Video Oyun Kafesi 🎮

(Ertunç Doğan) #2860

Büyük ihtimalle Ellie nin annesi gibi zaten biliyorsundur. Ben oyunun yüzde yirmisini bu karakterle oynayacağız gibime geliyor.Ellie’yi doğurma süreci gibi bir şey olur.

(God of Mischief) #2861

Varian olsaydı o sahne de daha etkileyici olurdu. Anduin’in pişmesine daha baya var gibi.

(Şanslı13) #2862

Bilen varsa söylesin bi. Şuan 4 kasım. Black Desert Online cbt için başvuru süresi 3 kasım da bitti ama ben paket satın alırsam her türlü cbt ye girebilirim değil mi?

(Gökhan Ali Başkan) #2863

Yüksek ihtimalle

(Şeyma Şimal Akın) #2864

Ultima Online oynardım ben eskiden, hala oynadığınız bir private server var mı acaba?

(Gökhan Ali Başkan) #2865

Zamanının en iyi oyunuydu be ama malesef unuttum oyunu :slightly_frowning_face:

(Robin Ryger) #2866

Blizzcon sonrası gelen gazla Warcraft III’e yeniden bir göz atayım dedim dün gece. Malum artık yaş ilerleyip vakit azaldı, WoW oynamak falan zor iş, biraz hızımı kessin diye eskilere gittim. Daha dün Blizzard’ı sinematikler için övmüştüm, az bile söylemişim, Frozen Throne açılış sinematiğini bir daha izleyince farkettim; oyun dünyasında gelmiş geçmiş en iyi sinematikler ve trailer’lar hep Warcraft için yapılmış. Ayrıca Illidan ne kadar orijinal bir karakterdir ya!

"Betrayer! In truth, it was i who was betrayed"

(Boş İnsan) #2867

Ben hayatımda bundan daha iyi bir trailer ne gördüm ne duydum. Öyle bir trailer ki dudak uçuklatan bütçesi olan dizi bu trailerdan kopya çekiyor.

(İsmail Yüksek ) #2868

Bişe diyecem bu cod ww2 çıkıtı ya nedense oyunda acayip bir kahraman amerika askeri havası var ve bu rahatsız ediyor

(Gökhan Ali Başkan) #2869

Normal değil mi Amerikan yapımı olmasından ötürü? :joy:

(Kaan ) #2870

Her zaman gördüğümüz bir hava değil mi zaten bu? Hollywood yapımlı bütün WW2 filmlerinde, Amerikan yapımı bütün WW2 oyunlarında tamamen böyle bir hava var zaten.

(İsmail Yüksek ) #2871

Bu sefer gözümüze iyiyce sokmuşlar :smile:

(Gökhan Ali Başkan) #2872

Ya aslında her oyunda öyleydi de sen dikkat etmemişsin demek ki :joy:

(H. Yakup) #2873

Ortalama bir Metroidvania arayan varsa The Mummy Demastered’a bakabilir. Arada bir açıp oynamalık.
http://store.steampowered.com/app/630310/The_Mummy_Demastered/

(Geek Velet) #2874

Okarin Kardeşliği. El Psy Congroo!!

(Alfie Solomons) #2875

öhöm

(Eray | I can save the world alone) #2876

Bedava. Şu an uplay çökük ama :smile:

(Gökhan Ali Başkan) #2877

Böyle diyolaa ama hocam

(Must) #2878

Tam bu haberi gördüm, dedim mühitle paylaşayım benden hızlılar var tabii :smiley:

(Oozaru) #2879

Bu oyunun ilk kez tanıtıldığı günü hatirliyorum da, grafikler çenemi düşürmüştü. Sonra da downgrade’in kralını yemişti.