Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(Robin Ryger) #2900

Sony bu seneki PS Experience i├žin sade bir ┼čeyler yapacakm─▒┼č. Bu seneki bomba duyurular─▒n ard─▒ndan anla┼č─▒l─▒r bir karar. Beklentilerinizi d├╝┼č├╝rmekte fayda var.

(Bordomavi) #2901

O kadar bile olmaz. Sokaktaki her adam Harry Potter bilmiyor.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #2902

Sokaktaki her adam Pokemon da bilmiyordu ona bakarsan hatta filmleri yap─▒ld─▒─č─▒ndan muhtemelen Harry Potter daha ├žok biliniyordur.

(Geek Velet) #2903

Bir nesilde Pokemon bilmeyen yoktur. (ben o nesilden de─čilim ama neyse)

(fza) #2904

God of War T├╝rk├že altyaz─▒ ile geliyormu┼č. :v:

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #2905

─░┼čte bazen PC kullan─▒c─▒s─▒ oldu─čum i├žin kendime k─▒z─▒yorum.

(Bordomavi) #2906

Kat─▒lm─▒yorum ya. Pokemon, Harry PotterÔÇÖdan daha ├žok biliniyor bence. Neyse k─▒s─▒r bir tart─▒┼čma bu.

(fza) #2907

Kiralars─▒n oyunla beraber.

(Oozaru) #2908

AscensionÔÇÖdaki felaket dublaj akl─▒ma geldik├že, sadece T├╝rk├že alt yaz─▒y─▒ mant─▒kl─▒ buluyorum.

(fza) #2909

Bence fena de─čildi ya. Ama ├žo─ču yorumda da yaz─▒ld─▒─č─▒ gibi, dublaja harcanacak para yerine 3-4 tane daha altyaz─▒l─▒ oyunu tercih ederim.

Dublaj olmamas─▒n─▒n sebebi de, zaman kalmam─▒┼č san─▒r─▒m.

(Alfie Solomons) #2910

AC OriginsÔÇÖi var m─▒ deneyim eden oynayan?Uzun s├╝re almam indirim beklerim diyordum da oyun cidden iyi g├Âr├╝n├╝yor ya.Black Flag M─▒s─▒rÔÇÖda falan ama baya bir cezbetti beni.A├ž─▒k d├╝nyas─▒na bakt─▒k├ža salyalar─▒m ak─▒yor.
Bak a├žt─▒m 3 saat Witcher oynad─▒m yine.

image

Assasin's Creed: Origins
(Kaan ) #2911

AscensionÔÇÖdaki dublaj yeterliydi bence. Uncharted 4ÔÇÖdeki dublaj ise gayet g├╝zeldi. Ha gerekli mi dublaj de─čil kesinlikle. @Pomeron_Reboot 'un dedi─či gibi daha fazla altyaz─▒ olsa daha iyi olur.

(Umur) #2912

Atom zaten biliniyordu, Enchantress ve TMNT de geliyormu┼č Injustice 2ÔÇÖye.

(Oozaru) #2913

Kaplumba─čalar ekranda belirince, adamlar kafay─▒ yemi┼č gibi ├ž─▒ld─▒rm─▒┼č. Senelerdir d├╝zg├╝n bir TMNT oyunu bekliyorum. Ve beklemeye devam edece─čim. Elbet bir g├╝n gelecek.

(Emin) #2914

Merhaba arkada┼člar, hand of fate 2 hakk─▒nda oynayan varsa g├Âr├╝┼člerini merak ediyorum. Almay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum. ─░lk oyunu oynam─▒┼č be─čenmi┼č ama bende ├žok uzun soluklu olmam─▒┼č bir oyundu. Oynayanlar─▒n─▒z varsa tavsiyelerinize a├ž─▒─č─▒m.

(fza) #2915

Uncharted 4ÔÇÖte ki ├žocukluk hallerinin dublaj─▒ cidden k├Ât├╝yd├╝ bence. Fragmandan bile anlam─▒┼čt─▒m ├Âyle olaca─č─▒n─▒. Bir de bana m─▒ ├Âyle geliyor, yoksa Elena ÔÇťada sahnelerindeÔÇŁ bildi─čin ├žirkinle┼čmi┼č miydi? ├ľzellikle yer alt─▒nda oldu─čumuz b├Âl├╝mde?

Ayr─▒ca bunlar, Lost Legacy oyununda ki ChloeÔÇÖiyi de zamanla ├žirkinle┼čtirdiler gibi geliyor.

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #2916

Ona da ├žok ├╝┼čeniyorum i┼čte kanka :joy:

(Yasin Duyar) #2917

Oha an─▒lar─▒m depre┼čti bir an, ├žok iyi duruyor!:cry:

(Ertun├ž Do─čan) #2918

ChloeÔÇÖnin hintli oldu─čunu g├Âstermek i├žin yapt─▒klar─▒ bir ┼čeydi fakat net bir ┼čekilde chloe ├žirkinle┼čmi┼čti.

(fza) #2919

YouTubeÔÇÖdan izlersin art─▒k. :joy: