Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(Alfie Solomons) #3323

Normalde hack ÔÇśnÔÇÖ slash t├╝r├╝nde oyunlar pek ilgimi ├žekmez ama g├Ârselli─činden dolay─▒ beni kendine ├žekmeyi ba┼čard─▒ oyun.Combat de fena g├Âr├╝nm├╝yor.Umar─▒m ilk 2 oyunu oynamak zorunda kalmay─▒z bunu oynamak i├žin.

(Serkan of ─░zmir) #3324

Son ├╝├ž-d├Ârt g├╝nd├╝r deli gibi Battlefront oynuyorum ya. ─░lk oyunda sadece Fighter Squadron oynam─▒┼čt─▒m, bunda da Starfighter Assault oynuyorum ama Last Jedi g├╝ncellemesi ile gelen g├Ârevleri yapmak i├žin normal modlara da girdim onlar da sard─▒ baya. ├çok zevkli oyun yaw ortam atmosfer sesler i├žine ├žekiyor insan─▒. Bu arada ana hikayeye Resurrection ad─▒nda eklenti paketi ve hero olarak da Finn ile Captain Phasma eklendi ├╝cretsiz olarak.

Ha bir de Fallout ShelterÔÇÖa da sard─▒m telefondan oynuyorum derslerde falan onu da tavsiye ederim oynamad─▒ysan─▒z.

(Akl─▒ olan delirsin. ) #3325

Ben finn k├Ât├╝ olacak phasma bizi co┼čturacak sanm─▒┼čt─▒m ama tam tersi oldu. PhasmaÔÇÖya g├╝ncelleme laz─▒m bence,oyunda baya g├╝├žs├╝z ├ž├╝nk├╝. Biraz oynamaya ├žal─▒┼čt─▒m ama ├╝├ž oyun ├╝st ├╝ste tokatlan─▒nca vazge├žtim.

(Why did you say that name?!!) #3326

Fallout Shelter bayad─▒r akl─▒mdayd─▒, steamde de g├Ârm├╝┼čt├╝m ilgimi ├žekti, bir ara oynamak istiyorum.

(Go down swinging.) #3327

─░ndirimden L.A. Noire ve Injustice 2 kapt─▒m, mutluyum.

(Oozaru) #3328

Bu serinin 2.oyunu ├žok g├╝zeldi. ├ľzellikle oynan─▒┼č s├╝resi baya─č─▒ uzundu ve doyurucuydu.

(Burak) #3329

Ben bu seriyle biraz ge├ž tan─▒┼čt─▒m maalesef. Old school oyun ararken hack & slash oldu─čunu g├Âr├╝nce ba┼čta biraz temkinli yakla┼čt─▒m ama inan─▒lmaz ├žekti beni. Ciddi ciddi bir lore olu┼čturmu┼člar, Zelda ve WoW kar─▒┼č─▒m─▒ gibi duruyor. Benim a├ž─▒mdan God of WarÔÇÖdan daha ilgi ├žekici bir senaryoya sahip. Evet ikinci oyunun da ├Âzellikle m├╝zikleri(Jesper Kyd sayesinde tabi), atmosferi ve RPG k─▒sm─▒ ├žok iyiydi, benim de favorim. Resmen underrated valla bir hack & slashÔÇÖten daha fazlas─▒ym─▒┼č Darksiders serisi.

Edit: Ayr─▒ca Darksiders 2 bu ay PS PlusÔÇÖda ├╝cretsiz sak─▒n ka├ž─▒rmay─▒n.

(Robin Ryger) #3330

Benim trailerÔÇÖda dikkatimi ├žeken ┼čey karakter d├╝┼čmana darbeyi indirdikten sonra gelen yava┼člama. Bu 2. oyunda da var m─▒? ─░zlerken beni cidden rahats─▒z etti aksiyonun ak─▒c─▒l─▒─č─▒n─▒ g├Ât├╝r├╝yormu┼č gibi geldi.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #3331

Vakti zaman─▒nda Darksiders I oynam─▒┼čt─▒m, belli bir yere kadar sarm─▒┼čt─▒, ondan sonra ├žok karma┼č─▒kla┼čt─▒ devam edemedim

(Alfie Solomons) #3332

How can I help detective?

COLE PHELPS,BADGE 1247

Ulan gaza geldim bi daha m─▒ oynasam

(Burak) #3333

Yani aksiyon k─▒s─▒mlar─▒nda slow-motion vard─▒ genelde seri boyunca ama ak─▒c─▒l─▒─č─▒ndan hi├žbir ┼čey kaybetmemi┼čti. Seriyi tek kelimeyle ├Âzetleyecek olursam ak─▒c─▒ derdim herhalde. CombatÔÇÖta bir s─▒k─▒nt─▒ yarataca─č─▒n─▒ pek sanm─▒yorum oyunun iyi oldu─ču bir konu zaten.

(Umur) #3334

TW: Warhammer 2ÔÇÖnin ilk eklentisi duyuruldu. Tomb Kings!

(Umur) #3335

(sergen) #3336

50 lira ay─▒raca─č─▒m daha z─▒rn─▒k koklatmam o ┼či┼čkoyaÔÇŽ

Steam ─░ndirim Dan─▒┼čma Platformu
(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3337

World War Z herhalde zombi vir├╝s├╝nden bile h─▒zl─▒ yay─▒lan bir vir├╝s olmu┼čtu zaman─▒nda! Tam iki sene boyunca New York Times Bestseller listesinin zirvesinde yer alan kitab─▒ndan sonra Brad Pitt ├Ânderli─činde bir sinema filmine d├Ân├╝┼čm├╝┼čt├╝ World War Z. ┼×u s─▒ralar ikinci World War Z filminin haz─▒rl─▒klar─▒ s├╝rmekte ancak yeni filmden ├Ânce bir video oyunu g├Ârece─čimiz kesinle┼čti. Ge├žti─čimiz g├╝nlerde d├╝zenlenen The Game AwardsÔÇÖda ilk tan─▒t─▒m─▒ yap─▒lan World War Z oyunu bir FPS olarak dikkat ├žekiyor. New York, Moskova ve JerusalemÔÇÖde ge├žecek olan oyunun 2018ÔÇÖin ikinci yar─▒s─▒nda piyasada olmas─▒ bekleniyor. World War Z, Playstation 4, Xbox One ve PC i├žin piyasada olacak!

(Serkan of ─░zmir) #3338

Battlefield 1ÔÇÖin nas─▒l bir tutorialÔÇÖ─▒ var ya? G├Âzlerim doldu.

(Umur) #3339

6 y─▒ld─▒r yap─▒m a┼čamas─▒nda oyun. Ben de 1.5 senedir takip ediyorum. ├çok iyi g├Âz├╝k├╝yor bu tip bir oyuna g├Âre.

(Umur) #3340

Me┼čhur ÔÇťLEEEEEROOOOYY JEEEENKIINNSSÔÇŁ asl─▒nda tuzlÔÇŽ senaryoymu┼č. :frowning:

Planlayanlardan biri ilk denemelerinin videosunu yay─▒nlam─▒┼č.

Her ┼čey yalanm─▒┼č Muhit.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #3341

Bu epeydir bilinen bir ┼čey.├ç├╝nk├╝ s├Âylenen rakamlar tamamen atmasyon ├Âyle anla┼č─▒ld─▒ diye biliyorum ben.

(Alfie Solomons) #3342

Yaln─▒z oyun baya bir ilgimi ├žekti.─░lk duyuruldu─čunda FPS Mount & Blade diyip burun k─▒v─▒rm─▒┼čt─▒m ama oyun cidden ho┼č g├Âz├╝k├╝yor.RPG sistemini de detayl─▒ ve yeterli buldum.Kamera a├ž─▒s─▒ de─či┼čtirme opsiyonunuz vard─▒r umar─▒m.Kimse yaratt─▒─č─▒ karakteri g├Ârmeden oynamak istemez zira.