Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(Ali) #3363

Vampir Kim? diye bir oyun ├ž─▒km─▒┼č burada da oynayan var m─▒ hi├ž ? Bizim burada olu┼čturdu─čumuz ufak bi arkada┼č grubumuz var ona dahil olabilirsiniz. Town Of Salem oynad─▒ysan─▒z onunla vampir k├Âyl├╝ oyununun kar─▒┼č─▒m─▒ gibi bi┼čey. ve masa oyunu yapm─▒┼člar ├žok ho┼čumuza gitti. biz Kad─▒k├Âyde bulu┼čup oynuyoruz bunu baya da g├╝zel oluyor. Kat─▒lacak herkesi bekleriz

(Alfie Solomons) #3364

2015ÔÇÖin yan─▒nda esamesi okunmaz benim i├žin.

(Kaan ) #3365

2015ÔÇÖde ├žok iyi olarak g├Ârd├╝─č├╝m iki oyun var benim; Witcher 3 ve Bloodborne.

(Serkan of ─░zmir) #3366

15 baya k─▒yak seneydi ama ya.

Witcher 3
The Division
MGS V
Fallout 4
Arkham Knight
Need for Speed
AC: Syndicate
Battlefront

─░lk arkada┼č hari├ž hepsinin farkl─▒ farkl─▒ kusurlar─▒ var ama hepsini zevk alarak oynad─▒m uzun s├╝re.

(Alfie Solomons) #3367

Yery├╝z├╝ndeki en iyi oyun

En iyi/detayl─▒ taktik aksiyon oyunu

Teknik olarak en iyi,hik├óye olaraksa 2. en iyi ┼čahane bir Arkham oyunu

Son neslin en iyi AssassinÔÇÖs CreedÔÇÖi bence.

┼×u ana kadar ├ž─▒km─▒┼č en muazzam PS4 exclusiveÔÇÖi.

Sonu├ž olarak,oyun d├╝nyas─▒ b├Âylesine bir y─▒l─▒ daha zor g├Âr├╝r.Ancak 2018ÔÇÖde ├ž─▒kacak olan oyunlara dair b├╝y├╝k umutlar─▒m yok de─čil.├ľzellikle Sony Exclusivelerine fena co┼čuyorum.2018 de PlaystationÔÇÖ─▒n y─▒l─▒ olacak gibi biraz.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #3368

En son SyndicateÔÇÖ─▒ oynam─▒┼čt─▒m en son AC4 oynad─▒m ama seride ├ž─▒kan s─▒ralaman─▒n i├žinde en son Syndicate oynad─▒m, baya zevk alm─▒┼čt─▒m. Origins SyndicateÔÇÖe k─▒yasla nas─▒l? Origins oynad─▒n m─▒? Zevk ald─▒n m─▒?

(Alfie Solomons) #3369

Oynayanlar Black FlagÔÇÖle pek ├žok a├ž─▒dan benzer diyorlar.

*Combat biraz de─či┼čtirilmi┼č,witcher tarz─▒na d├Ânm├╝┼č.

*A├ž─▒k d├╝nyas─▒ ├žok b├╝y├╝k.Ana hikayeden ziyade grind & lootÔÇÖa odakl─▒ bir oyun yap─▒s─▒ var imi┼č.

*RPG sistemi ise direkt olarak WitcherÔÇÖdan kopyala yap─▒┼čt─▒r.Ekipman yerle┼čtirme/craftlama men├╝s├╝ne kadar ayn─▒.

Onun d─▒┼č─▒nda bildi─čimiz AssassinÔÇÖs Creed i┼čte.Oynarken keyifli vakit ge├žirebilece─čin 30-35 saat,fazlas─▒ de─čil.

(Akl─▒ olan delirsin. ) #3370

Bence bu yorum origins i├žin ├žok a─č─▒r olur.

Bitireli bir ka├ž g├╝n oldu ve gayet iyi bir i┼č ├ž─▒karm─▒┼člar. Bayek ak─▒lda kal─▒c─▒ bir karakter olmu┼č,hikayede g├╝zel ama ├žo─ču zaman ana g├Ârevin seviyesine gelmek i├žin yan g├Ârev yapmak zorunda kal─▒yoruz. Bu benim i├žin pek sorun olmad─▒ ├ž├╝nk├╝ yan g├Ârevler olduk├ža g├╝zel d├╝┼č├╝n├╝lm├╝┼č ama yinede s├Âyleyeyim. Yeni bitirdi─čim i├žinmi bilmiyorum ama ┼čimdilik origins benim i├žin ikinci en iyi ac oyunu. black flag daha taht─▒ndan olmad─▒.

(Alfie Solomons) #3371

Oyunun di─čer AssassinÔÇÖs CreedÔÇÖlere ├žok├ža benzedi─čini vurgulamak istemi┼čtim orada.Hani iyi g├╝zel oyun ama,farkl─▒ de─čil.

(Akl─▒ olan delirsin. ) #3372

Buna kat─▒lm─▒yorum i┼čte. Bence ├Âzellikle bu oyunu farkl─▒ yapmak i├žin ├žal─▒┼čm─▒┼člar ve ba┼čarm─▒┼člarda. Gameplay a├ž─▒s─▒ndan ├žok farkl─▒ bir oyun olmu┼č. Hikaye benzeyebilir ├ž├╝nk├╝ oyun assassinÔÇÖs creed,o kadar─▒da olmak zorunda.

(Umur) #3373

Baya─č─▒ orijinal bir ├žal─▒┼čma.

unnamed (1)

(Alfie Solomons) #3374

─░zledi─čim kadar─▒yla birka├ž de─či┼čiklik d─▒┼č─▒nda eskileriyle ayn─▒ buldum ben oyunu.Tabi bu demek de─čil ki oynad─▒ktan sonra fikirlerim de─či┼čmez,bir denemek oynamak laz─▒m.En yak─▒n indirimlerde almay─▒ planl─▒yorum zaten.

Black FlagÔÇÖle oynan─▒┼č mant─▒─č─▒ a├ž─▒s─▒ndan pek bir farkl─▒l─▒k g├Âremedim ben.Harita a├ž - collectible topla - loot yap - yeni a├žt─▒─č─▒n itemlarla karakterini geli┼čtir d─▒┼č─▒nda bir ┼čey bulamad─▒m.

SyndicateÔÇÖ─▒n ise ├Âzellikle combatini bu oyununkine tercih ederim.Tekrar kullansalarm─▒┼č ke┼čke.

(Serkan of ─░zmir) #3375

(Alfie Solomons) #3376
  • 54 liraya Watch Dogs 2
  • 60 liraya Nathan Drake Collection

0 oylayan

(Kaan ) #3377

Tart─▒┼čmas─▒z Uncharted.

(Geek Velet) #3378

Oyunlarla pek aram yoktur ancak kaliteli LetÔÇÖs Playleri takip etmeye ├žal─▒┼č─▒r─▒m. Uncharted tabii ki.

(Go down swinging.) #3379

AC: Syndicate d├Ânemin LondraÔÇÖs─▒n─▒ ├žok iyi yans─▒t─▒yordu. Tam olarak bu y├╝zden bitiremedim. ├ç├╝nk├╝ ┼čehir ├žok s─▒k─▒c─▒yd─▒ ve inan─▒lmaz s─▒k─▒ld─▒m. Ama cidden ÔÇťSuikast├žiÔÇŁ gibi hissetti─čimiz tek oyun buydu bence.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #3380

:smiley:

Ben sevmi┼čtim LondraÔÇÖy─▒ da, ├žok fazla yan g├Ârevden neyi yapaca─č─▒n─▒ ┼ča┼č─▒r─▒yordu insan.

(Alfie Solomons) #3381

├çok da uzun s├╝rm├╝yordu ya Syndicate.25 saate yak─▒n bir s├╝rede t├╝m etkinliklerle beraber t├╝m ┼čehri temizledi─čimi hat─▒rl─▒yorum ben.Bir s├╝re sonra bay─▒p dizi podcast falan a├žm─▒┼čt─▒m hatta yana.

(Bo┼č ─░nsan) #3382

Ben Cuphead ve Hollow Knight aras─▒nda baya gittim geldim. Sizin fikrinizi de ├Â─črenmek istedim.

• Cuphead
  • Hollow Knight
  • WWII
  • AC: Origins
  • Sonic Mania

0 oylayan