Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(Umur) #2760

├ľyle g├Âz├╝k├╝yor. Yorumlar genelde ÔÇťeskilerine g├Âre s─▒k─▒c─▒, CIV V oynay─▒n bunun yerineÔÇŁ vs ┼čeklinde.

(sergen) #2761

ama arada yar─▒m saat ├Ânce oynamay─▒ b─▒rakt─▒m VÔÇÖi :joy::joy:
├žok sard─▒ zaman nas─▒l ge├žti anlamad─▒m 3 saat g├Âmm├╝┼č├╝m. ┼čimdi de uyku tutmuyor ama

(Umur) #2762

Ben de 1-2 g├╝ne Total War: Warhammer II al─▒p ona yard─▒rmay─▒ planl─▒yorum.

(Ercan Berber) #2763

Bana gelmemi┼č, CivilizationÔÇÖi olanlara yollanm─▒┼č olabilir.

Bu arada ActivisionÔÇÖin patentini ald─▒─č─▒ sistem hakk─▒nda ne d├╝┼č├╝n├╝yorsunuz. Ben hayat─▒mda b├Âyle sa├žma bir sey g├Ârd├╝─č├╝m├╝ sanm─▒yorum. San─▒yorlar ki bu oyunu insanlar alacak? Oyun i├ži item sat─▒┼č─▒ndan gelir elde edeyim derken, oyun sat─▒┼č rakamlar─▒n─▒ d├╝┼č├╝r├╝yorsun.

(fza) #2764

Ufak arka plan hikayelerinden zarar ├ž─▒kmaz ama tad─▒nda b─▒rakmak laz─▒m cidden.

(Cain) #2765

CivilizationÔÇÖ─▒ nas─▒l oynuyorsunuz ya? G├Ârd├╝─č├╝m en ├ž├Âp oyunlardan biri swh

(B─░LM─░YORUM!!!) #2766

Orman─▒n han─▒m─▒na bak sen ne zmn valar dan d├Ând├╝n de reklam seslendirdin Han─▒m─▒m!!

(Oozaru) #2767

Uncharted 4, T├╝rkiyeÔÇÖde 100 bin satm─▒┼č! Korsan─▒n kol gibi gezdi─či bir ├╝lkede bu sat─▒┼č rakam─▒ ├žok iyi bence. Last of Us 2, God of War ve Spider-ManÔÇÖde 100 bin k├╝s├╝r satarsa harika olacakt─▒r. Ama, hal├ó, Horizon oyununa neden T├╝rk├že dil deste─či vermediklerini anlamad─▒m. Bari Complete Edition s├╝r├╝m├╝ne ekleseler.

(Berna Ece G├╝nd├╝z) #2768

Aynen bence olay bu. Bana da sonradan geldi ├ž├╝nk├╝, oradan ├žakt─▒m.

@ApexPredator Spoiler i├žini g├Ârene kadar tansiyonum kendine gelemedi, neden b├Âyle ┼čeyler yap─▒yorsunÔÇŽ

(U─čur ├ľzt├╝rk) #2769

T├╝rk├že dublaj olmas─▒n─▒n ve ba┼črol├╝ seslendirmenin Okan Yalab─▒k taraf─▒ndan yap─▒lmas─▒n─▒n b├╝y├╝k etkisi oldu─čunu d├╝┼č├╝n├╝yorum. Ayr─▒ca, reklam─▒n─▒ da g├╝zel yapt─▒lar oyunun. Sayd─▒─č─▒n 3 oyunu da alaca─č─▒m, sab─▒rs─▒zl─▒kla bekliyorum. Horizon meselesinde seninle ayn─▒ fikirdeyim, en az─▒ndan alt yaz─▒ g├Ârmeyi isterdim.

(Do─čan) #2770

Horizon > Sony T├╝rkiye > Kocaman kara bir leke. ─░sterse 1 milyon sats─▒n g├Âz├╝mde yok.

(Burak) #2771

%100 bu sebepten. Ben dublajdan hi├ž haz etmem, hayat─▒mda yeri yok ama Okan Yalab─▒k harika i┼č ├ž─▒karm─▒┼č. Komple b├╝t├╝n seslendirme kadrosu iyi Uncharted serisinin. 4 oyunu da dublajl─▒ oynad─▒m. Aksiyon oyunlar─▒nda altyaz─▒ takibi zorla┼č─▒yor zaten patlama olunca ingilizce diyaloglar da duyulmuyor, dublaj ┼čart.

(Cain) #2772

Triggerlamak ho┼čuma gidiyo :slightly_smiling_face:

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #2773

Ben de modlar─▒ mentionlay─▒p ÔÇťBanÔÇŁ yazacakt─▒m.

(Koala lordu) #2774

Y─▒llard─▒r en sevdi─čim oyundur Civ5, Atillan─▒n erken oyunda a┼č─▒r─▒ overpowered olmas─▒ d─▒┼č─▒nda m├╝kemmeldir.

(fza) #2775

Harika haber! Oyun m├╝kemmeldi! Sayd─▒─č─▒n 3 oyundan biri bile T├╝rk├že altyaz─▒ olmadan ├ž─▒kmamal─▒. Horizon olay─▒ direkt rezillik. Hi├ž gidip de ÔÇťMaliyeti kar┼č─▒lam─▒yorÔÇŁ, kem m├╝mk├╝n etmesinler. E┼ček, evet e┼ček gibi koyacaks─▒n o altyaz─▒y─▒. Koymuyorsan da uyduruk bahanelere s─▒─č─▒nmayacaks─▒n.

(Ercan Berber) #2776

1 Dolara Grim Fandango Remastered var. ├çok ├Âv├╝l├╝yordu, alinir mi?

Bu arada IGN ald─▒ktan sonra costular iyice. Son ├ž─▒kan bundlelar baya iyi.

(Robin Ryger) #2777

Al─▒n─▒r. Hatta 9 dolar verip Day of the Tentacle ve Full Throttle da al─▒n─▒r.

(fza) #2778

Radeon RX 570 nas─▒ld─▒r? Yeni nesil oyunlar─▒ 1080p/60 FPS/High ayarlarda oynat─▒r m─▒?

Bir de RX 560 yerine daha fazla para verip almaya de─čer mi?

(Serkan of ─░zmir) #2779

Shadow of Mordor ve Dragon Age Inquisition hakk─▒nda yorumlar─▒n─▒ alabilir miyim? Combat sistemi, oynan─▒┼č─▒ ve hikayeleri nas─▒l? Hangisi daha iyi?