Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(Go down swinging.) #2920

Sonunda Persona 5ÔÇÖi bitirdim. Vay anas─▒n─▒ be. ─░zin verirseniz yak─▒n arkada┼člar─▒m─▒ kaybetmemin ├╝z├╝nt├╝s├╝ ile depresyona girmeye gidiyorum.

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #2921

Ka├ž─▒rd─▒klar─▒m─▒ oradan takip ederim Twitch ne g├╝ne duruyor yahu :wink:

(fza) #2922

Burnu filan b├╝y├╝d├╝, y├╝z├╝ daha ├žirkin oldu vs. Hintlilere ─▒rk├ž─▒l─▒k. :joy:

@DevilofHellsKitchen

Hi├ž ayn─▒ olmuyor ya. Hele The Last of Us: Part II i├žin imk├óns─▒z.

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #2923

O biraz tercih meselesi tabi ├╝┼čenmesem bende oynamak isterim ama gel g├Âr ki sonu├ž ├Âyle de─čil :joy:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #2924

Bu EA kadar salak bir ┼čirket yok.Tam diyorsun galiba ak─▒llar─▒ ba┼člar─▒na geldi yine bir salakl─▒k yap─▒p mahvediyorlar her ┼čeyi.

Bilmeyenler i├žin Battlefront 2 de kahramanlar─▒n hepsi kilitli oldu─čunu a├ž─▒klad─▒lar.A├žman i├žin oyun i├žindeki creditsi kullan─▒yorsun bunu da oyun oynayarak kazan─▒yorsun.Sorun ise Darth VaderÔÇÖ─▒ a├žman i├žin 40 saat oyunu oynaman laz─▒m.T├╝m kahramanlar i├žin ise ortalama 150 saat oyunu oynaman laz─▒m.
Luke, Leia, Chewie, Iden Versio, Palpatine ve Vader kilitli.Luke-Vader 60k,Leia/Chewie/Palp 40k ve Iden Versio 20k

Cevaplar─▒ ise ayr─▒ komedi.
Reddit de en fazla dislike alan yorum oldu.

(Burak) #2925

EAÔÇÖden bir tek Battlefield 1 oynuyorum orada da benzer muhabbetler var silahlar i├žin. BattlefrontÔÇÖtaki credits parayla sat─▒n al─▒n─▒yor mu bilmiyorum ama bir ┼čekilde pay to win yapmaya ├žal─▒┼č─▒yorlar her oyunu. Bu da haks─▒z rekabet yarat─▒yor. Haysiyetsiz kan emiciler bunlar.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #2926

B├╝y├╝k ihtimal al─▒n─▒yordur.Battlefront 2 subreddit de ├žo─ču ki┼či preorder iptal etmeye ba┼člad─▒ bile.VideoGameDunkey demi┼čti ÔÇśiyi yolda ilerliyorlar fakat bu EA bir noktada s─▒├žacaklarÔÇÖ adam hakl─▒ym─▒┼č.Mass Effect yetmedi herhalde ba┼čka bir seriyide bitirmeye ├žal─▒┼č─▒yorlar.

(Burak) #2927

AndromedaÔÇÖn─▒n da yap─▒mc─▒s─▒yd─▒ bunlar di mi? 40 milyon dolar b├╝t├žesi vard─▒ o oyunun ya. ─░ndirimli ald─▒─č─▒m halde i├žime oturmu┼čtu, o diyaloglar falan neydi CW dizisi gibi, o animasyonlar off off. Her gezegen ayn─▒ hikaye zaten. ├çok fena antipati toplad─▒lar ya umar─▒m zarar ederler.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #2928

Diyorum ya Mass Effect serisi bitti zaten.DLC planlar─▒ vard─▒r iptal ettiler.Oyunda ├žal─▒┼čanlar─▒ farkl─▒ projelere y├Ânlendirdiler.

(Umur) #2929

The Game Awards 2017 i├žin oy vermek isterseniz:

http://thegameawards.com/awards/

(Ercan Berber) #2930

├ç─▒k─▒┼č─▒n─▒ yapmam─▒┼č, optimizasyonu olmayan bir oyun y─▒l─▒n oyununa aday olmu┼č. Bu g├╝nleri de mi g├Ârecektik.

(Go down swinging.) #2931

Persona 5, Super Mario Odyssey, The Legend of Zelda: BOTW ve Horizon Zero Dawn gibi oyunlar─▒n yan─▒na PUBGÔÇÖyi koymakÔÇŽ

(Umur) #2932

En iyi multiplayer oyunu k─▒sm─▒na koyulmas─▒n─▒ anlar─▒m da, en iyi oyun olarak d├╝┼č├╝nmek ilgin├ž. Oyunu oynayanlar bile hala ne kadar sorunlu oldu─čundan bahsediyor.

(Col Serra) #2933

Best Handheld kategorisine pokemon t├╝revi bir oyun koymak da hi├ž anlayamad─▒─č─▒m bir kafa. Orada mis gibi Ever Oasis, Fire Emblem, Samus Returns ve k─▒yt─▒r─▒k bir Yoshi oyunu var(oynamad─▒m). Sen niye bu g├╝zelim d├Ârtl├╝y├╝ pokemonvari bir oyunla bozuyorsun ki. Monster Hunter d├╝nyas─▒n─▒ ne kadar sevsem de bu kategoriden en ├žok hak eden Samus Returns. Umar─▒m hastal─▒kl─▒ FE fanlar─▒n─▒ a┼čar da bile─činin hakk─▒yla ├Âd├╝l├╝ al─▒r.

(Umur) #2934

G├Ârmemi┼čim bunu, ├žok co┼čtum.

Ooh Vikingasm

(Robin Ryger) #2935

Mediavel 2ÔÇÖnin oynan─▒┼č─▒yla geli┼čmi┼č bir Mediavel 3: Total War yapsalar ke┼čke. MTW2ÔÇÖden sonra Total War oynayamad─▒m resmen, al─▒┼čamad─▒m bir t├╝rl├╝.

(Bo┼č ─░nsan) #2936

(Burak) #2937

┼×u an bu tabloya ÔÇťxDÔÇŁ yazmamak i├žin kendimi zor tutuyorum. ─░├žinde Darth Maul olan bir oyun nas─▒l olur da MetascoreÔÇÖda 80ÔÇÖi bile g├Âremez lol.

(Bo┼č ─░nsan) #2938

D├╝nyan─▒n en b├╝y├╝k ba┼čar─▒s─▒zl─▒klar─▒ndan biri olarak tarihe ge├žebilir. Sen oyun yap sonra sadece oyun i├ži sat─▒n alma politikan y├╝z├╝nden oyunun daha ├ž─▒kmadan g├Âm├╝ls├╝n. B├╝y├╝k salakl─▒k ya.

(Burak) #2939

B├╝t├╝n spor oyunlar─▒n─▒ bunlar yap─▒yor ve o oyunlara da talep ├žok oluyor ya, bunlar kendilerini en b├╝y├╝k firma sand─▒lar. Halbuki o oyunlar─▒n geekÔÇÖlikle hi├ž alakas─▒ yok, d├╝md├╝z zeka gerektirmeyen oyunlar. Star WarsÔÇÖta ve Mass EffectÔÇÖte b├Âyle s─▒├žmalar─▒ da hard gamerÔÇÖlarla di─čerlerini bir tutmalar─▒ ve geekÔÇÖleri de b├Âyle s├Âm├╝rebileceklerini sanmalar─▒ndan oldu. ├çok iyi olmu┼č daha 70ÔÇÖe kadar yolu var, biraz daha d├╝┼čs├╝n puan. Millet StormtrooperÔÇÖlarla oynas─▒n diye FPS oyun yap─▒yorlarm─▒┼č az kals─▒n, bu ne ya.