Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(Umur) #2780

Hay bi sen eksiktin Twitch :man_facepalming:

(Muhsin Bayram) #2781

Shadow of MordorÔÇÖun combat sistemi Arkham serisinin neredeyse birebir ayn─▒s─▒. Aralar─▒ndaki tek fark, SoMÔÇÖda yanc─▒s─▒m─▒z olan elf lordunun do─ča├╝st├╝ g├╝├žlerinin combat sistemine yedirilmi┼č olmas─▒. Hikaye ├žok ah─▒m ┼čah─▒m de─čil, temel bir intikam hikayesi. Oyunun en b├╝y├╝k sorunu ise e─čer Nemesis sisteminin yaratt─▒─č─▒ senaryolar ho┼čuna gitmezse oyunun s├╝rekli tekrara d├╝┼čt├╝─č├╝n├╝ hissedebilirsin. Oyun ├žok keyifli bu arada.

Dragon Age Inquisition ile kar┼č─▒la┼čt─▒rmak pek do─čru olmaz ├ž├╝nk├╝ ├žok farkl─▒ iki oyundan bahsediyoruz. SoM, b├╝nyesine RPG ├Âgeleri eklenmi┼č bir aksiyon oyunuyken, DAI aksiyona kayd─▒r─▒lm─▒┼č bir RPG oyunu. ┼×ahsen b├╝y├╝k bir Middle Earth fan─▒ olmama ra─čmen InquisitionÔÇÖ─▒ daha ├žok be─čendim. Hikayesi ve yan karakterleri ile ger├žekten oyuncuyu d├╝nyas─▒na ├žekmeyi ba┼čar─▒yor. Tek s─▒k─▒nt─▒s─▒ yer yer offline MMO gibi hissettiren yan g├Ârevleri ve combat sistemi.

(Kaan ) #2782

─░kiside kendi ├žap─▒nda iyi oyunlar. Anlad─▒─č─▒m kadar─▒yla Witcher fan─▒s─▒n, bu oyunlar sana WitcherÔÇÖ─▒n verdi─či zevki veremez ama keyifli vakit ge├žirtir.

(Eray | I can save the world alone) #2783

Cad─▒lar Bayram─▒ indirimleri ba┼člad─▒.

(Umur) #2784

Dying Light g├Âz k─▒rp─▒yor bi. Cad─▒lar Bayram─▒ temas─▒ndan dolay─▒ bana hitap eden fazla bi oyun yok zaten.

(Alfie Solomons) #2785

Doom kapt─▒m 35 liraya ben de HalloweenÔÇÖden.A├ž─▒k ve net 8. neslin en iyi FPSÔÇÖi.

(fza) #2786

Bunu herkes ├Âv├╝yor ama ben demosunu o kadar da sevmemi┼čtim. Keramet tam s├╝r├╝mdedir belki de.

(Oozaru) #2787

A┼č─▒r─▒ iyi bir oyun. Tamamen old school. Insallah devami icin ├žok bekletmezler.

(Alfie Solomons) #2788

Eski t├╝r Arcade FPS seviyorsan ├žok keyifli oyun.├ťst├╝ne bir de ak─▒c─▒ sava┼č mekanikleri ve muazzam haritalar eklendi─činde tad─▒ndan yenmiyor.Ama yok ben oyunda hikaye arar─▒m s├╝r├╝kleneyim ba┼čkalar─▒n─▒n hikayelerine tan─▒kl─▒k edeyim falan pe┼čindeysen be─čenmemen muhtemel.Oyunun reklamlar─▒ da salt oynan─▒┼č ├╝zerine zaten.Zevkler renkler meselesi yani :slight_smile:

(Bo┼č ─░nsan) #2789

Hangi DoomÔÇÖu hangi platformdan 35 liraya kapt─▒n acaba? Ben de indirim g├Âz├╝km├╝yor ama.

(Alfie Solomons) #2790

https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/doom/cid=EP1003-CUSA02092_00-DOOMEUROPEROWSKU?smcid=pdc:tr-tr:pdc-games-doom-ps4:leadproductinfo-indir:doom:EP1003-CUSA02092_00-DOOMEUROPEROWSKU

36 imi┼č

(Bo┼č ─░nsan) #2791

Ben de Steam indirimlerinde sand─▒m :cry: Duygular─▒mla oynad─▒n─▒z efendim. ─░zninizle ┼čimdi a─člamak i├žin odama gidiyorum.

(Umur) #2792

Bende kendi kendime ÔÇťherhalde steam c├╝zdan─▒nda birikmi┼či vard─▒ÔÇŁ diyodum. Ger├že─či ├Â─črenmek ac─▒ oldu.

(Alfie Solomons) #2793

Arada bir b├Âyle k─▒yaklar yap─▒yor Sony.Ben de g├Âr├╝r g├Ârmez atlad─▒m h├óliyle.
Hep siz mi yar─▒ fiyat─▒na oyun alacaks─▒n─▒z karde┼čim.Biraz da biz indirimlerden faydalanal─▒m.

(Alfie Solomons) #2794

PCÔÇÖciler SoMÔÇÖu 11 liraya al─▒rken indirimli h├óline 40 lira bay─▒lmak durumunda kald─▒─č─▒mda "Sipari┼č ver"e basarken nas─▒l kendimle cebelle┼čtim bir bilsenizÔÇŽ

(Bo┼č ─░nsan) #2795

Ya kart─▒mda 44 lira var. San─▒r─▒m bu indirim zaman─▒nda bundan daha fazlas─▒n─▒ da harcam─▒yaca─č─▒m. ┼×u oyun ├žok kan─▒ma giriyor ama biraz daha d├╝┼čmesini istiyorum. ├çok karars─▒z─▒m ya.

(Umur) #2796

Oyun hakk─▒nda bir fikrim yok ama incelemelerini sevdi─čim adam─▒n oyun i├žin videosu varm─▒┼č. Belki yard─▒mc─▒ olur.

(Bo┼č ─░nsan) #2797

Oyun ├žok g├╝zel. Hele benim gibi Mark of Ninja, Invisible gibi oyun sevenler i├žin. Ama i┼čte o oyunlara g├Âre de paras─▒ biraz y├╝ksek. Yaz indirimlerinde de fiyat ayn─▒yd─▒. D├╝┼čm├╝yor :smiley:

(Umur) #2798

He anlad─▒m fiyattan dolay─▒. Bana da bu tip oyunlar i├žin fiyat─▒ y├╝ksek geldi. Bir daha ki b├╝y├╝k indirim 1 ay, di─čeri de 2 ay sonra. Yaz indirimlerinde de ayn─▒ysa, daha fazla iner mi bilemiyorum. Zor karar. 1 Kas─▒ma kadar d├╝┼č├╝nme ┼čans─▒n var en az─▒ndan. :sweat_smile:

(*) #2799

ALMA !