Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(Ercan Berber) #2740

Be─čenmedim ama muhtemelen Fifa 18 oynayarak ge├žiricem. Shadow of War oynamak istiyorum ama bilgisayar─▒m kald─▒rm─▒yor :frowning: Yan─▒na South Park oynar─▒m yeter. Bu arada 3 y─▒ld─▒r bekliyorum 9 g├╝n kalm─▒┼č be. Sonunda ├ž─▒k─▒yor ulan.

(Robin Ryger) #2741

Shadow of WarÔÇÖun PCÔÇÖde boyutu 98GB olacakm─▒┼č. PS4 boyutu da 39GB. PCÔÇÖde oynayacaklara bol ┼čans ┼čimdiden.

(Kaan ) #2742

Genellikle FUT mu oynuyorsun yoksa kariyer falan m─▒ yap─▒yorsun?

(Ercan Berber) #2743

Kariyer, FUT kanser dolu. Zaten k─▒r─▒ld─▒ ilk g├╝nden almam 18i.

(anon79676452) #2744

Benim pc de pek kald─▒r─▒cak gibi durmuyo. O y├╝zden konsolda oynuyor olaca─č─▒m b├╝y├╝k ihtimal. playstation store da b├Âyle oyunlarda ├žok kaz─▒k oluyo malesef.

(Kaan ) #2745

├çok bekledi─čin bir oyun de─čilse indirimleri bekle. Makul fiyatlara d├╝┼č├╝nce kapars─▒n hemen.

(anon79676452) #2746

├ľyle yapmay─▒ planl─▒yorum yoksa ger├žekten bir oyuna 250 tl vermeye hi├ž niyetim yok.

(Ercan Berber) #2747

Az ├Ânce ┼č├Âyle bir ┼čey g├Ârd├╝m. Abi ┼čaka m─▒ bunlar? S├Âzde simulasyon oyunusun bu nas─▒l pitstop. ─░ki animasyon ekleyemiyor musun oyuna.

(Bo┼č ─░nsan) #2748

B─░T─░RD─░─░─░─░─░M. Sonunda bitirdim ya. Bug├╝n benim bu kanserden kurtulu┼č g├╝n├╝m. Bitti yaaa.

Kanser gibi kanser.

(Do─čukan ├çolak) #2749

├ľnceli─čim South ParkÔÇÖta. Onun d─▒┼č─▒nda AC:Origins ilgimi ├žekiyor baya. Europa Universalise yeni gelen DLC ile geri d├Ânmeyi d├╝┼č├╝n├╝yorum. Bu aralar ├Âzellille indie taraflar─▒na bakmak istiyorum birde.

(Bo┼č ─░nsan) #2750

NOTHING WILL BE FORGETTEN.

(Must) #2751

Batu reyizden AC:ORIGINS gameplay.

(Bo┼č ─░nsan) #2752

Oha yani. Bak We Happy Few ├žok ho┼čuma gitmi┼čti, buglar─▒na felan eyvallah demi┼čtim tekrar oynanabilirli─či birazc─▒k s─▒k─▒nt─▒yd─▒ ama Bioshock+Dishonored grafikleri, distopya oyunu olmas─▒ beni kendine ├žekti. Ama 177 TL ne lan? Erken eri┼čim oyun bir de ha. Yuhhh.

(Do─čan) #2753

Bir de ┼ču var. O oyun, SteamÔÇÖe d├╝┼čt├╝─č├╝ andan itibaren, 16 A─čustos 2017 tarihine kadar 49 TLÔÇÖden sat─▒ld─▒.

(Cain) #2754

Yap─▒┼čt─▒r─▒n indirime girdi :smiley:

(Bar─▒┼č Beyaz) #2755

Oha ├žok ucuz.
Kald─▒racak bir PcÔÇÖim yok ama depolamak laz─▒m

(Bo┼č ─░nsan) #2756

SungurÔÇÖun Cupheads oyununu oynuyor. Mutlaka izleyin, yay─▒n tekrar─▒n─▒ izleyin, youtube a at─▒l─▒nca ordan izleyin. Sak─▒n ka├ž─▒rmay─▒n :smiley:

(Robin Ryger) #2757

Witcher 3 GOTY PS StoreÔÇÖda da 60 lira olmu┼č. Hem PCÔÇÖde hem PS4ÔÇÖde en ucuz fiyatlar─▒ g├Ârd├╝. Hala oynamayan varsa b├╝y├╝k f─▒rsat.

(Umur) #2758

Civilization VI Digital Deluxe i├žin 50% indirim kuponu gelmi┼č bir yerden. Herkese mi geldi bilmiyorum, bi kontrol edin siz de. E─čer gelmeyen olup da ihtiyac─▒ olan varsa verebilirim. Almay─▒ d├╝┼č├╝nm├╝yorum. ─░ndirimle birlikte 146,50 lira oluyor.

Ads─▒z

He bir de HumbleBundleÔÇÖda SID MEIERÔÇÖS CIVILIZATION┬« III: COMPLETE belli bir s├╝reli─čine bele┼č.

Almak isteyen olursa aha da link: https://www.humblebundle.com/store/sid-meiers-civilization-iii-complete

(sergen) #2759

banada gelmi┼č. san─▒r─▒m ba┼čka t├╝rl├╝ satamad─▒lar istenilen kadar.