Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(fza) #3303

Ben Feodal Japonya ya da filmin d├Âneminde ge├žmesini istiyorum.

(Mrs Mercedes'i Ar─▒yor) #3304

HannibalÔÇÖs Invasion ve B├╝y├╝k ─░skender ├žok ilgimi ├žeken 2 tanesi oldu. Di─čerleri de konsept olarak k├Ât├╝ durmuyor.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #3305

Genghis Khan ilgin├ž olabilir.

(Alfie Solomons) #3306

─░ddia ediyorum Black Flag ÔÇťAssassinÔÇÖs CreedÔÇŁ ba┼čl─▒─č─▒ alt─▒nda ├ž─▒km─▒┼č en iyi oyundur.

@Pomeron_Reboot harbiden ├ž─▒kt─▒─č─▒ d├Ânemde Infinite WarfareÔÇÖ─▒n b├╝y├╝k hakk─▒ yendi ya.Tamam eski CoDÔÇÖlar─▒n neredeyse ayn─▒s─▒yd─▒,oyunda en ufak farkl─▒ hissettiren bir ┼čey yoktu,kabul├╝md├╝r.Ama seriden ayr─▒ de─čerlendirildi─činde on numara aksiyon oyunuydu bence.Bekleneni veriyordu en az─▒ndan.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #3307

source

(Akl─▒ olan delirsin. ) #3308

B52E5824-92C2-474B-B1D3-D8FD0764BAB7-10746-00001602476B73C1

(Aku ) #3309

1288

(Ertun├ž Do─čan) #3310

Ortam─▒ g├╝zel vermesiyle karakteri sizle ├Âzle┼čtirmesiyle g├╝zel bir intikam hikayesiyle iddia ediyorum en iyi AssassinÔÇÖs Creed oyunu AssassinÔÇÖs Creed 2 dir.

(Kaan ) #3311

Hangisini daha ba┼čar─▒l─▒ ve oynanabilir buluyorsunuz?

• Syndicate
  • Unity

0 oylayan

(Fakat kaplumba─čan─▒n s─▒rt─▒nda yaln─▒zca kocaman bir soru i┼čareti belirdi.) #3312

Unity ilk ├ž─▒kt─▒─č─▒nda ├žok bug vard─▒. O y├╝zden ├žok be─čenilmedi. Buglar d├╝zeltildikten sonra oyunun notlar─▒ y├╝kseldi.

(Alfie Solomons) #3313

ikisi birbirinden farkl─▒ ┼čeyler.

Ayr─▒ca,milletin karar─▒na sayg─▒ g├Âstereceksiniz;

Screenshot_2017-12-13-18-19-16-1Screenshot_2017-12-13-18-20-26-1

(Ertun├ž Do─čan) #3314

Black flag sadece bir korsan oyunu olup hikayesi ├╝zerinde daha derine girseydi benim i├žin iyi olurdu. Hikayede bizi etkilemesi gereken Kara sakal(Edward Teach) oyunda ge├žip gitti. Fakat assassinÔÇÖs creed 2 bize daha dolu karakterler verdi.(Rodrigo borgia, machiavelli gibi) MetascoreÔÇÖun verdi─či puanlamalarada hi├žbir zaman g├╝venmem. Genellikle ┼či┼čirmedir.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #3315

En ÔÇťg├╝vendi─čimÔÇŁ oylama sitesi:

(Oozaru) #3316

Injustice 2, 5 g├╝nl├╝─č├╝ne bele┼č!

http://oyungezer.com.tr/haber/51811-injustice-2-konsollarda-5-gun-boyunca-bedava-oynanabilecek

(Muhsin Bayram) #3317

Nedense birden akl─▒ma geldi, ┼ču efsane parodiyi hat─▒rlad─▒m. Bad Company 3ÔÇÖ├╝n hala duyurulmamas─▒ bir insanl─▒k dram─▒d─▒r.

(Alfie Solomons) #3318

Bu oyun iyi olacak ya,inanc─▒m tam.

60 dolar at─▒lmaz da,bir 30-40 dolara de─čer kesinlikle.

(Why did you say that name?!!) #3319

Bad Company 2ÔÇÖyi oynam─▒┼čt─▒m ben onda ki yap─▒lar─▒n y─▒k─▒labilirli─či oyunu ger├žekten de ├žok zevkli k─▒l─▒yordu. Binalar ger├žekten de par├žalan─▒yorlard─▒ ve bir noktada da y─▒k─▒l─▒yorlard─▒. Acaba Bad Company 3 g├Âr├╝rsek onu devam ettirirlermi?
E─členceli de bir hikayesi de vard─▒. Karakterler aras─▒ndaki esprili diyaloglar olduk├ža iyiydi. mizahi y├Ân├╝ ├žok yerindeydi. bakal─▒m bende heyecanla bekliyorum.

(Muhsin Bayram) #3320

Kat─▒l─▒yorum. BC serisi Lineer askeri FPS ├ž├Âpl├╝─č├╝nde mizahi y├Ân├╝yle ├Ân plana ├ž─▒k─▒yordu. Bad Company ekibi ger├žekten y─▒llard─▒r birlikte olan bir arkada┼č grubu gibi davran─▒yordu. Bad Company 3ÔÇÖten tek iste─čim Bad Company ekibinin geri d├Ânmesi.

(Burak) #3321

Grafikler ├žok ├žok iyi duruyor + serinin temel oynan─▒┼č mekaniklerini de bozmam─▒┼člar. Bekledi─čime de─čecek galiba.

(Why did you say that name?!!) #3322

Kesinlikle benim de yegane iste─čim o sinerjik ekibi tekardan g├Ârebilmek. piyasa da bulunan bir s├╝r├╝ FPS oyunlar─▒ i├žinde BC 2 ger├žekten de farkl─▒ bir tatt─▒.