Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(Umur) #2820

├ťst├╝me PS4 at─▒n pls

(fza) #2821

(Eray | I can save the world alone) #2822

Muhte┼čem muhte┼čem muhte┼čem istiyorummmmmmmm

Harika grafik harika konsept istiyorummmmmmmm

(fza) #2823

Ya almam diyordum da, PS4 alaca─č─▒m san─▒r─▒m.

(Alfie Solomons) #2824

Game WeekÔÇÖte g├Âsterilen/duyurulan oyunlar ve fragmanlar─▒ buyrun

Bu amme hizmetimi de unutmay─▒n :slight_smile:

(Burak) #2825

Death StrandingÔÇÖi g├Âstermemeleri b├╝y├╝k rezalet. Meeh bir konferanst─▒ bana kal─▒rsa. DLCÔÇÖler i├žinde Horizon Zero Dawn dikkat ├žekiyor ama almaya de─čer mi ondan pek emin de─čilim. Spider-Man senaryo olarak iyi duruyor ama grafiklere, y├╝z modellemelerine falan pek ─▒s─▒namad─▒m. God of WarÔÇÖun da kamera a├ž─▒s─▒ hack and slash i├žin uygun de─čil gibi, grafikleri de ├Âyle devrimsel nitelikli durmuyordu. Last of Us 2 harici pek ├žekmedi beni konferans. Bunlar─▒n haricinde Shadow of the Colossus ┼ču ana kadar g├Ârd├╝─č├╝m en iyi at s├╝rme mekanigine sahip oyundu galiba, 100 lira band─▒nda gezerse al─▒p denerim.

(Alfie Solomons) #2826

Benim a├ž─▒mdan orta karar bir konferanst─▒.

*Sucker PunchÔÇÖ─▒n yeni oyunu ÔÇťNe alaka bu ne ┼čimdi?ÔÇŁ" dedirtse de heyecanland─▒rd─▒.├ľzg├╝n mekanikli g├╝zel atmosferli oyunlara her zaman var─▒m.Oyun d├╝nyas─▒n─▒n da bir Dark Souls LiteÔÇÖa ihtiyac─▒ vard─▒ iyi oldu bence bu duyuru.

*TLOU Part II fragman─▒ndan bir┼čey anlamad─▒m e─čer as─▒lan arkada┼č Ellie de─čil idiyse.

*God of War her zamanki gibi harika g├Âr├╝n├╝yor.Yeni kamera a├ž─▒s─▒ ve duygusal ba─č kurabilece─čimiz companionl─▒ oynan─▒┼č baya─č─▒ bir ilgimi ├žekti.Yapmam diyorum ama pre-orderÔÇÖa y├Âneltti a├ž─▒k├žas─▒ ibremi.

*Shadow of the Colossus yakalayamad─▒─č─▒m bir neslin oyunuydu.Tekrar oynama f─▒rsat─▒ gerek eski versiyonunu oynam─▒┼č gerek evreni yeni ke┼čfedecek ki┼čiler a├ž─▒s─▒ndan ho┼č.─░ndirimlerden al─▒r─▒m muhtemelen.

*Aman tanr─▒m Detroit ├žok iyi!Cyberpunk ortam,androidlerin ayaklanmas falan bunlar g├╝zel temalar,umar─▒m harcamazlar.Quantic DreamÔÇÖden Beyond Two SoulsÔÇÖta yapt─▒─č─▒ hatalardan ders ├ž─▒karm─▒┼č,film gibi ak─▒p giden ve oyuncuyu s├╝r├╝kleyen bir oyun bekliyorum.Bu sefer yalan yanl─▒┼č karakterleri sevi┼čtirmeyiniz l├╝tfen David Cage Bey.

(Alfie Solomons) #2827

├Âh├ÂmÔÇŽ

(Burak) #2828

Bu daha iyi duruyor ya bilemedim, denemek laz─▒m @Sezaidesouza

Ghost of TsushimaÔÇÖy─▒ ka├ž─▒rm─▒┼č─▒m telefonu ┼čarja takarken. Heyecandan tansiyonum d├╝┼čt├╝ yav open-world samuray oyunu ne demek. Nioh ba─č─▒ml─▒l─▒─č─▒m y├╝z├╝nden ka├ž zamand─▒r bu konsepti bekliyordum. 300 lira olsa bile al─▒r─▒m hi├ž ac─▒mam.

(Robin Ryger) #2829

Witcher 3 en sevdi─čim oyundur falan ama Roach SkelligeÔÇÖde kafay─▒ yiyordu. O y├╝zden en iyi s├╝r├╝┼č mekani─či diyemem. Bence Shadow of the ColossusÔÇÖun ├╝zerine daha gelmedi, Agro kusursuz bir att─▒.

Nioh demi┼čken konferanstan ├Ânce Bloodborne 2 s─▒zd─▒ falan dediler, bir de afi┼č yay─▒nlad─▒lar ama hepsi yalanm─▒┼č tabii. Galiba From Software ├žok uzun s├╝re daha Souls oyunu yapmayacak.

(Go down swinging.) #2830

Buna ihtiyac─▒m varÔÇŽ

(Burak) #2831

Aman aman hi├ž gerek yok. Souls serisinin daha oynanabilir hali dediler birincisi i├žin de, bir hevesle ben dahil herkes ald─▒ sonra biraz oynay─▒p kenara koydu. Birinci chapterÔÇÖ─▒ ge├žememi┼č en az 10 arkada┼č─▒m var ya. Gereksiz zor ve s─▒k─▒c─▒ geliyor bana da. Art─▒k bir ┼čeyleri de─či┼čtirmeyeceklerse yenisini yapman─▒n da manas─▒ yok. Souls serisi i├žin de ge├žerli bu dediklerim.

(Robin Ryger) #2832

Bloodborne bence seriye ilk defa ad─▒m atacaklar i├žin kusursuzdu ya. Bir kere envanter sistemi, karakter geli┼čtirmeler falan ├žok rafineydi. Oynan─▒┼č─▒n h─▒zl─▒ olmas─▒ da bence harika tercihti.

Ba┼člarda oyun biraz sab─▒r istiyor. Ama olay─▒ ├ž├Âzd├╝kten sonra ba─č─▒ml─▒l─▒k yapar. Hala elinde varsa ┼čans vermeni tavsiye ederim.

(fza) #2833

Last of Us fragman─▒nda ki sahne flashback falan muhtemelen. EllieÔÇÖnin annesi, diye tahmin yap─▒yorlar. Mant─▒kl─▒ geldi bana da ama biraz fazla mask├╝len olmu┼č. Memeleri kocaman olsun demiyorum ama kar┼č─▒s─▒nda ki d├╝┼čman daha ├žok kad─▒na yak─▒nd─▒ g├Ârsel olarak.

Spider-Man yine olmam─▒┼č ya!!! Off!! Karakterlerin hareketleri ekstra yava┼č geliyor bana ya. Normal h─▒zda hareket etmiyorlar sanki. Zevk alamad─▒m fragmandan. Suratlar da genel itibariyle garip duruyor. Ayr─▒ca oyunun ├žo─čunda Mr. Negative olmaz in┼čallah. ─░lgimi ├žekmiyor pek.

(Kaan ) #2834

├çok bekleneni veren bi etkinlik olmad─▒. Ancak g├Âsterilen videolar ger├žekten ├žok etkileyiciydi. ├ľzellikle Spidey beni mest etti nerdeyse.

(fza) #2835

God of War g├╝zel g├Âz├╝k├╝yor ama oyun nas─▒l olacak cidden merak ediyorum. ├ľzellikle epiklik hissini nas─▒l vereceklerini.

Detroit yine etkileyiciydi, biraz spoiler yemi┼č gibi hissettim ama oyunda bir s├╝r├╝ farkl─▒ ┼čey olacakt─▒r diye umut ediyorum.

Sucker Punch hayal k─▒r─▒kl─▒─č─▒na u─čratt─▒, oyun hakk─▒nda pek bir hevesim yok. G├╝zel ├ž─▒karsa oynar─▒m ama daha farkl─▒ bir ┼čey yapsalard─▒ ke┼čke.

(Kerem) #2836

@pixelatedboat adl─▒ ki┼činin Tweetine g├Âz at: https://twitter.com/pixelatedboat/status/925082398760452096?s=09

(Oozaru) #2837

Last of Us 2ÔÇÖnin videosu ilgi ├žekici olmu┼č. Kollar─▒ hayvan gibi kasl─▒ kad─▒n kim merak ettim. Bu oyun muhtemelen 2019ÔÇÖdan ├Ânce ├ž─▒kmaz.

(fza) #2838

EllieÔÇÖnin annesi o ve The Godfather 2 gibi flashback ve g├╝n├╝m├╝z d├╝nyas─▒nda ayn─▒ zamanda oynayaca─č─▒z, diye tahminler var. Asl─▒nda biraz da The Left Behind gibi. Ve evet, 2019 bahar─▒ bence. Bu sene zaten God of War, Detroit: Become Human ve Spider-Man gelece─či i├žin, 2019ÔÇÖa sark─▒tmak daha mant─▒kl─▒.

(Oozaru) #2839

Evet, ├Âyle bir teori var. Videodaki karakterlerden sadece o kad─▒n─▒n ad─▒n─▒ payla┼čmam─▒┼člar. Bu da teorileri g├╝├žlendiriyor.

Bu arada video oyun i├žinden al─▒nm─▒┼č. %100 PS4 ProÔÇÖdan. Naughty Dog yine sa─člam s├Âm├╝recek konsolu.