Video Oyun Kafesi 🎮

(fza) #3283

İlk sahnede ağı atmadan süzülmeye başlıyor, düzeltirler muhtemelen. Onun dışında zevkli gözüküyor.

(Umur) #3284

Assassin’s Creed Black Flag şu andan itibaren Uplay’de ücretsiz. 1 hafta boyunca.

(fza) #3285

Ya n’olursa olsun; şunu yapan başka bir şirket yok ya! Çüş ulan! EA de değil ki ‘‘Leş imajları düzelsin diye yapıyorlar’’, diyelim. Helal olsun valla. Teşekkürler Ubisoft.

(Muhsin Bayram) #3286

(fza) #3287

Güzel bir yorum ama Ubisoft’un ‘‘downgrade’’ sıçışı zamanı dışında hiçbir zaman EA leşliğine indiğini düşünmüyorum. Hele şu an ki ‘‘sıradan’’ imajları varken Black Flag vermeleri harika PR bence. Anlamlandıramıyorum.

(Go down swinging.) #3288

Downgrade dışında aynı oyunun karbon kopyasını devam oyunu diyerek satmaları da vardı. Aştılar neyse ki.

(DonnieBrasco) #3289

Ben pek aştıklarını düşünmüyorum. Ghost Recon Wildlands hayatımda oynadığım en kötü oyunlardan biriydi. Ubisoft hiç hatalarından ders çıkarmamış. AC Origins’e de göz atma fırsatı buldum ancak beni pek içine çekmedi.

(Go down swinging.) #3290

En azından karbon kopya değil. Far Cry 3- Far Cry 4 dönemini unutmayalım.

(Oozaru) #3291

4, 3’ün ek paketi resmen

Bu arad, Vaas acayip balon bir karakter.

(DonnieBrasco) #3292

Vaas, ara sahnelerde gözüküp kaybolan bir karakterdi. Potansiyeli biraz kullanılamadı. Ayrıca Far Cry 4 ne kadar 3’ün aynısı da olsa kendi içerisinde çok keyifli bir oyundu. Açık dünyasındaki canlılık ve düşman üssü ele geçirme daha da iyi hale gelmişti bence.

(fza) #3293

oynanış görüntülerinin E3 2018’de paylaşılacağını açıkladı.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #3294

Ubisoft’u seviyorum. AC serisini de seviyorum. AC Origins de çok iyi gözüküyor. Hatta tek sıkıntım Iulius Caesar’ı öldürüyor olmamız. O da Iulius Caesar sevgimden.

(Go down swinging.) #3295

Origins iyi bir oyundu çünkü farklı bir deneyimdi. Sürekli aynı oyunları oynamak insanı sıkar. Ubisoft da bir ara “Nasıl olsa para basıyoruz ehehe” diyerek birbirinin azıcık değiştirilmiş oyunlar çıkarmaya başladığında tepki görünce değişiklik kaçınılmaz oldu.

(Go down swinging.) #3296

Bu arada Marvel’s Spider-Man oyununun yazarları arasında Daredevil’ın ilk sezonunun yazarı Christos Gage ve Amazing Spider-Man çizgi-roman serisinin yazarı Dan Slott da var.

(Why did you say that name?!!) #3297

Origins’de en azından birbirinin tıpatıp aynısı salak yan görevler yerine, birbirinden farklı, kısa da olsa kendi içinde başlayıp biten hikayeleri bulunan yan görevler vardı(Witcher 3 seviyesi değil tabi ki) . Ubisoft’un artık bunun farkına varıp değişime gitmesi iyiye işaret.

(fza) #3298

Bu oyuna ilk duyurulduğundan beri önyargılıydım ve ‘‘İyice boku çıkmış’’, demiştim ama benim sevdiğim ‘‘Hollywood filmi’’ hissini yine güzel vermişler. İlgimi çekti, bir daha ki donanım güncellememden sonra bunun senaryosunu da bir ara bitirmek istiyorum.

(Why did you say that name?!!) #3299

Hollywood Filmi hissini CoD Advanced Warfare’de çok iyi veriyordu, başarılıydı o konuda.

(Hakan) #3300

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #3301

Harry Potter’ı pek sevmem ama bu oyunu büyük ihtimalle oynarım.

(fza) #3302

Mobil oyun lafı direkt ‘‘turn off’’ benim için.