Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(Umur) #3383

Hollow Knight oynamad─▒m hen├╝z. Ama CupheadÔÇÖe olan ÔÇťbekledi─čimden de iyiydiÔÇŁ d├╝┼č├╝ncesini de─či┼čtirece─čini sanm─▒yorum.

Bu Hollow KnightÔÇÖ─▒n k├Ât├╝ olmas─▒ndan de─čil, CupheadÔÇÖin bana verdiklerinden dolay─▒. Belki de d├╝┼č├╝ncem de─či┼čir oynad─▒ktan sonra. :man_shrugging:t3:

(Go down swinging.) #3384

Bu sene i├žin PlayStation exclusivelerine ┼č├Âyle bir bakt─▒m da, almak istediklerim toplam 1440Ôé║ tutuyor.
Benim zavall─▒ c├╝zdan─▒mÔÇŽ

(K) #3385

PS4 ve BF1ÔÇÖ─▒ olan varsa gelsin, manga kurup Anzak kovalayal─▒m.

(Bo┼č ─░nsan) #3386

Ya benim i├žin de ikisi de ├žok ├žok iyidi. Bu sene oynad─▒─č─▒m en iyi oyunlard─▒. Ama sanki b├Âyle karakterleriyle,m├╝zikleriyle,b├Âl├╝m tasar─▒mlar─▒yla Hollow Knight bir ad─▒m ├Âne ge├žiyor gibi. Hikaye olarak zaten daha ├╝st├╝n. Of bilmiyorum ya ├žok zor. ─░kisi de benim bebeklerim ay─▒rt edemem.

(Alfie Solomons) #3387

─░kisini de oynamad─▒m ama Hollow KnightÔÇÖ─▒n m├╝ziklerinin CupheadÔÇÖden iyi oldu─čunu zannetmiyorum.Cuphead de zaten o sebepten sat─▒yor ya: 30ÔÇÖlar animasyonlar─▒n─▒n i├žindeymi┼č gibi hissetmen.

(Bo┼č ─░nsan) #3388

vs

─░kisi de ayr─▒ muazzam ama bana ├╝stteki atmosferi yans─▒t─▒rken, alttaki sadece arkada ├žalan bir ┼čey havas─▒ veriyordu. Bu belki Hollow KnightÔÇÖda oturup m├╝zik dinleyecek aray─▒ bulmandan, CupheadÔÇÖde ise s├╝rekli aksiyondan hi├žbir ┼čeyi duymamandan kaynaklan─▒yor olabilir.

(Alfie Solomons) #3389

Oyundan ayr─▒ direkt m├╝zik olarak de─čerlendirirsem CupheadÔÇÖi tercih ederim ben. CupheadÔÇÖin m├╝ziklerini oturup yolculuk boyunca dinlerim mesela, Hollow KnightÔÇÖta onu bulamad─▒m. Orkestral m├╝zi─čin daha fazla emekle ortaya konulmas─▒ da beni bu konuda yan─▒lt─▒yor olabilir. Hollow Knight m├╝ziklerini biraz kassam kendim de ├╝retebilirmi┼čim gibi geliyor nedense.

(Mrs Mercedes'i Ar─▒yor) #3390

Bir daha iyi Sonic oyuna ├ž─▒kmaz demi┼čtim. Yan─▒ld─▒m

(Umur) #3391

E oha.

┼×unu da yeni post payla┼čmadan ekliyim. Ne kadar g├╝zel bir tarih se├žmi┼čler ya. Sab─▒rs─▒zlan─▒yorum.

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #3392

Allah a┼čk─▒na TaleWorlds art─▒k a├ž─▒klama yaps─▒n. LAN BANNERLORD NE ZAMAN ├çIKACAK??? TAR─░H VER BAR─░!!

(sergen) #3393

hedef:2023

(Umut) #3394

son sonic oyununu be─čendiniz mi ya? her yer g├Âm├╝yordu ├ž├╝nk├╝ ilk defa ├Âven g├Âr├╝yorum :smiley:

(Cain) #3395

Çıkmayacak ;D

(Bora Tuna) #3396

Son sonic ├žok iyi ├ž─▒kt─▒, herkes ├žok be─čendi asl─▒nda.

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #3397

├ç─▒kmay─▒ b─▒rak 1 sene daha sallad─▒klar─▒n─▒ d├╝┼č├╝nsene hocam? Kafay─▒ ├žizerim.

(Umut) #3398

Sen san─▒r─▒m bundan bahsediyorsun

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #3399

┼×a┼č─▒rd─▒k m─▒? Elbette hay─▒r.

(Toprak Berkay G├╝ng├Âr) #3400

Acaba muhitte pubg oynayan ka├ž ki┼či var merak ettim belki bir g├╝n squad gireriz

(sergen) #3401

taleworlds ne yap─▒yor anlayabilen var m─▒? bu kadar bekleten bir oyuna muhitte bu kadar paraÔÇŽ

(Kaan ) #3402

Bir T├╝rk yap─▒mc─▒ daha kendi topu─čuna s─▒kt─▒. Ge├žmi┼č olsun TaleWorlds.