Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #3403

Bu fiyat─▒ bi├žen site belki de yurt d─▒┼č─▒ fiyat─▒ i├žin konu┼čmu┼člard─▒r. T├╝rkiyeÔÇÖye, ├Âzel fiyatla ├ž─▒kar herhalde. De─čil mi?

(sergen) #3404

ka├ž defa bunu yaz─▒p yaz─▒p sildim bilemezsin. umar─▒m ├Âyle olur. umar─▒m bize ├Âzel indirimli fiyatla gelir.

(Toprak Berkay G├╝ng├Âr) #3405

Zannetmiyorum. Yurtd─▒┼č─▒na ayr─▒, yurti├žine ayr─▒ bir fiyat ├ž─▒karmak ┼čirketin tepki ├žekmesine neden olur ki ├Âyle bir riske girmezler

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #3406

├ľnce ki oyunlar hep T├╝rkiyeÔÇÖye ├Âzel fiyatla ├ž─▒kt─▒ ama

(M) #3407

Bu fiyat dolardan direkt ├ževrilmi┼č de olabilir. Steam T├╝rkiye i├žin g├╝ncel dolar kurunu kullanm─▒yor(┼ču an 1,5 gibi bir oranda). Baz─▒lar─▒ i├žin yine fazla ama en az─▒ndan indirimlerle al─▒nabilecek d├╝zeye gelebilir.

(Alfie Solomons) #3408

Bu oyuna bir ben gazlanam─▒yorum galiba. Ciddi soruyorum, iyile┼čtirilmi┼č grafikli WarbandÔÇÖdan ba┼čka ne vaad ediyor bu oyun? Battle Royale mi at─▒yoruz nedir?

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #3409

Oyuna yenilikler getirmi┼čler hocam, kale sava┼člar─▒ vs.

(Kaan ) #3410

G├╝ncel kura g├Âre yazm─▒┼č olabilirler. Umar─▒m ├Âyledir.

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #3411

B├╝y├╝k ihtimalle ├Âyle ya, T├╝rkiyeÔÇÖye ├Âzel fiyatla ├ž─▒kar.

(Alfie Solomons) #3412

Kale ku┼čat─▒p topraklar─▒n─▒ geni┼čletme ├╝zerine olan bir oyuna kale sava┼člar─▒ getirmek yani? E baya yarat─▒c─▒ym─▒┼č. Kafatas─▒ndan ┼čarap i├žen orman haydutlar─▒n─▒ eklemeyi unutmazlar in┼čallah.

(Umur) #3413

Her zaman oldu─ču gibi kyk yatt─▒, ilk i┼č steame girdimÔÇŽ Bu sefer kimseye sormadan, The Long Dark ald─▒m. ├çok gaza geldim modlar─▒n─▒ okuyunca vs. Oynayan var m─▒d─▒r? ─░yi mi yapm─▒┼č─▒m, g├╝zel midir?

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #3414

Bence iyi yapm─▒┼čs─▒n hocam.

Bilmiyorum yauv ben sab─▒rs─▒zl─▒kla bekliyorum, belki E3ÔÇÖde g├Âstermedikleri ┼čeyler de vard─▒r @Sezaidesouza

(B─░LM─░YORUM!!!) #3415

Oynayan baya var elbet bir g├╝n gireriz.

(Toprak Berkay G├╝ng├Âr) #3416

Steam ├╝zerinden ekle┼čelim o zaman bir ara

(Kaan ) #3417

Bir yerden sonra ├žok bay─▒yor. Hikaye modu falan baya vasat.

(anon90941273) #3418

Oyunun internet aleminde bu kadar ilgi ve merak g├Ârmesinin sebebi T├╝rk men┼čeili olmas─▒ elbette. Yabanc─▒ forumlarda bu kadar el ├╝st├╝nde tutuldu─ču yok.

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #3419

Yok be hik├óye modu ├žok k├Ât├╝ de─čil, hani k├Ât├╝ ama vasat de─čil.

(Kaan ) #3420

Vasat yanl─▒┼č bilmiyorsam orta anlam─▒na geliyor.

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #3421

Siz listedeki hangi oyunlar─▒ merak ediyorsunuz?
Bu liste ile birlikte UbisoftÔÇÖu ─░simsiz Avatar Oyunu yapaca─č─▒n ├Â─črendim o oyun b├╝y├╝k ihtimalle 2.film gelece─či zamana yani 2020 ertelenir. ─░simsiz avengers project oyun ise ancak 2019 sarkar. :slight_smile:

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #3422

Na├žizane d├╝┼č├╝ncem.