Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(Akl─▒ olan delirsin. ) #2840

Spider-man ve gowÔÇÖu zaten alacakt─▒m ┼čimdi yan─▒na ghost of tsushima eklendi. Orta ├ža─č+samuray=Perfect combination.Tlou almam gibi bir opsiyon olamaz bile zaten,detroit ├žok iyi g├Âz├╝k├╝yor ama ben hala bu kadar geni┼č ├Âl├žekte bir oyun yapt─▒klar─▒na inanm─▒yorum.oyun E─čer g├Âsterdikleri kadar iyiysede indirimlerde bakacaz art─▒k. Ad─▒n─▒ hat─▒rlamad─▒─č─▒m duvar boyamal─▒ oyun ilgimi ├žekti,onuda takip listesine ald─▒m. Sony i┼čini biliyor ya.

(Oozaru) #2841

Senelerce CapcomÔÇÖdan yeni Onimusha oyunu bekledim. Neyse ki imdad─▒ma Sucker Punch yeti┼čti. Ger├ži ben kendilerinden yeni bir Sly Cooper oyunu bekliyordum.

(*) #2842

San─▒r─▒m art─▒k bir konsol alma vakti geldi.

(dan) #2843

The Last Of Us Part II i├žin as─▒l can al─▒c─▒ trailer─▒ PSXÔÇÖe sakl─▒yorlar. Bu bo┼č ge├žmemek ve ye yeni karakterleri tan─▒tmak ad─▒na yap─▒lan bir trailer gibi geldi.

Detroit deh┼čet g├╝zel duruyor. Spider ManÔÇÖde ├Âyle. ┼×u Su┼čili Samuray oyunu da Samurai JackÔÇÖi an─▒msatt─▒ konu olarak o da g├╝zel olabilir. Valla genel olarak bu sene ki rezalet E3ÔÇÖden daha ├žok tatmin etti beni PGW.

(fza) #2844

(Muhsin Bayram) #2845

Hay─▒rl─▒ olsun, Starcraft 2 de F2P kervan─▒na kat─▒l─▒yor. Wings of Liberty paketi yak─▒nda ├╝cretsiz indirmeye sunulacak. Hali haz─▒rda Wings of Liberty sahibi olan oyunculara ise ├╝cretsiz olarak Heart of Swarm ek paketi da─č─▒t─▒lacak.

(Ercan Berber) #2846

Zaten f2p idi ama ranked girilmiyordu. ┼×imdi o da eklenmi┼č. Hep denemek istiyordum iyi oldu. Acaba neden oluyor, aktif oyuncu mu az.

(Robin Ryger) #2847

Bug├╝n Blizzcon g├╝n├╝, yeni WoW expansionÔÇÖ─▒, WoW Vanilla versiyonu ve Hearthstone expansionÔÇÖ─▒ duyurdular. WoWÔÇÖla ilgili umut verici geli┼čmeler var ├Âzellikle.

Yeni expansionÔÇÖ─▒n ad─▒ Battle for Azeroth, Horde vs. Alliance temas─▒ i┼členecek. ┼×unu s├Âyleyeyim, BlizzardÔÇÖ─▒ ┼čirket politikalar─▒ gere─či Diablo III ├ž─▒k─▒┼č─▒ndan beri aral─▒ks─▒z g├Âmerim ama bu adamlar cinematic trailer denen ┼čeyin kitab─▒n─▒ yazm─▒┼č cidden, haklar─▒n─▒ vermek laz─▒m. 20 senedir oyun d├╝nyas─▒nda liderler bu konuda ama bu nas─▒l bir trailer arkada┼č, bu nas─▒l bir Sylvanas, nas─▒l bir Anduin modellemek. Lich King exp. trailerÔÇÖ─▒n─▒ ilk g├Ârd├╝─č├╝mde dibim d├╝┼čm├╝┼čt├╝, ayn─▒ duyguyu bu videoda ya┼čad─▒m. WoW ile alakan─▒z yoksa bile videoyu izleyin kesin.

En ├Ânemli geli┼čme WoW Classic, Blizzard ├žok uzun s├╝ren bekleyi┼čten sonra oyunu Vanilla versiyona d├Ând├╝recek resmi ┼čekilde. Y─▒llard─▒r pek ├žok oyuncu korsan ┼čekilde Vanilla modlar─▒ ├ž─▒kar─▒yordu ama Blizzard hepsini kapatt─▒rd─▒, y─▒llarca bununla u─čra┼čan programc─▒lar─▒n eme─či ziyan oldu. Eski pop├╝laritesinden ├žok uzaktaki WoWÔÇÖa oyuncular─▒ geri d├Ând├╝recek tek hamleydi. Bir di─čer deyi┼čle Blizzard paran─▒n bir taraflar─▒na koyacak bu hamleyle.

HearthstoneÔÇÖun yeni expansionÔÇÖ─▒ da legendary weaponÔÇÖlar─▒ getirecek. Ayr─▒ca ┼ču legendary kart herkese bedava da─č─▒t─▒lacak. Ayr─▒ca ┼ču an Kripp Team vs. Toast Team oynuyor canl─▒ yay─▒nda ilgileniyorsan ka├ž─▒rmay─▒n derim.

(fza) #2848

─░stesen, expansionlar─▒ silip de vanilya versiyona d├Ând├╝remiyor musun oyunu?

(Robin Ryger) #2849

Ne yaz─▒k ki hay─▒r. MMORPG oyunlar b├Âyle se├ženekler sunmuyor. Sonu├žta oyunu milyonlarca oyuncunun i├žinde oldu─ču online serverlardan oynuyorsun. Ancak offline bir oyunu exp. silerek vanilla hale getirebilirsin.

(Ercan Berber) #2850

Blizzard cidden sinematiklerde ├Ânc├╝. ├ç├Âp oyun yapsalar sinematikle satarlar.

Ayr─▒ca Hotsa Alexstrasza ve Hanzo duyuruldu.

(fza) #2851

Unutmu┼čum MMORPG oldu─čunu ama asl─▒nda mant─▒ken, vanilya oynay─▒p da hi├ž expansion y├╝klememi┼člerin aras─▒na d├Ân├╝lebilirdi belki. :thinking:

(Bo┼č ─░nsan) #2852

Bir kez daha ve daha y├╝ksek sesle. FOR THE HORDE!

(Ercan Berber) #2853

LOKÔÇÖTAR OGAR

(Umur) #2854

Yine binlerce kez ba┼čtan izlemelik sinematik olmu┼č. Bu eklenti paketiyle birlikte d├Ânerim yine.

He bir de, FOR THE HORDE!

(Robin Ryger) #2855

Ben daha yeni g├Ârd├╝m, o b├Âl├╝mleri izlememi┼čtim ama Overwatch i├žin m├╝kemmel bir Reinhardt sinemati─či yay─▒nlam─▒┼člar. En az WoW fragman─▒ kadar iyi. Ayr─▒ca ReinhardtÔÇÖ─▒ seslendiren abiyi sahneye ├ža─č─▒rm─▒┼člar ve ilgi kar┼č─▒s─▒nda g├Âzleri dolmu┼č bu g├╝zel abimizin.

(fza) #2856

(sergen) #2857

oyunu b─▒rak─▒p sinema d├╝nyas─▒na girseler daha ├žok i┼č yaparlar

(Kaan ) #2858

Warcraft filminde g├Ârd├╝─č├╝m├╝z kadar─▒yla yapamazlar.

(Ercan Berber) #2859

Ke┼čke FF Kingsglaive gibi full animasyon bir sey yapsalar.