Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(Eray | I can save the world alone) #2880

Ee ben farkl─▒ bir ┼čey mi dedim? :smile:

(Alfie Solomons) #2881

Sat─▒lm─▒┼č oyun bas─▒n─▒n gaz─▒na gelmekten biraz o.Ba─č─▒ms─▒z,kendince yorum yapan nezih kanallar─▒ takip etmiyorsan e─čer YoutubeÔÇÖun pek bilinmeyen taraflar─▒na bir bakman─▒ ├Âneririm.Ota boka hypelanmamak i├žin birebir.

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #2882

Ya sen o postu att─▒─č─▒nda ben o an ├╝cretsiz oldu─čunu d├╝┼č├╝n├╝p bir Flash edas─▒yla UPlayÔÇÖa do─čru ko┼čtum ama oyunu euro ├╝zerinden g├Âr├╝nce heyecan─▒m bir anda "p─▒─▒─▒─▒ssss"lad─▒ :joy: :joy:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #2883

Her Blizzcon Warcraft 4 ├ž─▒kacak diye bekliyoruz,her y─▒l h├╝sran.

(Ercan Berber) #2884

Ben Diablo 2 ve Warcraft 3 Remastered bekliyorum. Yeni Diablo oyunu da olur ama gelme olas─▒l─▒─č─▒ ├žok d├╝┼č├╝k.

(Robin Ryger) #2885

─░lk iki Warcraft oyununu ba┼čtan yapsalard─▒ ke┼čke, filmin b─▒rakt─▒─č─▒ k├Ât├╝ tad─▒ da unutabilirdik eski dostlarla bulu┼čunca.

(Umur) #2886

Nioh, Complete Edition olarak PCÔÇÖye ├ž─▒kt─▒.

Fiyat─▒ 77 liraym─▒┼č.

(Go down swinging.) #2887

Yar─▒n son vizem var. Bitsin art─▒k da Persona 5ÔÇÖi bitireyim. AssassinÔÇÖs Creed OriginsÔÇÖe ba┼člamak istiyorum art─▒k.

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #2888

Ya ben bunu ├žok istiyordum fragmanlar─▒ ├ž─▒kt─▒─č─▒ zaman sonra Playstation exclusive oldu─čunu ├Â─črenince bir dumur oldum ama ge├žen 2 veya 3 ay ├Ânce SteamÔÇÖ da g├Âr├╝nce an─▒nda whisliste ald─▒m ama 77 fazla be abi

(Umur) #2889

DurmaPlayÔÇÖde 60 liraym─▒┼č. 17 lira 17 lirad─▒r :smiley:

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #2890

B─▒rak 17 lira kazanmay─▒ versin yav

(Kaan ) #2891

Sistem gereksinimleride baya─č─▒ iyimi┼č bu arada.

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #2892

Yaln─▒z ┼čimdi bakt─▒m da minimumda bile i5 istiyor arkada┼č minimum bu yahu

(Kaan ) #2893

Minumum ekran kart─▒ olarak; GTX 780 veya R9 280x istiyor.

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #2894

Bunlar kafay─▒ yemi┼čler abi GTX 780 1900 lira yahu bu nedir?

(Kaan ) #2895

Oyunu zaten PC oyuncular─▒ ├žok istiyor, ├ž─▒kartal─▒m gitsin, hem parada kazan─▒r─▒z kafas─▒yla ├ž─▒kartt─▒klar─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum. Optimizasyon, bug falan hi├ž u─čra┼čmadan direkt ├ž─▒karm─▒┼člar.

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #2896

O biraz da istekle alakal─▒ bir olay asl─▒nda, bu oyunu deli gibi bekleyen adam o durumu d├╝┼č├╝nmez bile bence.

(Burak) #2897

Nioh ┼ču ana kadar herhangi bir oyunda g├Ârd├╝─č├╝m en dinamik combat sistemine sahip. Boss fightÔÇÖlarda yapay zeka o kadar iyi ki ciddi ciddi taktik yapman─▒z gerekiyor, yoksa bir milimetre ilerleyemezsiniz. ├çok ├že┼čitli item, skill setleri, buildler falan. El ├žabuklu─ču gerektiriyor. Atmosferi inan─▒lmaz gerici, acayip bo─čuyor oyun klostrofobi gibi. M├╝zikleri ├žok rahats─▒z edici, iyi anlamda. Oyun ak─▒yor yani. Senaryosu 10/10. PS4 i├žin ideal fiyat ama PC i├žin biraz tuzlu. Zevki y├╝ksek FPSÔÇÖde oynay─▒nca ├ž─▒k─▒yor biraz da. Bilgisayar─▒m kald─▒r─▒r diyorsan─▒z sak─▒n ka├ž─▒rmay─▒n.

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #2898

Combat sistemi hakikaten ├žok g├╝zel ┼čimdi Dark Souls ├žakmas─▒ bir oyun olmas─▒na ra─čmen Dark SoulsÔÇÖun d├Âv├╝┼č mekaniklerini almay─▒p onun yerine 3 farkl─▒ stil yerle┼čtirerek olaya ├Âzg├╝nl├╝k katmay─▒ ba┼čarm─▒┼člar ki 3 farkl─▒ stil olmas─▒ oyunun temas─▒ olan ÔÇťsamurayÔÇŁ temas─▒na daha yatk─▒n oluyor kan─▒mca. Boss fightlÔÇÖlar konusunda kat─▒l─▒yorum ciddi anlamda yapay zeka ├žok zeki ve bu y├╝zden taktik gerektiriyor. Asl─▒nda oyunun atmosferi tam ayar─▒nda bana g├Âre ├ž├╝nk├╝ o bossÔÇÖlar─▒n oldu─ču bir d├╝nyaya karanl─▒k bir atmosfer vermeyi d├╝┼č├╝nm├╝┼člerdir bence. PS4ÔÇÖte fps droplar─▒ oldu─čunu duydum ama PCÔÇÖde b├Âyle bir s─▒k─▒nt─▒ olaca─č─▒n─▒ ben de d├╝┼č├╝nm├╝yorum, iyi bir sistemde sabit 60 FPS ├žal─▒┼čacakt─▒r.

(Umut) #2899

Pokemon Go yap─▒mc─▒lar─▒ Harry Potter oyunu yap─▒yormu┼č muhtelemen yine Pokemon Go gibi olacak 1 ay herkes hype yap─▒p unutalacak haz─▒r olun