veriyor? Sorunu s├Âylersen belki yard─▒mc─▒ olan ├ž─▒kar. Bu arada ben de zor oynuyorum her ┼čey lowda. Grafik ayarlar─▒n─▒ ├žok dandik yapm─▒┼člar baya pixel pixel oynuyorum. Baya rahat kald─▒r─▒r diye bekliyordum hayal k─▒r─▒kl─▒─č─▒na u─črad─▒m.

(H. Yakup) #2736

@GooMoonRyong G├╝lebilirsin ama s├Âyleyeyim, beklettikten sonra anl─▒k bir cozurt sesi gelip online offline aras─▒ geliyor ssÔÇÖini att─▒─č─▒m ekranda. Cozurt sesini anlamad─▒m bir t├╝rl├╝.
Ba─člant─▒sal bir hata desem yan─▒mdaki arkada┼č─▒m nas─▒l giriyor onuda ├ž├Âzemedim.

(Kaan ) #2737

K─▒┼č boyunca oynamay─▒ d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝n├╝z oyunlar neler? Yeni ├ž─▒kacak oyunlardan hangileri sizi heycanland─▒r─▒yor? Ben Shadow of War ve AssasinÔÇÖs Creed Origins i├žin heycanl─▒y─▒m. SoW, AC, FIFA 18, FM18, Wolfeinstein 2 ve South Park: The Fractured But Whole oynamay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum.

(Alfie Solomons) #2738

Listenden FIFA 18ÔÇÖi ├ž─▒kar─▒p Uncharted The Nathan Drake CollectionÔÇÖu eklersek hemen hemen ayn─▒

(anon79676452) #2739

Benim ┼čahsen k─▒┼č─▒n ├ž─▒k─▒nca ├ž├Âk├╝ce─čim oyunlar az
1- Middle-earth: Shadow of War
2- State of Decay 2
Ama genel olarak bekledi─čim en favori oyunum Wolfeinstein 2 ├žok g├╝zel olucak gibi behhhh. Yanl─▒┼č bilmiyorsam ekimde ├ž─▒k─▒cakt─▒.