Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(anon90941273) #3343

T├╝m muhite bir sorum olacak, do─čru yeri buras─▒d─▒r umar─▒m.
Pek oyun oynayan bir tip de─čilim, konsolum yok, bilgisayar─▒m orta karar fakat her ne kadar oyun oynamasam da oynamak istedi─čim birka├ž g├╝zide oyun var kafamda. Witcher serisi kesin ├Ârne─čin, Dragon AgeÔÇÖler ve Dark SoulsÔÇÖlar da eklenebilir. Shadow Of Mordor, belki Batman Arkham serisi ve belki birka├ž strateji oyunu. Biliyorum, b├Âyle yaz─▒nca ├žok g├Âz├╝kt├╝ ama elbette elerim bunlar─▒n baz─▒lar─▒n─▒ zamanla.
Meram─▒m ┼ču;
Bu oyunlar─▒ oynad─▒ktan sonra b─▒rakaca─č─▒m bir konsol almadan, oynad─▒ktan sonra ├Âzelliklerinin %80ÔÇÖini kullanmayaca─č─▒m bir bilgisayara para vermeden bunlar─▒ nas─▒l deneyimleyebilirim? Internet kafe olay─▒ pek akla yatk─▒n gelmiyor, bir s├╝r├╝ sorun ├ž─▒kabilir. ├ç├Âz├╝m├╝ var m─▒ sizce bunun? Ne ├Ânerirsiniz? ─░lla sat─▒n almak gerekir mi y├╝ksek bir donan─▒m?
SevgilerÔÇŽ

(Alfie Solomons) #3344

├çare konsol m├╝d├╝r.Konsollar─▒n olay─▒ zaten oyun oynayabilmenin en ucuz yolu olmalar─▒.├ľn├╝m├╝zdeki d├Ânemde zibilyar tane ÔÇťKonsol ald─▒racakÔÇŁ Sony exclusiveÔÇÖi de ├ž─▒k─▒yor zaten.Oyun oynamak i├žin hevesliysen bir kenara ataca─č─▒n t├╝rden bir alet olmaz Playstation bence.Y─▒lba┼č─▒ indirimleri fiyatlar─▒ baya cazip bir bak derim.

(anon90941273) #3345

Acelem yok pek. ├ťniversiteye ge├želim, ├Âyle bir ├ž├Âz├╝m yoluna gidece─čim san─▒r─▒m. Te┼čekk├╝r ettim. ^^

(Akl─▒ olan delirsin. ) #3346

Yaln─▒z profil foto─čraf─▒n─▒ g├Âr├╝nce tekrardan avatar izleyesim geldi. Lanet olsun bu a┼čk─▒m,lanet olsun bu sevgi.

(Toprak Berkay G├╝ng├Âr) #3347

2013 Y─▒l─▒nda ├ž─▒km─▒┼č olmas─▒na ra─čmen benim yeni oynad─▒─č─▒m, oynarken zevkten d├Ârt k├Â┼če oldu─čum ve bazen ise ├╝z├╝ld├╝─č├╝m(├žo─čunlukla) tek bir oyun oldu o da Last of UsÔÇŽ Oyunu oynarken kendinizi hikayenin i├žinde hissediyorsunuz, sanki bir monit├Ârden bak─▒yormu┼č gibi de─čil de olay─▒ ger├žekten ya┼č─▒yormu┼čsunuz gibi karakter ile ba─č kurduruyor size resmen. Onun d─▒┼č─▒nda ise i├žinde hikaye bar─▒nd─▒ran oyunlar oynamaktan ziyade PUBG gibi gereksiz ama e─členceli, fazla doz al─▒nd─▒─č─▒nda paranoyak olman─▒z─▒ sa─člayacak oyunlar─▒ tercih etmekteyim. CSÔÇÖde var ama konunun seviyesi hen├╝z o kadar d├╝┼č├╝k de─čilÔÇŽ

(Chieh-she-shuai) #3348

Heey! Yeni Portal oyunu ├ž─▒km─▒┼č. bridge constructor portal

(Kaan ) #3349

Portal oyunu say─▒lmaz asl─▒nda. Sadece Portal mekaniklerini yedirmi┼čler oyuna. PortalÔÇÖ─▒n o muhte┼čem havas─▒ ve Portal─▒ Portal yapan ┼čeylerin hi├žbiri yok oyunda.

(Kaan ) #3350

(Ercan Berber) #3351

Overwatchda kimseye zarar─▒ olmayan, oyun oynad─▒k├ža gelen lootboxlara laf edenler ke┼čke bunlara ses ├ž─▒karsa.

(Umur) #3352

Final Fantasy serisinin hangi oyunlar─▒n─▒ ├Ânerirsiniz?

(Oozaru) #3353

Ge├žen hafta Injustice 2ÔÇÖnin konsol s├╝r├╝m├╝ 5 g├╝nl├╝─č├╝ne bele┼čti. ─░ndirdim; kombo yapmas─▒ zor. Ya da senelerdir d├Âv├╝┼č oyunu oynamad─▒─č─▒m i├žin bana zor geldi. Bir de Robin a┼č─▒r─▒ seri hareket ediyor. Damian kombo ├╝st├╝ne kombo ├žak─▒yor. S├╝peride baya─č─▒ iyi.

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #3354

Sizce do─čru bir hamle mi?

(Toprak Berkay G├╝ng├Âr) #3355

Do─čru bir hareket de─čil benceÔÇŽ Belki d├╝nyada milyarlarca 32 Bit PC Kullanan insan var onlar ne olacak? Deste─či kesecekler diye sistem mi de─či┼čtirme zorunda kalacak insanlar

(Kaan ) #3356

─░mkan─▒n varsa direkt olarak FF15ÔÇÖden ba┼čla. Yoksa 13 ba┼člamak i├žin iyi bir se├žim olabilir.

(Kaan ) #3357

Bence do─čru bir karar. 32 Bit kullanan ka├ž ki┼či kald─▒ ki d├╝nyada? 32 Bit kullanan birinin zaten nvdia deste─čidir falan o i┼člerle u─čra┼čaca─č─▒n─▒ sanm─▒yorum.

(sergen) #3358

yeni ├ž─▒kar─▒lan bilgisayarlar 32bit de─čil 64bit olarak ├ž─▒kart─▒l─▒yor. b├╝y├╝k ihtimalle ellerindeki verilerde 32bit i├žin ├╝retilen yaz─▒l─▒m ve kartlar─▒n daha az sat─▒ld─▒─č─▒n─▒ g├Ârd├╝klerinden(benim tahminim tabi az m─▒ sat─▒l─▒yor ├žok mu bilemem) ├Ât├╝r├╝ b├Âyle bir ad─▒m atm─▒┼člard─▒r. soruna gelirsek, bence do─čru bir hamle.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded) #3359

─░nsanlar nelerle u─čra┼č─▒yor arkada┼č ├Âzellikle 2. video mindblown.

(Alfie Solomons) #3360

Uzuunca bir aran─▒n ard─▒ndan ┼čahane bir y─▒l bizi bekliyor gibi.2015 gibi ├╝zerimize kaliteli oyun f─▒rlatt─▒klar─▒ bir y─▒l olur umar─▒m. bu sene de fena de─čildi ger├ži

olm 2011 de ├žok iyiydi lan

(Mrs Mercedes'i Ar─▒yor) #3361

11
13
15
17 de fena de─čildi.

Tek say─▒yla biten y─▒llar baya sa─člam oluyormu┼č he.

(Kaan ) #3362

17 Gayet yeterliydi bence.