Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(Burak) #3263

Bana bu kadar reklam─▒ yap─▒lan bir oyun i├žin az geldi, ufak yan g├Ârevler koyabilirlerdi s├╝reyi uzatmak i├žin. Ama koymam─▒┼člar gibi g├Âz├╝k├╝yor.

(Alfie Solomons) #3264

Lineer yap─▒da bir single oyun i├žin fazla bile bence.Bo┼č bele┼č a├ž─▒k d├╝nya elementleriyle dolduracaklar─▒na dolu dolu 20 saati tercih ederim ┼čahsen.

(fza) #3265

Valla benim bekledi─čimden kat kat fazla. Bir God of War oyunu i├žin hele.

(Oozaru) #3266

God of WarÔÇÖ─▒n 25 ila 35 saat aras─▒ s├╝recek olmas─▒ M├ťKEMMEL! Her oynad─▒─č─▒mda tad─▒ dama─č─▒mda kal─▒yordu. Bu sefer tad─▒ml─▒k de─čil, doyumluk olacak.

(Umur) #3267

Bu zaten ├žo─ču oyun i├žin yak─▒n─▒lan ┼čey de─čil mi art─▒k? Her oyun Witcher 3 de─čil maalesef, say─▒l─▒ oyun var b├Âyle.

Yeni God of WarÔÇÖun da a├ž─▒k d├╝nya olaca─č─▒n─▒ sanm─▒yorum, ├Âyle bir a├ž─▒klama yapt─▒larsa da ka├ž─▒rm─▒┼č─▒md─▒r ama lineer bir oyun olarak 25-30 saat ├žok iyi bence.

(fza) #3268

2018 exclusiveleri:

Shadow of the Colossus
God of War
Detroit: Become Human
Days Gone
Spider-Man

2019 exclusiveleri(┼čimdilik):

THE LAST OF US: PART II
Ghost of Tsushima

(Oozaru) #3269

Last of Us 2 en az 20 milyonluk sat─▒┼č yapacak.

(fza) #3270

─░lki kadar vurucu ve etkileyici olsun, tek iste─čim bu. Y─▒llarca konu┼čulsun, ├Âd├╝le doymas─▒n yine.

(Go down swinging.) #3271

PlayStation sahibi oldu─čum i├žin mutlu oldu─čum anlar ya┼č─▒yorum.

(fza) #3272

D├Âv├╝┼č mekaniklerini bilemem ama hik├óyesinin Arkham oyunlar─▒ndan daha iyi olaca─č─▒na dair umudum var. Ge├žmesi ├žok zor bir ├ž─▒ta de─čil zaten hikaye ve bu hik├óyenin anlat─▒m─▒ a├ž─▒s─▒ndan.

(Burak) #3273

ÔÇśÔÇśNow itÔÇÖs fans making the game for other Spider-Man fansÔÇÖÔÇÖ ahh ┼ču mant─▒─č─▒ bir de film sekt├Âr├╝ne oturtabilseler her ┼čey harika olacak. ├ľnlenemez bir beklentiye girdim bu oyunla ilgili, ├ž─▒kt─▒─č─▒ g├╝n PSN karde┼čli─či falan beklemem basar─▒m 200 liray─▒ al─▒r─▒m valla.

(Alfie Solomons) #3274

City d─▒┼č─▒ndakileri hikaye bak─▒m─▒ndan geride b─▒rak─▒r muhtemelen.Spiderman originini yazmak,bunu arasahnelerle oynan─▒┼ča yedirmek Batman Arkham hik├óyesi yazmaktan kolay olsa gerek.

O de─čil de,HUD ekran─▒ ├žok PS2 d├Ânemini and─▒rm─▒yor mu ya?┼×unu an─▒msatt─▒ hatta bana;

(fza) #3275

CityÔÇÖnin vaadi g├╝zel, hik├óye i┼členi┼či baya─č─▒ zorlamayd─▒ bir yerden sonra bence. Bir de burada origin olmayacak. ─░yi bir Spider-Man hik├óyesi yazman─▒n iyi bir Batman hik├óyesi yazmaktan daha zor oldu─čunu d├╝┼č├╝n├╝yorum ben.

(Alfie Solomons) #3276

Nas─▒l yani Uncle Ben ├Âl├╝m├╝ izlemeyecek miyiz bu sefer?Bir ÔÇťWith great power comes great responsibility.ÔÇŁ daha kald─▒ramazd─▒m san─▒yorum.HomecomingÔÇÖin izinden gitmeleri iyi olmu┼č.

Batman hik├óyesi konusuna gelirsek; kar┼č─▒la┼čt─▒rmay─▒ ÔÇťoyun hik├óyesi yazmakÔÇŁ ba─člam─▒nda yapt─▒m.Sinemalarda g├Âsterilmesi i├žin yaz─▒lacak Spiderman hik├óyesini yazmak Batman hikayesi yazmaya oranla daha zorlay─▒c─▒ olabilir,ancak oyun yazmaya geldi─činiz zaman farkl─▒ dinamikler i┼čin i├žine giriyor.Bunu oyuna yedirmek detay─▒n─▒ kullanmam─▒n da sebebi oydu.Batman Arkham oyunlar─▒ bu y├Ân├╝yle epey takdir edilesi bence.

(Go down swinging.) #3277

2018ÔÇÖde en ├žok bekledi─čim oyun bu ya. ─░nan─▒lmaz bir g├╝ven duyuyorum SonyÔÇÖye ve InsomniacÔÇÖa.

(fza) #3278

23 ya┼č─▒nda yeti┼čkin bir Peter Parker olacak. Flashback filan olur belki.

Arkham oyunlar─▒n─▒n vaadi g├╝zel oluyor ama hik├óyenin ilerleyi┼či bir yerden sonra bozuyor bence. Asylum daha d├╝zg├╝nd├╝ sadece o a├ž─▒dan. Sinema olarak demiyorum, oyun olarak da Spider-Man ile ilgili cidden tatmin edici, s─▒radan olmayan bir ┼čeyler yazabilirler in┼čallah.

(fza) #3279

(Oozaru) #3280

Middle-earth: Shadow of War Standart S├╝r├╝m - 114 TL, Alt─▒n S├╝r├╝m 194 TL

https://store.playstation.com/tr-tr/grid/STORE-MSF75508-12DEALS17/1

─░ndirim 48 saat boyunca ge├žerli.

(Why did you say that name?!!) #3281

Ratchet & ClankÔÇÖde ├žok iyi bir i┼č ba┼čarm─▒┼čt─▒ Insomniac, mekanikleriyle ├žok e─členceli bir oyundu, bunda da harika bir┼čey ├ž─▒kacak inan─▒yorum.

(Why did you say that name?!!) #3282

Yav ben bunu ┼čimdi g├Ârd├╝m, ├žok iyi de─čil mi ya?